galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

Що у ЗЕЛЕНИХ в головах - вах-вах-вах. В трьох частинах - Частина 3

--Якщо ЗЕро такий "народний", то чому він так його боїться? Кортежі кілометрові, щоб не взнали в якій з 40-ка автівок він сидить і не вбили? Чому весь рух перекривають, і це неймовірно дратує той самий "народ"?
--А охорни стільки чому? Тому що знає, що сдає Україну путіну, і українці це йому НІКОЛИ НЕ пробачать!


Лида Спивак
Татьяна Гребенюк пані нажаль нам самим боляче коли про українського президента Скабєєва говорить шо це клоун який кривляється як макака і вона чекає що він почне блх витягати з себе. То ми нажаль це бачим теж. А те що він щось хоче чи робить то брехня. Нічого він не може бо політика це не гра а він чека тільки оплески.

🟢Татьяна Гребенюк
Лида Спивак А ви не дивіться російське телебачення, там всеодно вам нічого корисного і хорошого ніхто не скаже, а слухати зливний бачок це всеодно,що тижнями його не змивати вдома, а гадості про нашу владу ми вже чуємо десятиріччями, тай шо, те що розповідають про ЗЕ, це не саме страшне, бо ніяк ця критика не впливає на ваше матеріальне становище (а вас зараз багатьох цікавить тільки ця сторона життя), а облити лайном , та ще за такі бабки можна даже саму поважну в світі людину і навіть Бога (бо ми втратили все святе,що закладалось у людське виховання на Землі), а коли кажуть щохвилини " свиня, свиня, свиня - воно й захрюкає" так і вам, постійно одне і те на росТБ, дивіться своє ТБ, читайте новини, черпайте інформацію із різних джерел, меньше вірте проплаченим ботам у ФБ, вірте тільки собі і своєму спокою, життю та достатку, і що сьогодні не гірше ніж вчора, треба тяжкі часи пережити спокійно і винести урок і думайте про майбутнє дітей і онуків.

Andri Voloshchuk
Татьяна Гребенюк, Хотів Вам пані лайк поставити за таку фразу (коли кажуть щохвилини « свиня, свиня, свиня- воно й захрюкає»)...
Ні пані, не захрюкає! хоч скільки не кажіть свиня, просто ВИ повірили, що корова це свиня.
Так і Вам щохвилини , буцімто украінські телеканали , такі як Г+Г, щохвилини вам втовкмачували «барига, зубАжіння, брата вбив», а ви повірили, підхопили і закукурікали.
Канал Г+Г вам правди про ідіота - наркомана не розкаже , бо воно як дитя іхнє, ШОУ-лялька, яку вам підсунули. Ви свій урок не засвоіли , і зіпсували своім дітям і внукам майбутнє, на жаль не лише своім.
От вам приклад - при Порошенку така собі Мосєйсучка купляла борщовий набір і казала вам що дОрого бльать, зубажіння.
А при наркомані сьогодні зранку ці самі гавняні журналісти на Г+Г купили на 400 грн продуктів в Києві з тим щоб порівняти їх ціну... Ні, шановні, не з часами "бариги" і "загального зубожіння", а з аналогічними продуктами у Лондоні. Геніально! і КАЖУТЬ, що такі самі продукти в Лондоні - в перерахунку - також коштують 400 грн.
Який успіх ЗЕвлади! просто Пистець - «ми вийшли на рівень Лондона , зубажіння скінчилось. Чого ниєте украінці?» Тільки ці журнаГлісти на хвилиночку "забули" порівняти НАШІ та БРИТАНСЬКИ ЗАРПЛАТИ! На кого це розраховано?»Валентина Сташко
Andri Voloshchuk даремно, глухий не почує, а сліпий не побачить.

Andri Voloshchuk
Валентина Сташко, Все вона бачить , от тільки не знає що відповісти, робить вигляд що сліпа.
Іх як тільки макаєш фактами , офіційними даними, цифрами , вони язичок свій запихають туди куди і не подумаєш.
У них аргументи без цифр, лише слова - "все робить, більше за всіх, просто йому нема з ким, нема чим, йому всі заважають, і палку в задницю запхали", і т.д.

Лида Спивак
Andri Voloshchuk, вам респект. Ви молодець!

-- Я вже не кажу про те, що НЕ МОЖНА НІ В ЯКОМУ РАЗІ обирати президентом людину, яка вважає нормальним бігати ГОЛЯКОМ перед усіма! Бо це стид і ганьба на увесь світ! Тим паче, під час ВІЙНИ!


НЕ дивно, що рамочки підтримки зеленьского ЗНИКЛИ, як їх і не було! Знайдіть хоч одну, яких той рік було повно.


Про боротьбу з пандемією - всі країни постраждали, всі намагаються і роблять щось - хто краще, хто не так добре, але САМЕ Украіна зайняла ОСТАННЄ місце по вакцінації населення! Тобто вакцинацію повністю провалено і хвороба вже забрала понад 40 000 життів українців.


Тільки РОЗУМОВО НЕПОВНОЦІННА людина може з'явитися перед ЗАХИСНИКАМИ країни під час БОЙОВИХ ДІЙ у такому вигляді!


Тільки РОЗУМОВО НЕПОВНОЦІННА людина може вийти з пропозицією "просто перестать стрелять", щоб закінчити ВІЙНУ!
📌Армія відводиться з УКРАЇНСЬКОЇ зони і вона залишається ВОРОГУ
📌ЗАБОРОНИВ стріляти НАШИМ захисникам навіть у відповідь! Тобто ворог стріляє по нашим захисникам як по мішенях у тирі, и воны ГИНУТЬ майже кожного дня.
📌Вбитих ворогом не прізнають вбитими, а просто померлими - тобто діти-сироти навіть компенсацію за загиблого батька НЕ будуть отримувати
📌СКОРОТИВ 1000 війскових медиків!
📌Нове озброєттня НЕ ЗАКУПОВУЄТЬСЯ!
📌ЗАБОРОНИВ використаяння дронів для війскової розвідки!
📌ПОГІРШИВ харчування війскових!
📌"ПІДВИЩИВ" заробітну платню військовим АЖ на 40 гривень! Це ТИМ, хто кожної хвилини ризикує власним жіттям, а своїм подільникам по руйнуванню України підвищів на десятки тисяч!
📌Наказав брати 18-річних до Арміїї (при Пророшенко було з 20-ти років), тобто шанс вступити до вузу в них ВІДІБРАВ
📌Пенсії знижені
📌Пособія відмінені
📌Ціни РОСТУТЬ!
📌Заробітна платня не виплачується місяцями
📌Електоропостачання з росіі повернулося
📌Маски під час піндемії ❗️продано Кітаю, коли в самих їх було недостатьньо
📌Вакцінація провалена - люди мруть кожного дня
📌Лікарі тисячами залишають роботу, бо за такий адський смертельно небезпечний труд їм і досі не підвищили обіцяну зарплатню
Цей лист можно продовжувати…
І такі “СЮРПРИЗИ” КОЖНОГО дня.


ХТО при здоровому глузді може таке ПІДТРИМУВАТИ? тим більше - СХВАЛЮВАТИ? Тільки ВОРОГИ України!
І його ви називєте "патріотом України"? А себе українкою, Татьяна Гребенюк?
Заклик Порошенка "Думайте!", який ви використовуваєте, візміть в першу чергу СОБІ!
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments