galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

Міжнародна спільнота була в Захваті💖 від України... та раптом 73% захотілось ПОРЖАТЬ

Andri Voloshchuk
April 23 at 11:58 PM ·
Держава це набагато складніше за естафету.
Уявімо собі естафету, як в спорті, як в біатлоні, від України політик Кравчук- біжить як вміє, не знає куди бігти, інколи не в той бік , то знову розвертається , розуміє що не добіжить туди куди ми хочемо та завчасно про це повідомляє, тим часом українці готують заміну , естафету перехоплює червоний директор Кучма, теж як вміє так біжить, заносить його то вліво то вправо ,туди де можна щось скористати собі на халяву. Нам це не дуже подобається і Ми змушуємо Кучму передати естафету економісту Ющенку - котрий вже чітко вибирає західний напрям руху не оглядаючись. Стукає в двері Європи. Україну помічають, починають підтримувати та поки що тільки оплесками. Та Нажаль не всім українцям сподобався напрям руху на Захід , а декому видалось що помало біжить «не оправдав надії» не перегнав поляків і не догнав німців. Поміняли на зека Януковича - той відразу розвернувся на 180° на Схід, набивши свої кишені втік в растов . ВТІК не предавши естафети, викинувши Україну в ПРІРВУ. Ведмідь зі сходу побачивши потенційну жертву тут же накинулось своєю пащекою жерти, Хй-падло рве і шматує на куски.
Ми терміново шукаємо заміну і через 3 місяці довіряємо економічно незалежному, економісту міжнароднику, референт перекладачу, кандидату юридичних наук, політично досвідченому, авторитетному в Світі політику Порошенку, котрий вміє ще й влучно стріляти з Кріса , що в біатлоні ніяк не зайве.
Порошенко пірнає з головою і потрішки витягає Україну з тієї ПРІРВИ, паралельно вириває з пащі ведмедя Україну з тяжкими втратами, шмалить по ведмедю з кріса і той змушений відступити , чітко бере курс на ЄС та НАТО, хоча й змушений відбиватись від усяких місцевих гнид що допікають на шляху, поступово набирає темп.
Не звертаючи з обраного курсу Порох пре як бульдозер, пре як танк долаючи усі перешкоди, наздоганяючи світових лідерів. Міжнародна спільнота в Захваті💖 від України, вже підтримують не тільки оплесками, Європа привідкрила свої двері, з за океану допомогають сучасними Крісами з оптичним нічним баченням, набоями, води напитись подають, допомогають усім чим можуть.
Ми , українці, настільки розслабились що забули про ПРІРВУ, забули про ведмедя, шастаємо в привідкриті двері Європи, Туреччини , Єгипту ,,,, . балдьож і весілЄ.
Та раптом 73% захотілось ПОРЖАТЬ, їм знову не сподобалось, одним не сподобався темп, іншим не сподобався курс, декому що не обігнали поляків, не догнали німців. а Європа , НАТО , Кріс, Мова, Церква на хліб не мажеться.
Українці обирають якесь ЧМО🧛, 73% обирають ляльку такого собі балбеЗЕ-буратіно, ляльку з ПЕНЬКА їм склєпав папа бабломийський, маловідомого в світі але дуже популярного на єбєнях клоуна🤡, досвідченого піськограя, наркомана зі стажем, який не має зеленого поняття ні в міжнародній політиці, ні в економіці, ані в юриспруденції, чотириразового косаря від війська, обирають Ганьбу яка добре вміє валяти дурака, пропогандона руського міра і знищення української культурної ідентичності, що виставляє Україну в найгіршому світлі.
єдина хороша риса - це те що воно сцикло. поки що сцить злити Україну к єбєньам, сцить нас. Зливає поступово і само не усвідомдюючи.
Світ, відколи існує, такого ШОУ ще не бачив, щоб ідійота на найвищу посаду , та щей в період становлення, коли Ведмідь вже відчув смак крові та свіжини.

https://www.facebook.com/andri.voloshchuk/posts/3922201331208766

5-й канал:

Об этом читайте под постом!
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments