galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

До тих, хто в танку на дивані...


Сашко Лірник
15/5/2021
Як всі захоплено коментують події в Ізраїлі- і воюють вони добре, і мами єврейські знають про автомати, і молоде подружжя йде воювати, і всі допомагають і всі герої...
Психологічно легко воювати, коли за тобою стоїть згуртований народ, і коли тебе підтримують і не плюють в спину, а хвалять.
Коли за життя кожного солдата іде битва. Своїх не кинуть . І всі це знають.
Одне не розумію - де ви були із своїм захопленням в 14 році, коли українські хлопці і дівчата йшли воювати без надії і підтримки за спиною? З автоматами проти танків. Коли всякі уззкомірні тварини на телеканалах плювалися на них, і коли "добрі ватні дєдушки" дарували їм взведені гранати в банках із медом.( до речі і зараз плюються. Я не уявляю щоб в Ізраїлі виліз в телевізор якийсь місцевий аналог шуфрича).
А ви зажигали на діскатєках і втомлювались від війни.
От що треба порівнювати і чим захоплюватися.
Може хоч це щось зрушить у ваших мізках.
Якщо вони є звичайно.
А нашого воїна Журавля кинули помирати на нічийній смузі. Три дні помирав.
P.S.Бачу що треба пояснити. Пост не про військових, волонтерів і тих, хто дійсно воював на передку і в тилу. Пост про всіх інших.
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=5567855529922079&id=100000930615293

З коментарів:
Світлана Перч:
Мені вже втрачати нічого , бо маю довічну анафему ,від місцевої вати , за оту стелу з зіркою, яка наше Рокитне на всю Україну "прославила", тому скажу ,як є : була вата у 2014, то нікуди не зникла й за ці роки. І через десять років, вата буде. Чому ? Та тому, що надто добре наші хлопці тримають оборону. Нас не завоювали, не завдяки нашій дружній ,патріотичній позиції,а всупереч дружньому сепаратистському мисленню. Бо ж що казати про дідів з бабами,якщо молоде покоління, живе за принципом : мову й армію на хліб не намастиш. Якщо юні , зовсім юні люди, замість прагнути до європейських стандартів , повторюють совкову мантру : от тоді,на руб, можна було тиждень жить. І доки московський чобіт не порахує ребра цій ваті, доки кожна родина не спізнає, що то воно за "щастя", чекати з війни сина, або батька, нічого у головах вати не зміниться. Бо вони здатні відчути тільки свій біль, оцінити ,тільки свої втрати. Євреї ,цей шлях пройшли . Тепер розуміють,яка сила у єдності. Колись і нас життя навчить. І вчитиме ,дуже жорстко. Інакше, ні холєри не засвоїмо.
а скільки ,ну хоч у відсотках , тепер генетичних українців і тих, кого привезли на спустілі землі, де українців виморили голодом, чи вивезли у табори ? Хочемо, чи не хочемо визнавати,але в кращому випадку, на одного українця,припадає троє тих, хто не з народу, а з насєлєнія. І ця земля, і її традиції ,і біль завжди будуть чужими для чужинців - байдуже, що чужинці вже прижилися на українській землі. Скільки будяк не поливай, жито з нього не виросте. Скільки б років росіянин не прожив тут, він не стане українцем ментально.

Lilia Bezbah:
Світлана Перч, Перед цим писала людина, що нехай батьки приїхали з СРСРа, але завдяки патріотичному ВИХОВАННЮ діти знають івтрит як рідну їм мову і ходять після уроків допомагати військовим.Так буде і у нас. Зміна поколінь і правильна політика виховання.Зе залишилося 3 роки.Далі наша задача - обрати проукраїнця на пост голови держави.Ми вже змінилися( моє покоління).Потрібно не упустити майбутнє.

Vitalii Strutynskyi:
Військово-патріотичне виховання молоді здебільшого розвалено, армію до 2014-го року зумисно руйнували заслані козачки пашки лєбьєдєви, саламатіни та "чесні полковники" навіть на посаді міністра оборони. Якби не війна, протягом 2014 року планувалось із 148 000 ЗСУ скоротити 70 000 тобто майже кожного другого на вихід за ворота. Так, армію вдалося відновити, однак знову робляться спроби з боку "обісцяних миротворців" зруйнувати досягнуте - втрачати пильність не маєм права ...Більше коментарів чітайте тут : https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=5567855529922079&id=100000930615293
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment