galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

Як вчителька із Дніпра "підпалила" Шарія і вшкварила "русский мир"

Feb 1, 2021
Як саме проста вчителька із Дніпра по самі печінки вшкварила "русский мир" і за три дні "взула" секту Шарія? Про те у оптимістично-переможному "Без цензури"!

Марина Данилюк-Ярмолаєва знайомить вас із локальними героями, які не дають російській пропаганді промивати мізки молодому поколінню.

Вікторія Жданова, вчителька молодших класів, вдова загиблого в російсько-українській війні героя, доступно пояснює своїм маленьким вихованцям, що Крим окупували росіяни, що вони - вороги, які вбивають українців, а на додачу - розповідає про жахи, які чинив Йосиф Сталін. І після цього діти - о жах! - просять у батьків розмовляти з ними українською мовою!

Від цього у місцевої вати загалом і шарієфанів, звісно, просто таки неймовірно палає!

Чому горе-батьків обурює те, що їхні ж діти просять говорити з ними українською мовою? Які нові страшилки придумують "русскомірци"? Як найбільші страхи проросійських почвар втілила у життя вчителька 137-ї школи міста Дніпро? А ви вже підтримали Вікторію Жданову у своїх соцмережах?

https://youtu.be/1Bu0jMke5tMМарина Данилюк-Ярмолаєва дуже сподобалась!
Та дама з Луганську запитує, для чого ця мілітаризація? Хай вона краще у росіян запитає, чому вони весь час воюють! На них ніхто не нападав з часів Гітлера. Так чого вони лізуть зі своєю не просто мілітаризацію, а з ВІЙНОЮ? ЧОМУ вбивають людей у різних країнах??? І якщо вона не знала, бо мабуть мешкала на Місяці, в Україні ВІЙНА ! 7-й рік! і сами з Росією!
І величезна подяка тій вчительці, що пояснює дітям, що НАСПРАВДІ відбувається в країні, де ці діти живуть і вчаться!
Subscribe

 • Усэ прэ и хитрый план по ЕС

  Це відео Автор "Блога обо всем и ниАчем" зробив сьогодні‼️ 21/10/2021 Это заключительный видос (аж перекрестился) по большому интервью Владимира…

 • Про Блог обо всем и ниАчём

  Я написала на сторінці Автора "Блога обо всем и ниАчем": Ви - неперевершений! Я не знаю більш дотепного і більш талановитого творця відеороликів…

 • МАРИУПОЛЬСАЯ ВАКХАНАЛИЯ

  Автор: Блог обо всем и ниАчем October 16 , 2021 Вы шо думаете, позавчера Владимир Александрович проехался по ушам пионэрам на острове Хортица и на…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments