galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

Щоднини, щоночі, щохвилі Стояв тут і стогін, і плач.

Українська Діаспора Світу / Ukrainian diaspora in the world
5/4/2021


Є на Янівському (Цвинтар у Львові)могила, біля якої кров холоне. Братська усипальниця замордованих дітей. Віком від 1 дня до півтора року. Ні, не в час війни, не в Осьвєнцимі чи Дахау - у львівських тюрмах, між 1949 і 1951. Часи розквіту Радянської окупації!
Мозок відмовляється зрозуміти "логіку" сатанинського звірства, що понині взиває про помсту з неба. Проте страшно не лише тому. Десь тут, між нами, у Львові чи Києві, Одесі чи Маріуполі, Харкові чи окупованому Севастополі спокійно і в почестях доживають їхні кати. Бо ми спромоглися з важкими потугами заборонити компартію, частково реабілітувати невинно убієнних, поставити скорботні меморіали - і все. А незасуджена система (якій нацизм за рівнем звірств, цинізму і кількості жертв навіть до колін не доріс) продовжує жити і клонуватися.
Всі ці медведчуки, ківи, бужанські, шарії, кернеси, рабиновичі і прочая шуфричі росли на ідеології, носіями якої були і є "живиє свідєтєлі вєлікіх пабєд" над загнаним у рабство "савєцкім народом". Раби, за дарвіністським принципом, реплікували собі подібних, аби вижити, і навіть незалежність не змусила їх прозріти і поховати власне рабство. І так буде, поки ми погоджуватимемось із status quo бузувірського комунізму, поки не відбудеться над ним міжнародного "нюрнберґу", а на ще живих катів не оголосять всесвітнє полювання, як це зробили із наці.
Бо кров цих дітей все ще чекає на справедливий земний суд.
Автор Андрій Курчів

Казала мені моя мати,
Коли я малою була,
Що є в нашім місті будівля,
І зветься вона "тюрма".
Казала мені моя мати,
Що там ще впродовж років
Будуть кості білі стогнати
Замордованих земляків.
Казала мені моя мати:
"Таке не забути повік!
Тягнули сюди мордувати
Дітей, і жінок і калік.
Щоднини, щоночі,щохвилі
Стояв тут і стогін, і плач.
Тендітне жіноче тіло
Топтав визволитель-палач"
.........................
Я прошу тебе,моя доню,
Не смій позабути того!
Я вірю,що правда воскресне!
Розкажеш тоді,як було.
1988р. Ірина Винник
https://www.facebook.com/Ukrainiandiasporaintheworld/posts/1422781554747711?notif_id=1617244385325266¬if_t=page_followed_contents_awareness&ref=notif
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments