galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

Roshen Plaza номіновано на архітектурну премію ЄС

Roshen Plaza номіновано на архітектурну премію ЄС - Mies van der Rohe.
4/2/2021
Roshen Plaza номінована на архітектурну премію Європейського Союзу в галузі сучасної архітектури Mies van der Rohe Award. Всього номіновані 449 робіт з 279 міст 41 країн світу. У список претендентів потрапили 13 українських проєктів. Лауреати стануть відомі в 2022 році.

Премія Європейського Союзу в галузі сучасної архітектури Mies van der Rohe Award визнає і відзначає досягнення в галузі архітектури. Заснована у 1987 році. В 2019 році на премію був номінований проек Кондитерської корпорації Roshen - "Театр на Подолі".

Площа Roshen – частина комплексного соціального проєкту, в рамках реконструкції та благоустрою Київської кондитерської фабрики «Рошен». Цей проєкт покликаний не тільки подарувати натхнення і заряд позитивної енергії жителям та гостям столиці, а й стати початком нового етапу історії Київської кондитерської фабрики.

В рамках соціального проєкту Кондитерська корпорація Roshen також провела капітальний ремонт двох підземних переходів на проспекті Науки в Києві.

Динамічний фонтан із світло-музичним шоу – частина площі Roshen.
Площа сухого фонтану становить 1 000 кв. м. Струмені фонтану розташовані так, що між ними можна спокійно гуляти. Більше 100 гейзерів досягають 2 м у висоту у пішохідному режимі та 3 м у режимі шоу.

ПРО ПРОЕКТ РЕКОНСТРУКЦІЇ ТЕРИТОРІЇ КИЇВСЬКОЇ КОНДИТЕРСЬКОЇ ФАБРИКИ:

У 2014 році керівництво Корпорації прийняло рішення перенести частину виробничих потужностей з Київської кондитерської фабрики в Вінницю та Бориспіль. В цей же час гарячий відгук у керівництва Корпорації викликала перспектива вдихнути нове життя в порожні промислові будівлі фабрики. Був розроблений проект перепланування будівлі.

У 2018 році Roshen заявив про створення громадського простору на території фабрики. Проєкт отримав умовну назву "Рошен Плаза". Фабрика не припинила своє існування, але потужності її були зменшені. На території фабрики залишиться частина виробничих приміщень, в одному з корпусів - офіс компанії.

Проєкт реконструкції території Київської кондитерської фабрики влючає створення офісного центру Roshen Plaza, екскурсійної програми "Шоколадна фабрика Roshen", створення соціального простору, який включає парк, ROSHEN Winter Village та Площу Roshen.

В рамках проєкту реконструкції та благоустрою фабрики - Roshen Plaza - навесні 2018 року компанія відкрила екскурсійну програму "Шоколадна фабрика Roshen". Для цього один з виробничих цехів спеціально обладнали для показу роботи шоколадної лінії. В жовтні 2018 на одній із стін фабрики з’явилась робота американської стрит-арт-художниці Lady Pink, також відомої як «Перша леді графіті». Окрім того, в рамках проєкту у 2018 році повністю оновлено святкову ілюмінацію.

Другий етап благоустрою фабрики завершився в 2019 році відкриттям ROSHEN Winter Village.

ROSHEN Winter Village - частина соціального простору Roshen, в якому розташовані величезна відкрита ковзанка, казкова ялинка та новорічний ярмарок, із добіркою найкращого столичного стріт-фуду.Ковзанка Roshen, яка є частиною зимового містечка, одна з найбільших в Україні сезонних ковзанок.

Ковзанка Roshen розміщена в парку, створеному в рамках проекту реконструкції та благоустрою Київської фабрики Рошен – Roshen Plaza. Весь простір нового парку розвивається вздовж головної доріжки, що звивається серпантином навколо ковзанки та веде до майбутнього фонтану. Ковзанка оточена амфітеатром з гранітних брил, поміж рядами яких ростуть дерева. Дерева слугують бар’єром від шуму та вітру і створюють довкола ковзанки атмосферу, що зовсім на схожа на решту Деміївської площі. За задумом авторів саду чіткі лінії кам’яних елементів контрастують із умисно хаотичним виром озеленення.

⛸Нагадуємо, ковзанка Roshen працюватиме до 1 березня. Кожен ще зможе навчитись впевнено стояти на ковзанах та зробити найкращі фото на найатмосфернішій ковзанці Києва.
— at Roshen Winter Village. Ще багато фото дивіться тут https://www.facebook.com/roshenwintervillage/photos/134151174719189
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments