galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

ВОНИ хочуть жити у казці, яку ХТОСЬ повинен для них зробити. Так не буває!


Дмитро "Калинчук" Вовнянко
20/2/2021
Знову, як і кожен рік, у стрічці купа дописів штибу "Порошенко винний в тому, що після Майдану не створив в Україні казку!" Слово "казка" звісно не застосовують - натомість розповідають про Україну багату, заможну, без олігархів, де всі - чесні й сумлінні, де роботи - до схочу та з з/п вищими ніж у Німеччині, про Україну до якої поляки їдуть, замість українців до Польщі.....
Казку, коротше. Весь мій досвід інженера-виробничника говорить: "Це казка". Так буде дуже не скоро. Не вірите? Зберіть бригаду, яка не п'є, не краде і сумлінно ставиться до роботи. Знайдіть людей, для яких в їхніх бідах винні вони самі, а не влада. Слабо?
Проте - ці люди твердо переконані що казку зробити було можна, а Порошенко не зробив! Хоча Порошенко - давно вже не президент.
Другий рік при владі президент, якого привели до влади замість Порошенка, аби він створив от ту казку, яку не створив Порошенко. Цьому президенту що зараз при владі, повірила феноменальна кількість людей - 73 % тих хто прийшов на вибори. У нього були практично диктаторські повноваження - він контролював виконавчу і законодавчу владу разом.
Як там з казкою? Зроблено? Міцнішає?
Ні. Казки нема. А винуватий - Порошенко. Бо не створив казку після Майдану.
Що вам сказати? Мабуть це окремий дар - бути людиною, яка точно знає, казок - не існує. Не всім дано.
https://www.facebook.com/DmytroVovnianko/posts/1218638965245019
Ось таких, як оця, більше 15 мільонів! 37% мешканців хочуть сидіти і чекати казкового жіття. І НІЧОГО НЕ РОБИТИ ДЛЯ ЦЬОГО!
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments