galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

Завжди слухаю, що Петро Олексійович має сказати.🇺🇦 Голос розуму у дурдомі.

Петро Порошенко на прохання медиків привіз кисневі концентратори в лікарню Яремчі
26/2/2021
Сьогодні я на Івано-Франківщині передаю концентратори тутешнім лікарням, щоби допомогти людям, які борються з Covid-19.

У лікарнях на Прикарпатті, і це показує ситуацію у всій області, немає вільних місць, обладнаних киснем. Ще минулого року влада могла кожну лікарню обладнати кисневою станцією. І це не коштує великих грошей, просто не крадіть і передайте кошти з коронавірусного фонду в лікарні. Вони ж наживаються на «Великому крадівництві» і чемоданами носять гроші на Банкову.

Хочу подякувати Марусі Звіробій-Біленькій, яка подзвонила мені і ми вирішили, що не можемо залишити людей на Прикарпатті сам на сам з цими проблемами. Ми вже завезли більше 150 концентраторів в Україну і загалом благодійний Фонд Порошенка, дякуючи Марині, і кондитерська компанія Рошен уже витратила 120 млн власних коштів, щоби допомогти українським лікарням.

Ми дуже вдячні директору Олександру Соколюку та медичному персоналу Яремчанської міської центральної лікарні, які щодня борються за життя українців. Ця лікарня є опорною, саме тому «Фонд Порошенка» вже передавав сюди кисневий концентратор. Сьогодні ми привезли ще одну партію концентраторів на два ліжка кожен. Ми також беремо на себе зобов‘язання перші півроку допомагати допоміжними матеріалами.

Переконані, ці маленькі коробочки, завдяки героїчній праці лікарів, врятують життя людей.
https://youtu.be/miMd6RqWtsk

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments