galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

КОМУ БОЛИТЬ АРМІЯ, ТОЙ РЕГУЛЯРНО БУВАЄ НА ЛІНІЇ ЗІТКНЕННЯ

Європейська Солідарність 🇺🇦
9/4/2021
‼️Українська армія сьогодні є ключовим гарантом безпеки України, вона потребує не порожніх слів, а достойного фінансування.
Про це пише Ірина Геращенко:

Зеленський поїхав на лінію зіткнення і залишився з бійцями на ночівлю. Це правильно для Верховного Головнокомандуючого. Регулярні уїк-енди в екзотичні країни на фоні ескалації виглядають менш доречно . Зеленський закликав політиків частіше приїжджати на фронт, аби на власні очі бачити правду. Можна вітати і це прозріння людини , яка чотири рази уникала повістки й мобілізації , в критичні 14-16. Хоч заклик до поїздок до військових - теж інфантильно-безглуздий, бо кому болить армія, той регулярно буває на лінії зіткнення, ночує в військових підрозділах, аби знати побут , харчування, умови життя воїнів, розуміти безпекову ситуацію, і головне - допомогати у вирішенні проблем. Примітно, що коли ми з колегами після кожного відрядження озвучували проблематику - про невиплати премій, недостатність зброї, відсутність контрснайперських груп , важкість і тривалість отримання дозволу на вогонь у відповідь - чули крик від влади і її екзальтованих речників про « брехню і нагнітання «. А навіщо ж тоді їздити і спілкуватися? Візит на фронт- це не екскурсійна прогулянка, не поїздка на сафарі за екзотичними враженнями. В армії і досі сміються з передвиборчого PR-туру слуг, які начепили на себе військові пікселі, наробили селфі, написали по посту в фб і зникли! І потім прийняли бюджет - 2021, де підняли зарплати прокурорам, ДБР, поліції, тільки НЕ військовим!
Тому, кожен візит на фронт має мету і повинен бути результативним! Закликаємо Зеленського і слуг негайно переглянути бюджет на 21 рік , і перекинути видатки з карально - репресивних органів на армію, на виплати бійцям на першій лінії фронту. Вперше за роки війни , за часів Верховного Головнокомандуючого Зеленського два роки поспіль військовим не піднімають зарплати ні на гривню, а премії прив’язувають до « не стрілять». Наша армія сьоголні інакша ніж в 14-15! Вона сильна, вона професійна. Вона має бути мотивована. Не лише патріотично. Але і фінансово.
Ми можемо приїхати на Промку і за кілька годин відлетіти до мирного Києва. Солдат так не може.
https://www.facebook.com/iryna.gerashchenko/posts/3841327495955035
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments