galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

Фонд Петра Порошенка доставив в лікарні півдня Одеської області кисневі концентратори. 💙💛

April 2, 2021
У Вилківської міської лікарні допомагають пацієнтам з постковідним синдромом. Це люди з важкими хронічними захворюваннями, які перенесли коронавірус. Дуже часто у них спостерігається виражена киснева недостатність. А ось кисневих концентраторів – апаратів, які життєво необхідні в таких ситуаціях – не вистачає.
«Ми сподіваємося на благодійні організації, тому що фінансову допомогу як такої у нас не відчувається, – зазначила лікар приймального діагностичного відділення Людмила Каламурза. – Цей концентратор дуже потрібен для лікування людей з постковідним синдромом, для лікування кардіологічних хворих і пацієнтів з хронічними захворюваннями легенів. Концентратор може працювати досить довго. Він ефективно підвищує показники кисневого насичення крові і врятує не одне життя».
Наступний пункт призначення – Татарбунарський медичний центр, допомога від фонду Петра Порошенка приїхала і сюди. Тут спостерігають суттєве зростання хворих на ковід – 19. Ще у лютому лікарі фіксували 5 – 6 випадків на тиждень. Сьогодні її у двічі більше 10 –12.
«Цей концентратор ми просили і будемо використовувати його на амбулаторному етапі. Для тих пацієнтів, які через велику чергу, велику завантаженість стаціонару, не змогли потрапити на стаціонарне лікування, але в кисневої терапії потребують. Раніше у нас такого апарату не було, це перший, який буде в установі», – зазначила в.о. гендиректора Татарбунарського медичного центру Світлана Стогній.
У Сараті, куди теж привезли концентратор, лікарі говорять про коронавірус не лише як про суху статистику. Про те, які ця хвороба може нести наслідки знають не з чуток.
«Іноді, з причини відсутності кисневого концентратора, життя людини обривається. Я як раз та людина, яка пройшла через це. У мене невістка померла від «ковіда». Дякую фонду за кисневий концентратор, тому що він дуже потрібен. Дай Бог, він врятує не одне життя», – каже в.о. голови лікарської консультативної комісії Саратської лікарні Оксана Долженко.
«Я звернувся до Фонду Порошенка з таким проханням, щоб вони в міру можливостей допомогли цьому невеликому райцентру, цієї лікарні. Тому що, ви знаєте, допомагають перш за все центру, а в провінції все набагато складніше. Тому, Слава Богу, сьогодні радісно, ​​тому що багато людей отримають те, що їм необхідно», – зазначив депутат Саратської селищної ради від “ЄС” та настоятель Свято-Покровського храму ПЦУ Владислав Шіман.
Допомогу від Фонду Порошенка отримують медичні установи по всій країні. Лікарі чи громадські діячі залишають на сайті фонду запит. Благодійники його розглядають, збирають гроші і привозять апарат.
«Перші заявки були від чотирьох лікарень. Це три сьогоднішні і одна на півночі Одеської області. Далі в міру надходження заявок ми будемо намагатися допомагати, будемо намагатися збирати гроші. Це гроші, які дають прості люди і також це особисті кошти Петра Порошенка, які він виділяє на благодійну допомогу», – зазначив голова фракції «Європейської Солідарності» в Одеській облраді Михайло Шмушкович.
Швидкість розповсюдження коронавірусу зростає щодня. А Одещина залишається в лідерах за темпами поширення хвороби, тому ця допомога для громад є вкрай важливою.
Фонд Порошенка спільно з волонтерами з перших днів пандемії забезпечили медиків захисними костюмами – в лікарні передали понад 157 тисяч штук. А також 10 тисяч антивірусних очок, понад 50 тисяч високоякісних швейцарських ІФА-тестів Roche, профінансували закупівлю, ремонт і витратні матеріали понад 50 апаратів ШВЛ, оплатили і відправили в регіони України понад 50 тисяч продуктових наборів для людей з уразливих категорій. Допомогу отримали близько 200 медичних установ. Всього у Порошенка витратили на благодійну допомогу 120 мільйонів гривень.
https://www.facebook.com/EuropeanSolidarity.official/posts/3995682223842015?notif_id=1617760830288391¬if_t=page_highlights&ref=notif


Спеціальний репортаж цієї благодійної акції можна подивитися за посиланням: https://youtu.be/8D2Thrjn6BU
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments