galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

Палій сьогодні запалився, що ніззя зелю критикувати ато путін нападе.

Палій сьогодні запалився, що ніззя зелю критикувати ато путін нападе.
https://www.facebook.com/100002128650381/videos/3876066322474285/


Nataliya Malinovska
22/43/2021
Видалений невеличкий коментар під постом одного "позитивного блогіра" спонукав винести його трохи ширше окремим постом. Коментар був аргументованим і не містив хамства, образ, брехні, зневіри.
Тут один "позитивний блогір" піше:
" І от тепер, в умовах прямої російської загрози я закликаю вас бути дуже відповідальними в критиці влади, пам'ятаючи, що довіра до влади і її інституцій є колосальних ресурсом країни, який не можна нищити за жодних умов, а тим більше за такої ницої мотивації, як пиха, заради задоволення показати, що ми розумні, а хтось ні."
Що ще ниціше, ніж пиха і марнославство малограмотного коміка заставила його повірити у свою винятковість? Хочу нагадати панові, що так завзято інституції влади, як сама влада не нищив ніхто! Власне робили це ницо, пихато, нагло і сподіваюсь, що дійсно просто заради задоволення, а не за вказівкою ФСБ. Це саме вони показували дурням, які їх обрали, що вони розумніші за них і їм плювати на всі закони і правила. Починаючи з розпуску Верховної Ради, звинуваченням людей без суду і слідства в страшних злочинах, закінчуючи Конституційним судом.
"Непослух командуванню ніколи не був воєнною чеснотою."
Я не чула випадків "непослуху" командуванню. Навіть якщо цей "послух" вартував життя десятків військових, які загинули внаслідок "пєрємірія", заборони розвідки, відведення контрснайперських груп, відступу з власної землі. Та й сам головнокомандувач - чотири рази не відгукнувся на повістку.
"Згадайте, як огидно виглядали атаки на Порошенка, коли він був верховним головнокомандувачем, і не повторюйте цього."
А немає чого згадувати. Ці огидні атаки на Порошенка тривають до сьогодні, хоч він вже два роки не головнокомандувач. З кожного відосіка теперішнього головнокомандувача і кожного ефіру, де є його депутати.
"Чи я проти критики як такої? Ні. Просто вона повинна бути не самоціллю, з метою ницого самозвеличення, а коректною, з повагою до інституцій (!) держави і компетентною, з пропозицією альтернатив."
Виявляється, якщо казати про продані засоби захисту на початку пандемії, просрані гроші з ковідного фонду на "велике крадівництво", десятки тисяч смертей від пандемії, брехню про тести, відсутність вакцин, то це не констатація фактів, а "нице самозвеличення без поваги до інституцій?
"Нема ніякого сенсу для країни вихлюпувати свої деструктивні відчуття і ними заражати громадськість"
А завдяки яким "тарифам, ротердамам, свинарчукам, збагаченню на крові, мародерстві, наживі на війні" ця шобла, яка вимагає поваги і позитиву прийшла до влади?
"Не дарма панікерів і тих, хто поширює шкідливі настрої завжди суворо переслідували під час війни."
Справді! Шкода, що таких не переслідували з 2014 року, а грались в демократію, дозволивши реваншистам з популістами із зомбоящика захопити владу і за два роки прострати значні здобутки і відкинути країну на роки назад! Треба було гнати тих редутчиків разом з саакашвілі, парасюками і семенченками аж до Ростова! Нагадайте но мені, скільки разів з 2014 року захопили Маріуполь? Про актрису з порнофільмів, яка готова прийняти з усіх боків нагадувати? А про виступи перед колаборантами, які вже вбили Володимира Рибака і ще двох юнаків? А ржач з піснями і танцями у 2019 перед виборами: атопутіннападьот?
"Згадайте наших солдатів на передовій. Заради них говоріть лише те, що корисно їм і справі перемоги. Слава Україні!"
Ми дуже добре пам'ятаємо за солдатів на передовій, яких теперішній головнокомандувач посував разом з кордоном і називав баранами чи вівцями, вже не пам'ятаю. І як, по-вашому, підіймає "бойовий дух" інформація від спостерігачів ОБСЄ, що сепаратисти зайняли ті позиції, звідки відвели ЗСУ?
Цьому "позитиву" колись шановного пана знаходжу лише одне пояснення: 100$ - це завжди 100$
І, на прохання дописувача - позитивний "відосік"... на довгу пам'ять...
P.S.: Вибачте за емоції,
Слава Україні!

https://www.facebook.com/nataliya.malinovska/posts/3876068782474039
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments