galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

Що ви знаєте про Катар, якому, як кажуть, ЗЕ хоче допомагати?

Микола Бронецький
5/4/2021 ·
🙈🙊🙉
Люди, Воно нормальне?!
У нас других проблем немає?!!
Протягом всього минулого тижня українська влада привертала увагу своїх союзників до концентрації російських військ на українських кордонах, просила про підтримку і тиск на агресора. І в цій ситуації український президент відправляється до Катару. Справа навіть не в тому, куди саме. Справа в тому, що залишає країну. Це і є приголомшливий і непоправний провал української політики і дипломатії, – заявив український публіцист Віталій Портников.
За словами нардепа Володимира Ар'єва український президент і його дружина прибули до Катару 4-го квітня – за день до початку офіційного візиту, що повинен був відбутися 5 квітня. За словами нардепа, те, що відбулося 4 квітня, виходить за рамки пристойності. У повідомленні Володимира Ар'єва сказано, що офіс глави держави «збрехав», а сам президент «вилетів за державний рахунок на день раніше, щоб погрітися в променях сонця біля Перської затоки».
А ось головні тези з інтерв'ю Зеленського в Катарі:
– Україна готова виступити гарантом світової продовольчої безпеки (!);
– Україна може поділитися з Катаром досвідом організації Чемпіонату світу з футболу (!);
– підписання двосторонніх документів щодо поглиблення співробітництва у правовій сфері, в галузі молоді та спорту, про взаємне визнання свідоцтв моряка і водійських посвідчень (!);
– нехай Катар інвестує в українську землю: "Влітку цього року ми починаємо історичну земельну реформу... Дві третини нашої території – це родючі ґрунти... Тому в аграрному секторі у нас багато напрямків для інвестицій: у тваринництво, переробку сільськогосподарської продукції, логістичну інфраструктуру" (!);
– "...Високо ціную зусилля Катару, який буквально на очах забезпечив собі гідне місце серед найбільш розвинутих держав світу...".

гідне місце??? Та воно хоча б вікіпедію почитало про Катар...
Орест Зуб: Найбагатша країна світу - Катар. Виявляється, що найбагатша країну світу - це Катар. Ну принаймні, якщо метрикою взяти ВВП за паритетом купівельної спроможності на душу населення. Apr 13, 2020
https://youtu.be/Rq4-kJUvXx0ВІДЕО УКРАЇНСЬКОЮ‼️Підписуйтесь на Орест Зуб на Ютюбі - і нього є таке - МАНДРИ (Відвідую усі країни світу)
https://www.youtube.com/channel/UCAK9Prco9PVR703mkR9TELg
Roman Stolyar пише:
Шукав щось на рідній мові свому сину показавти про країни світу, поки йому цікаво вчити прапори світу. Орест, ти рятуєш інтернет та мову. Красава!!!
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments