galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

У МЕРЕЖІ БАНЯТЬ ПРОУКРАЇНСЬКІ АКАУНТИ БЕЗ ПРАВА НА ОСКАРЖЕННЯ

– ЛУГАНСЬКИЙ РОЗПОВІВ, ЯК САМЕ
З подачі чинної української влади в соцмережах часто відбуваються блокування проукраїнських акаунтів – через критику на адресу президента Зеленського, вважає блогер Андрій Луганський. Таку думку він висловив в ефірі програми "Час: Online" на "5 каналі".
При чому, вважає блогер, використовувані методи дуже подібні до методів Кремля. Зокрема з грудня 2020 року, каже Луганський, його акаунт недоступний, при цьому фейковим сторінкам нічого не загрожує!
Як я розумію, як працюють соцмережі… То був лист від Офісу президента, бо ще нещодавно казав Ткаченко (міністр культури – ред.), що "ми будемо писати листа в YouTube, щоб вони блокували ці канали". Тобто вони цю практику випробували на нас, типу написали лист у Twitter: "Дивіться, тут нехороший Луганський "бубочку" нашого критикує". Вони заблокували. В YouTube розривають із блогерами партнерські відносини! Вони прикривають Facebook Марії Мадзіґон – він заблокований, все, він назавжди закритий ще в грудні. А якщо знайти в Facebook фейкову сторінку "Андрій Луганський 95" чи, наприклад, "Андрій Луганський за "ОПЗЖ", не зважаючи на те, що багато скарг я писав і писали мої глядачі – декілька сотень тисяч скарг ми направили – вони (фейкові акаунти – ред.) працюють. На додаток до скарг кремлівських ботів, які вони надсилають на нас, ще є Офіс президента – бо вони не сприймають критику”.
"Від'ї*іться від нас, будь ласка!": хто і як винищує проукраїнський контент | Андрій Луганський Feb 11, 2021
https://youtu.be/7hABKqK3o6A


При цьому Facebook повний пропагандистських відео й інших матеріалів із російських ЗМІ, які містять прямі заклики до знищення України та українців.
У березні 2020 року Twitter заблокував усі офіційні сторінки InformNapalm, про що повідомляв "5 канал".
"Вперше за 6 років війни всі офіційні акаунти міжнародної волонтерської спільноти InformNapalm українською та іноземними мовами, а також особистий акаунт засновника спільноти і головного редактора сайту INFORMNAPALM.ORG Романа Бурка були одночасно заблоковані у Twitter без жодних пояснень", – сказано в повідомленні.В організації припускають, що це є наслідком масованої атаки з боку Росії, адже блокування було одночасним і відбулося через декілька годин після поширення останнього твіту з фактами викриття присутності російської військової техніки на Донбасі. "Ці факти містили вичерпні дані з геолокацією, аерофотознімками та ідентифікацією російської військової техніки в Луганській області", – повідомляли в організації. На додачу до всього станом на 12 лютого поточного року досі не з'явилася реакція чинної української влади на нещодавню верифікацію соцмережею Twitter акаунтів МЗС і МВС Росії в окупованому Криму.
Крім того, сторінки заблокованих рішенням РНБО телеканалів Медведчука, які визнані частиною кремлівської пропаганди, досі можна знайти в інтернет-просторі.Як було сказано у студії "Час: Online", український сегмент Facebook і YouTube модеруються з Росії, оскільки мережі не виділяють для нашого регіону окремого модератора. А оскільки Росія нині воює проти України й окупувала частину її території, про об'єктивність такої модерації годі говорити. Крім того, блогер Андрій Луганський зауважив, що російські боти удосконалили свої знання української мови і "не кількістю ботів беруть, а пишуть так, щоб ми не дуже розрізняли – наша чи не наша людина". Він також розповів, як телеканал "112 Україна", російські та "ДНР"-рівські ЗМІ публікують інформацію за одними й тими ж самими інструкціями з Кремля.
https://www.5.ua/suspilstvo/u-merezhi-baniat-proukrainski-akaunty-bez-prava-na-oskarzhennia-luhanskyi-rozpoviv-iak-same-236731.html?
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments