galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

Що у ЗЕЛЕНИХ в головах - вах-вах-вах. В трьох частинах - Частина 2

🟢Татьяна Гребенюк
Валентина Сташко Я не один раз писала це саме, що не такий вже в нас і бідний народ, але до цьої категорії треба віднести людей, які, або займаються бізнесом, або мають високооплачувану посаду, або заробляють на хабарях, або щось десь тягнуть, що погано лежить, або допомога заробітчан, а ще залишається (саме до них я відношу таких, як ми) частина населення більша, яка чесно працює на відповідальній роботі, ніде не краде, не бере хабарі, вчені, освічені, професіонали свого діла, просто робітники різних професій і звичайно ця робота низькооплачувана, а потім йдучи на пенсію ці люди потрапляють в категорію нищих або майже нищих, а на цих людях все в країні тримається, як кажуть "на дураках світ держиться", а в нас так особливо. Так от якраз подібні вам люди називають цю частину населення (після виборів 2019р) дебілами, тупими, зрадниками, клоунами і всякою пошлятиною, бо їм то не в домьок, що ці люди сподівались на останню надію, привести до влади люди ну не з тієї системи (а інших кандидатур не було). Я вірю ЗЕ, бо він порядна, вихована в простій ентелегентній сім"ї людина і має безмежне бажання змінити все на краще, чого б йому це не стояло. Видержувати таку навалу гидоти, яку він отримує, ну це чогось стоїть. ДУМАЙТЕ!!!

--Я підтримую аж до слів"а на цих людях все в країні тримається", але ДРУГА частина речення просто вбиває наповал - "як кажуть "на дураках світ держиться", а в нас так особливо."??? Тобто ТІ, на яких все в країні тримається, це ДУРАКИ???

"Я вірю ЗЕ, бо він порядна, вихована в простій ентелегентній сім"ї людина і має безмежне бажання змінити все на краще, чого б йому це не стояло."
-- Стосовно "простой Ентелегентной сім"ї" - а ЩО ВИ про ту сім'ю знаєте? Я знаю оце: Цитата звідси: https://hpib.life/otec-zelenskogo-perezhivayu-za-vovu-nadoelo-vse-byut-ego-i-byut/

Отец Владимира Зеленского обратился к людям, которые протестуют возле Офиса президента.
Отец Владимира Зеленского очень недоволен теми молодыми людьми, которые собираются на митинги под Офисом президента. 71-летний Александр Семенович выразил свой гнев и критику в интервью изданию "Страна". Зеленский-старший считает, что недовольные политикой его сына должны идти воевать на Донбасс.
"Выходят и бе-бе-бе. Пусть эта сволочь идет стреляет в АТО. Пусть эта мразь, которая выступает, идет в АТО. Молодежь вот эта возле Офиса президента, купленная. Идите воевать, гады, а не там стреляйте. А вы говорите: "Демократия, разведение..." Идите, защищайте страну, а вы воняете…", - высказался Александр Семенович.

Див тут Отец Зеленского резко обратился к молодежи! https://youtu.be/6e-7xtb0WBc Dec 18, 2019


І саме ЦІЄЮ "Ентелегентною сім'єю", яка таких як ВИ, Татьяна Гребенюк, вважає біомасою, називає "сволочь", "мразь" та "гады" і яка НІКОЛИ не навчилася розмовляти українською, ЗЕро і виховано...

Аж ОДИН підтримав Татьяна Гребенюк
🟢Володимир Кривда
Цей Володимир Кривда - 100% троляка, тут і казати нема чого

Татьяна Гребенюк Коиу ви кажете ,,Думайте"? .......... Зеленський - президент Украіни!

Мила Менцова
Татьяна Гребенюк нет никаких прихильников Пороха... вы перепутали нас с поребриком - это там культ личности )(уйла...
У нас есть только ПАТРИОТЫ неньки и зрадофилитики... а кухаркам лучше вышивать крестиком - а не позориться в соцсетях... мы опять катимся вниз- а танечки гребенюк пытаются обосрать проукраинского президента-который вытянул страну и обелить марионетку бубочку... дайте ему цыцу - если у вас зашкаливают материнские чувства. МАЛОРОСС не может быть президентом. Это не КВН... на кону наша Родина

🟢Татьяна Гребенюк
Мила Менцов Хто ви така,що маєте право поділити людей на патріотів, малоросів, проросійських, проукраїнських? Ви сама себе куди зарахувала? От от, в недалекоглядних прислужників олігархо-барижного клану, а більша частина населення підтримала і досі підтримує молодого, пргресивного, чесного, справедливого і дуже великого патріота України ВОЛОДИМИРА ЗЕЛЕНСЬКОГО, бо він дійсно любить країну, де народився, виріс, вивчився, став порядним, хоть і заробив великі гроші, чесною працею та розумом та талантом, але бешеної жаги до наживи не має, тому і працює на ставці президента і не користується, а тим паче не вводить ніяких схем для свого збагачення,за рахунок українського народу.
Він перший президент - від народу, а не від призначення олігархами та рашами.
І вказувати кому чим займатись , чи вишивати, чи писати, чи говорити вільно, так як і кому де працювати, жити, ви не розпорядник людських долей і їхнього часу. Краще займіться собою і своїм підвищенням розуміння, що відбувається не у вас під носом, а в усьому світові, та оновлюйте свої знання в політиці країни і міжнародній теж, або дійсно варіть борщ.

-- Хай Татьяна Гребенюк навчиться читати ДОКУМЕНТИ - наприклад, "Декларацію зеленського", а потім розказує... казки, про "бешеної жаги до наживи не має"


"Він перший президент - від народу, а не від призначення олігархами та рашами” каже Татьяна Гребенюк
-- Та невже ж? І як же само його обрав той "народ"?
--"НАРОДУ" сказав ТЕЛЕВІЗОР! От "народ" і обрав! А КОМУ в Україні належать телекомпанії? ОЛІГАРХАМ! То саме ОЛІГАРХИ його і обрали руками "народу", який цього НЕ знає!

Читайте: Кому належить український телеефір: журналісти назвали шість бізнес-груп.

25 червня 2019
https://apostrophe.ua/ua/news/economy/transport-i-svjaz/2019-06-25/komu-prinadlejit-ukrainskiy-teleefir-jurnalistyi-nazvali-shest-biznes-grupp/166642

Зеленський зустрівся з олігархом Коломойським в Офісі глави держави. фото
Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/news/zelenskiy-zustrivsya-z-oligarhom-kolomoyskim-foto-624252.html
Зеленський: “Як ви смієте казати щось погане проти тої святої людини Коломойського? Хіба ж він олігарх? Він просто добрий друг і мій вчитель!”
Ні тобі відомостей про іноземні громадянства Коломойського, ні даних про економічні збитки Україні від Коломойського зеленському НЕ відомо!
Інакше Володимир Олександрович з ним би точно розправився.😜 Прямо у свєму офісі! де ЧОМУСЬ сидить НЕ урядовець Коломойський. КофА зайшов попити?--Коломойський навіть СВОГО персонального охоронця преЗЕденту подарував! Чи може приставив? На всяк випадок... щоб не втік, не відработавши гроші - $41 мільйон, за які він купив зеленого кловуна.


Читайте "Депутат від "Блоку Петра Порошенка" Володимир Ар'єв заявляє, що 41 мільйон доларів з "Приватбанку" за часів Ігоря Коломойського вивели на рахунки студії "Квартал 95" Володимира Зеленського."
Підробиці тут https://www.pravda.com.ua/news/2019/03/1/7208032/

--Мені взагалі НЕ ЗРОЗУМІЛА ця теза шанувальників зеленого - "президент - від народу"
В чому сенс цієї фрази? Що ЗЕро живе, як простий народ? Що він нічого не знає, тому що нічого не читає, як і простий народ? Що розстрілював парламент, про що мріє простий народ? (думаю, що зараз, коли він НЕ кіношний, а реальний преЗЕдент, він був би КАТЕГОРИЧНО ПРОТИ такого способу "вирішення проблем"!😉)
Чи може він схожий з народом тим, що не хоче сплачувати податки, як і простий народ? Тому що ні він, ні народ НЕ РОЗУМІЮТЬ, що щоб в країні були школи, дітсадки, дороги, лікарні, транспорт, боєздатна армія, розвита наука і все таке інше, ПОТРІБНІ ГРОШІ! Бо у держави НЕМАЄ "спеціальної чарівної скрині з грошіма", в якій ЛЕЖАТЬ чи СИДЯТЬ гроші! Скільки сплатники податків ПОКЛАДУТЬ у ту скриню=бюджет, стільки там і буде. НІХТО НЕ покладе - скриня=бюджет буде ПУСТА). Той, хто не сплачує податків, КРАДЕ гроші на всі потреби в країні у всього суспільства.
Так чому ж вони ненавидять того, хто КЛАДЕ гроші в "скриню" держави, і сподіваються жити краще з тим, хто від податків УХИЛЯЄТЬСЯ?
Порівняйте податки, сплачені Україні Порошенком і зеленським.


Чи може він , як "простий народ" їздить у віпустку раз на рік? Так НІ! Вже й порахувати важко, скільки разів відпочивав, НІЧОГО НЕ зробивши ДЛЯ КРАЇНИ.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments