galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

"такі дії не припустимі"??? -- ЯКІ "ТАКІ" дії?

ЩО образило ГОСПОДІНА Хендрик Демс? мені НЕ зрозуміло! Дірку від кулі побачив? А він не боїться, що такі дірки з'являться на прапорах інших країн Європи, якщо продовжувати робити вигляд, що російських війскових в України нема?
🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Скандал в ПАРЄ. Гончаренку не дозволили демонструвати український прапор з фронту
Apr 20, 2021


У Парламентській асамблеї Ради Європи перервали виступ депутата Верховної Ради і члена української делегації Олексія Гончаренка. Під час засідання делегати обговорювали стратегічні пріоритети організації. Олексій Гончаренко зауважив, що одним із принципів Ради Європи має бути збереження суверенітету і територіальної цілісності держав, яку щодо України нині порушує агресивна Росія. Депутат продемонстрував український прапор з фронту. Президент ПАРЄ натомість перервав виступ Гончаренка і пригрозив йому санкціями за порушення регламенту. Після цього народний депутат із власної ініціативи тимчасово залишив залу засідань.

‼️Доповнення:
23/4/2021
Ірина Геращенко:
Неадекватна реакція президента ПАРЄ Ріка Дамса на український прапор в руках у Олексій Гончаренко - потребує публічної спільної позиції не лише української делегації в Асамблеї, а й ОП , і МЗС. Льоша на всіх міжнародних майданчиках відстоює Україну, відкладаючи в бік нашу опозиційність , захищає українську владу, суспільство, історію, армію, наше право бути незалежною державою. В попередні роки, які б не були складними наші міжфракційні взаємини всередині країни, наззовні ми виступали єдиною збірною, маючи тверду підтримку МЗС і АП, президента і всього парламенту. Важливо зберегти цю тактику. Я висловлюю солідарність Олексію від всієї нашої фракції , нагадаю, регламентний комітет ПАРЄ за кляузою російських депутатів, причетних до анексії і окупації наших територій, 27 квітня розглядатиме , на вимогу президента ПАРЄ, який зараз відверто заграє з РФ, питання можливих дисциплінарних заходів щодо українського депутата. Я хочу подякувати журналістам , які вже проаналізували неадекватність реакції президента ПАРЄ і подвійні стандарти до української делегації. Подякувати самій делегації, знаю, вони підтримали Олексія. І закликати бути більш жорсткими і об’єднаними в захисті нашої української позиції.
До речі, Порошенко завжди зустрічався з парламентськими делегаціями. Хороша традиція, яку варто відновити на Банковій. Там поки що не відчули і не зрозуміли важливість і вагу парламентської дипломатії.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments