galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

Петро Порошенко що до деокупації Криму🇺🇦

27/2/2021

Створення так званої Кримської платформи – правильне рішення, яке базується на стратегії деокупації Криму, впровадженої моєю командою. Разом з тим, я маю перестороги до нинішньої влади від надмірного захоплення декларативними заходами, які можуть зруйнувати попередні здобутки міжнародної коаліції на підтримку України.
У 2015 році Указом Президента Порошенка проти близько 400 осіб фізичних і 90 осіб юридичних за окупацію Криму і за агресію проти нашої країни на Сході застосовані санкції. Створення Кримської платформи – це правильно. Кримську платформу запропоновано в базових документах Європарламенту, які підготовлені за пропозицією України ще в 2016-му році. Проблема не в тому, щоб запросити представників або лідерів низки країн. Проблема в тому, щоб забезпечити механізм, який би реалізовував деокупацію Криму.
Ми почули заяви від влади, що через два тижні нам представлять стратегію деокупації Криму. Що вона буде відрізнятися від того, що ми вже зробили. Я залюбки її подивлюся. Йдеться про суверенітет та територіальну цілісність нашої держави, про звільнення Криму. Безумовно, я готовий долучитися до цих проектів та процесів. Я готовий передати всі свої знання і зв’язки. Якщо це хоч на один день прискорить звільнення Криму – я буду щасливий. Якщо ж це виллється лише в пусті відосики, то не треба обнадіювати і дискредитувати наших партнерів. Без зайвої реклами маємо як держава Україна презентувати нашу стратегію і яким чином ми плануємо діяти.
Я буду дуже щасливий, якщо саміт Кримської платформи буде успішний. Мені байдуже, хто це принесе в Україну – Порошенко, Зеленський, громадянське суспільство чи будь-хто. Тому що бути справжнім державником і патріотом – це означає працювати не на рейтинг, а на успіх своєї рідної України.
Про це сказав під час телемарафону «Крим – це Україна» в ефірі Телеканал "Прямий", 5 канал та espreso.tv.

https://www.facebook.com/petroporoshenko/posts/2381041655363546
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments