galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

Я ставлю багато постів про Петра Порошенка.

І також часто чую “чого ж ви раніше цього не робили, ми не знали. “ Їм я відповідаю - “я ставила, а ви не читали”. Щоб більше такого не було, де ви бачите ім’я Порошенка, читайте зараз, щоб знати!
Приємно слухати цей діалог - Петро Олексійович, як завжди, знає про що він говорить. Я не здивована. А от журналістка мене приємно здивувала - вона теж ЗНАЄ, про що говорить! Саме ТАКИМИ повинні бути СПРАВЖНІ українські журналісти.
*Кримінальна відповідальність за співпрацю з агресором – зброя Порошенка проти колаборантів* + ПРО ВАКЦИНАЦИЮ вид Ковиду!
12/2/2021
https://youtu.be/wTHUzSsUTeAЦе текст цього виступу ПП + ще там є ПРО ВАКЦИНАЦИЮ вид Ковиду!
В ефірі Телеканал "Прямий" ще раз закликав усі політичні сили, крім неукраїнської ОПЗЖ, підтримати законодавчі ініціативи Європейська Солідарність і надати державі важелі для протидії гібридній агресії Росії.
Передаю слова підтримки Ріффмастеру, якому сьогодні за вказівкою з Офісу Президента і команди Портнова продовжили арешт. Він уже більше як рік за ґратами, і в цьому немає жодного сенсу. За ґратами лише тому, що на пресконференцію з оголошення його арешту прибув Зеленський.
Ми ініціювали проект постанови про припинення політичних репресій. Це стосується Ріффмастера, Кузьменко, Дугарь, Тетяни Чорновол, яку за участь у Революції Гідності хочуть запроторити за ґрати, і Марусі Звіробій, і Софії Федини, і Сашка Погребиського, і кіборга генерала Марченка.
Сьогоднішня резолюція Європарламенту також зокрема закликає українську владу припинити політично вмотивовані переслідування опозиції за допомогою залежної від влади судової системи. Тут мова у першу чергу іде про політичних в’язнів. І це — дискредитація. Коли народного депутата Софію Федину за пост у фейсбуці хочуть запроторити за ґрати — це божевілля. Коли волонтерку і героя Марусю Звіробій за пост у фейсбуці хочуть запроторити за ґрати — це божевілля. І робиться це за заявою «потерпілого» Зеленського.
Безумовно, влада буде вимушена реагувати на резолюцію, бо це є відкиданням нас у тінь Росії, повернення до часів Януковича, неповага до Революції Гідності, і ми точно будемо робити все, щоб цього не допустити.
Закликаю українські політсили і президента Зеленського виступити за припинення політичних репресій проти патріотів України. Це стане лакмусовим папірцем, і покаже, чи здатна влада витурити команду Портнова-Януковича і захистити патріотів, які безневинно перебувають у в'язниці чи під підозрою.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments