galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

вони з кожної праски верещали про ботів Порошенка, а тихенько мережу ботів творили самі.

Джон Сміт
7/5/2021
Зеленському очевидно не давала спокою підтримка Порошенка думаючими людьми, здатними писати тексти довші за "любім молімся", "вєрім вам Владімі!р". Скільки не розповідай про платних порохоботів, а тексти написані живою людиною відрізнити дуже легко від одноклітинної писанини позітівних блогерів тупого Педаляка і Діми-Жіжіталізатора.

Але ж зверніть увагу на стиль зеленої кодли: вони з кожної праски верещали про ботів Порошенка, а тихенько мережу ботів творили самі.

Дєржи вора! Ось стиль цієї тупої хуцпи. На інше вони не здатні.

Але наївні прихильники цього шобла не проведуть логічний ланцюжок: якщо вони так робили ось тут, то значить вони так і майдануту владу валили! Звинувачували в опшорах, а опшори-то на Белізі насправді у самого Найвеличнішого!!! Еврика!

Ні. Такі логічні ланцюжки з них вибили ще ковровими бомбардуваннями шавік сустер і наталя борщовий набір. Ця організована банда з розподілом ролей - одні залякують жертву, інші відволікають, треті лізуть у кишені. А потім всі разом ділять общак.
https://www.facebook.com/johnsmith4enko/posts/2646956135601455

Цитати зебобіків - баню їх усіх завжди і усюди!
🤮

🤮

🤮

🤮

🤮

🤮

🤮
🤮


Пишіть шимпанЗЕ ось тут! Там НАШИХ вже більше ніж зелених.
Офіс Президента України https://www.facebook.com/pg/president.gov.ua/posts/?ref=page_internal
Він не відповість - це ясно. Головне, щоб прочитали. Навіть НЕ ЗЕРО, а його прихильники. Хай знають, що є не тільки фейкові зелені сердця від тролів! Якщо не писати, то сторінка преЗЕдента буде виглядати, як "сплошное одобрение и поддержка населения" "найвелічайшого в світі”. Я ставила такі пости туди щодня поки зеро мене не заблокувало.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments