galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

❗️Бронік та «чепчік» НЕ надають рішучості. Рішучість – це дії та справи.

Європейська Солідарність ВИМАГАЄ : ‼️Зеленський має негайно перервати свою відпустку, повернутися в Київ та нарешті дати наказ Збройним Силам України захищати нашу державу!
Про це пише Ірина Фріз.
14/2/2021

✔️Зеленський має негайно перервати свою відпустку, повернутися в Київ та нарешті дати наказ Збройним Силам України захищати нашу державу!
☝️В той час, як Зеленський де-факто знаходиться на відпочинку в Арабських Еміратах (одній з небагатьох держав, що не закрилися на каратин) на день закоханих, до ОАЕ прибув літак Тараса Козака, що знаходиться під санкціями. Останніми днями відбувається серйозне загострення на фронті. Загибель українських захисників від снайперів. Сьогодні троє загиблих військовослужбовців ЗСУ від підриву.
✔️Зеленський своїм намаганням зазирнути «в очі Путіну і щось там побачити», не виконує прямі обов’язки верховного головнокомандуючого із захисту нашої держави.
📌Жодного дня не проходить без обстрілів з забороненого колібру мінометів та стрілецької зброї.
❗️Ми маємо жорстко реагувати, а не «мямлити»на будь-які дії російсько-окупаційних військ. Інтенсивне мінування ворогом наших позицій в останній тижні мало зустріти адекватну реакцію, адже протипіхотні міни заборонені міжнародною Конвенцією та суперечать терміну "перемир’я", про яке толдичить Зеленський.
✔️Встановлення ПОМ-2 супроводжується характерним гучним звуком підриву піротехнічного заряду, і наші військовослужбовці не могли не інформувати командування про такі факти. Втім, факт загибелі сьогодні трьох військовослужбовців свідчить про те, що Міністерство оборони та ГШ проігнорували ризики дистанційного мінування противником. Хіба що Зеленський вважає це нормальним та безпечним явищем і не звертає уваги на інформацію, тоді відповідальність за загибель мають нести всі : Зеленський, ГШ, МО.
❗️Те, що в ОПУ називають "перемир’ям" насправді є безкарним вбивством наших героїв, яким заборонено давати відсіч та подавляти вогневі засоби противника. Тим часом Росія проводить екзаменаційні вправи для своїх снайперів та курсантів артилерійських вишів по нашим позиціям.
⚠️Глибоко переконана, що кожен постріл із «того боку» має супроводжуватися зтертям з лиця землі ворожих позицій разом з «відпускниками» та «екзаменаційниками» та біатлоністами РФ. Лише така реакція є патріотичною та адекватною.
В противному випадку, Зеленському слід піти з посади.
👉Хочу побачити, як Зеленський на першій лінії, нехай в двох касках вийде у повний зріст у бік ворожих позицій, щоб перевірити дію "перемир’я".
АЛЕ хочу також поінформувати його та його прес-службу (ну нічого не можуть зробити по-людські, бо дурні до неможливості😳👈) , що так званий підборідник в касці на передовій НЕ одягається, адже при потраплянні осколку в каску це може вибити щелепу, про що добре знають наші військовослужбовці.

❗️Бронік та «чепчік» НЕ надають рішучості. Рішучість – це дії та справи.

https://www.facebook.com/EuropeanSolidarity.official/posts/3854261681317404
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments