galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

Що у ЗЕЛЕНИХ в головах - вах-вах-вах. В трьох частинах - Частина 1

З коментарів до матеріалу Andri Voloshchuk
Міжнародна спільнота була в Захваті💖 від України... та раптом 73% захотілось ПОРЖАТЬ https://galynash.livejournal.com/1037355.html?view=comments#comments

‼️мої коментарі виділені курсивом‼️ зелені мають 🟢‼️
Ось вона - ЗЕЛЕНА українка, одна з тих хто обрали нам ЗЕро презедентом - Татьяна Гребенюк

https://www.facebook.com/profile.php?id=100040316321331


На її сторіці ви побачете багато котиків і пустопорожніх цітат поруч з єдиним бажанням всіх зелених "посадити Порошенка!"А ще вона є членом групи - Президент України - Зеленський Володимир Олександрович https://www.facebook.com/groups/381849252495362


🟢Татьяна Гребенюк:
Можна подумати,що в нас всі роки влада була дійсно народна та справедлива та професіональна. За всю Незалежність нічого корисного для життя людей та процвітання країни не було зроблено. Одні і ті морди, тільки переставлялись, як на шаховій дошці, а блага нуль. І ось тепер не політик, але хоть щось питається змінити на краще, та бачимо, який спротив, скільки вкинуто безпідставних звинувачень, оббріхувань,поливання брудом, червоних ліній, а це все обличчя та імідж нашої країни. ДУМАЙТЕ !!!
НЕ політик? Так ЧОМУ ВІН поліз У ПОЛІТИКУ??? І ВАМ здається це нормальним? Якщо у вас болять зуби, то ви не підете до геніколога, чи підете? Якщо вам потрібна курка на обід, то ви не підете у кніжкову крамницю, чи підете? Якщо на вулиці зима і падає сніг, то ви одягаєте тепле хутро, а не шорти і маєчку, чому? Тому, що ви мислите ЛОГІЧНО! А обирати НЕ політика, коли у вашій країні СЬОМІЙ РІК ІДЕ ВІЙНА, вам здаеться ЛОГІЧНИМ???

Арк Коп
Татьяна Гребенюк ,тепер,вже "народна та справедлива"?

Andri Voloshchuk
Татьяна Гребенюк А Ви не враховуєте що не при одній владі не було такої ситуації як початок війни ? що на Україну напало хуйло , все керівництво держави (президент , премєр-міністр, голова СБУ, міністр МВС, голова нацбанку, міністр Оборони, міністри освіти- охорони здоров'я- економіки-та керівники всіх інших структур держави) втікли до хуйла разом з казною держави? що хуйло забрало собі частину території України разом з містами, селами, людьми та заводами - знищило міста разом з людьми та дітьми, підприємствами та заводами?
СВІТОВА КРИЗА ???
та чомусь усі країни якось проходять цю кризу - безкоштовно тестують-вакцинують громадян.
кажете будують школи -садочки - мости ? Е ні пані - не будують а добудовують те, що почали ще до них будувати ! причому за кошти які були виділені для боротьби з пандемією , за ті кошти повинні були безкоштовно робити тести усім громадянам - щоб вчасно виявляти джерела поширення хвороби та реагувати на це . а вони кошти забрали і люди змушені за свої кошти робити тести - 3 тис грн кожному шкода - платили вже тоді коли людина сама без лікаря розуміла що має цю хворобу , а люди з слабкими симптомами тести за гроші собі не робили - тому просто розносили хворобу довкола себе.
за кошти ковідного фонду повинні були обладнати лікарні усім необхідним - а ті клоуни за ці кошти роблять ШОУ для Вас буцімто будують дороги зривають 100-200 метрів асфальту на ідеальній дорозі і знову асфальтують - потім звітують буцімто відремонтували 200 км дороги (подивіться відео що я не брешу у мене на сторінці за 23 квітня) ось як будують мости і дороги , а гроші просто розкрадають . є звіт міжнародного антикорупційного комітету де встановили величезне розкрадання державних коштів по завищених цінах)
Ви пишете "в строк гасяться борги попередників перед МВФ" - я Вам заявляю що це пусті слова. прошу вас зайти на сайт Мінфіну і переконатись що борги тільки зростають . а погашались борги саме при Порошенку - ось Вам цифри з сайту Мінфіну -
борги росли з 2008 року з 80 млрдів доларів - і до 2014 року аж до 142 млрдів доларів
вперше почали погашати борги в 2014 році при Порошенко коли х*йло почало війну і нищило наші підприємства (борг знизився з 142 млрдів до 126 млрдів)
а до кінця 2018 року при Порошенко борг знизився до 114 млрдів
тобто УВАГА! за період при Порошенко борг знизився з 142 до 114 млрдів доларів.
Як тільки прийшли зелені ідійоти борг тут же зріс до 121 млрд, а до кінця 2020 року валовий зовнішній борг склав уже 126 млрдів доларів .
тобто при цьому ідійоті борг зріс з 114 до 126 за півтора року!!!
Те що мої слова не такі пусті як ваші-підкладаю Вам скрін з сайту Міністерства фінансів.


Валентина Сташко
Татьяна Гребенюк, ви оце серйозно??? І навіть в голову не приходило для чого Росією був створений серіал "слуга народу" з Зеленським в головній ролі??? Дивуюсь, на скільки російська пропаганда українцям засліпила очі, що вони в акторові бачать президента!!! З нього такий президент, як з мене чи з вас. От ви уявляєте СЕБЕ президентом? Які ваші дії? Що б ви зробили в першу чергу і як би повернули цю махіну???? Зеленський актор, я продавець, не знаю хто ви, але постарайтесь зрозуміти, що навіть при бажанні (а бажання в нього нема, бо не для того його висували) він би нічого з командою таких же неуків нічого б не зробив. Так, читати з листочка КИМОСЬ написане, і робити те, що ХТОСЬ скаже, він вміє! Тільки подумайте, хто цей "хтось"!!!

🟢Татьяна Гребенюк
Валентина Сташко НУ цю ідею, предположимо, вам нав"язали самі розумні політики в світі - це наші попередники, а я вважаю, що після цього серіалу ЗЕ дійсно перейнявся політикою і життям простих українців (до цього він не чим не нуждався і жив своїм щасливим житям, заможнім) і тільки потім з"явилась ідея стати кандидатом в президенти і він почав готуватись, ви не чули розповіді вчених, експертів, аналітиків, які розповідали, як він найняв їх і готувався до цього вибору і що в нього є план відбудови країни на 5 років, але початок зруйнувала неочікувана ситуація в усьому світі. А те, що чи він ним стане чи ні, це залежало ніяк не від нього та тим паче якоїсь раші. Це вирішив народ з таким результатом, а могло бути зовсім навпаки. Але народ втомився чекати обіцяного 28 років, а все гірше і гірше, а то вже був пік терпіння людей. А тепер дайте спокійно людям працювати (тим паче,що ми під пильним оком західних партнерів), а прийде час чергових виборів, скажете своє слово. Демайте!
--Так ви вже визначетись - ВИ обрали ЗЕро тому, що він "НЕ політик" чи тому, що він "дійсно перейнявся політикою"?
-- "а ви не чули..."
- НІ! НЕ ЧУЛИ! НІ "вчених, НІ експертів, НІ аналітиків" Назвіть їх призвіща, і де само ВИ їх ЧУЛИ?

-- в нього є план...
-- ЯКИЙ план? “зробимо їх разом”? ЯКИЙ ІДІОТИЧНИЙ ЗАКЛИК! Їх, це кого? своїх батьків? своїх дітей? своїх підприємців, які дають робочи місця, щоб люди могли працювати і жити? чи фермерів, які ВАС і всю Україну годують? КОГО???

Валентина Сташко
Татьяна Гребенюк кажете, народ втомився?.. ВІД ЧОГО цей ненажерливий невдячний і безсовісний народ втомився??? Те, що в кожного манікюри, по дві машини майже в кожного в подвір'ї , (в радянські часи одна-дві машини на все село), дні народження тільки в барах, випуски після садочка, третього, дев'ятого, одинадцятого, зустрічі однокласників... чергу займати в барі заздалегідь !!! Інтернети- телефони - смартфони, машини в кожного в 20 років, при радянському союзі їздили на велосипедах! Котлети і биточки це вже не святкові блюда!!!! ВІД ЧОГО народ втомився???!
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments