galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

Російським пропагандистам не місце в Україні!

Порошенко: Ми звертаємося до влади: якщо ви зробили перший крок, потрібно робити і подальші. Тому наша команда сьогодні презентує тексти законопроектів, які допоможуть вирішити ті загрози, які залишилися перед Україною. Це — законопроекти про кримінальну відповідальність за колаборацію і про боротьбу з російською пропагандою, а також постанова про припинення політичних переслідувань волонтерів та захисників України.

Наголошую: беззмістовно закривати три канали і будувати паркан, якщо у ньому залишити хвіртку, щоб такі телеканали, як НАШ та інші із російськими наративами продовжували брехати про Україну.

Брехати, що в Україні є громадянський конфлікт і громадянська війна замість визнання агресії, брехати про відсутність російських військ, стверджуючи, що переодягнені російські найманці і представники РФ є так званими «ополченцями», казати, що так звані «ДНР і ЛНР» не є терористичними організаціями, а є псевдодержавними формуваннями, стверджувати, що ЗСУ і ті, хто носять погони, є злочинцями.

Це все є на телеканалах, які захоплюють інформаційних простір. Ми не дамо розповсюджувати тезу про зовнішнє управління Україною або риторику, яка стравлює громадян із різних регіонів України.

Європейська Солідарність і я, як її лідер, підтримали рішення РНБО про зупинку трансляції трьох російських, належних де-факто Росії телеканалів, застосування до них санкцій, відповідно до рішення РНБО за поданням СБУ про звинувачення їх власників, як номінальних, так і, сподіваюся, реальних, у терористичній діяльності.
Я твердо переконаний, що це рішення є правильним. Наша політична сила є державницькою, і, не зважаючи на обґрунтовану критику дій влади за їх клептократичні, дилетантські і некомпетентні кроки, там де є підстави позитивно оцінити їхні дії, ми це чітко робимо.

За два роки це був чи не перший вчинок влади, який отримав можливість нашої підтримки. Ми, на жаль, маємо констатувати, що до цих пір, починаючи із виборчої кампанії, наративом були якраз російські тези.

Ви пам‘ятаєте фразу, що «мир треба побачити в очах Путіна»? Два роки вони не могли вимовити, що Росія є агресором, а тим часом в Україні йшла війна. Незважаючи на те, що це нашими силами у парламенті попереднього скликання це було заведено у законодавчу базу.

Ви пам‘ятаєте, що війна за їх твердженням була лише тому, що хтось заробляє на війні? Ніби війну дуже просто зупинити, бо це є не російська агресія, а «варто просто припинити стріляти». І цей наратив розповсюджувався у тому числі каналами 112, NewsOne і Zik, які топили за «зелену» владу і під час виборчої кампанії, і під час цих двох років перебування цієї політичної сили і пана Заленського при владі.
Ми твердо переконані, що держава повинна захистити свій інформаційний простір, і треба проводити інформаційну безпеку, не залежно від того, хто є власниками засобів масової інформації. Для телеканалу НАШ наявність, як стверджують, серед його окремих власників представників діючої влади або олігархів, які до цієї влади лояльні, не повинно бути захистом від відповідних дій влади по відношенню до цього та інших телеканалів.

Тому сьогодні наша команда презентує законопроекти про кримінальну відповідальність за колаборацію і про боротьбу з російською пропагандою, а також постанова про припинення політичних переслідувань волонтерів та захисників України.

Український народ чекає об‘єднання усіх політичних сил навколо державних інтересів, європейської і євроатлантичної інтеграції. Саме ці цілі сповідує наша політична партія.

Звертаємося до всіх лідерів парламентських фракцій, окрім ОПЗЖ, яка є «п‘ятою колоною» Кремля в Україні, з пропозицією виступити співавторами зазначених законів і постанови. І продемонструвати, що ми готові за першим кроком зробити другий і третій. Виступити єдиним фронтом на захист національних інтерсів України і проти російської агресії.

Російським пропагандистам не місце в Україні! Порошенко запропонував жорсткі закони 10/2/2021
https://youtu.be/PUoL5b6j7gU
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments