galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

Порошенко і є тим "Залізним куполом" для України, як система ППО в Ізраїлі.

Людмила Крижановська
May 12 , 2021 ·
Дивлюсь як Ізраїль перехоплює російські ракети, випущені ХАМАСом по Єрусалиму, й звичайно, перше, що приходить на думку, це переобладнена ППО під Києвом Порошенком за власний кошт, і всі мрії hyйла перетворити Київ на Грозний стають нездійсненними.
Бо піклування про державу і її народ, то є ознака державницька, безпека то першочергові завдання для справжнього президента і Головнокомандувача. Порошенко і є тим "Залізним куполом" для України, як система ППО в Ізраїлі.
Ще б позбавитись отих шакалів під куполом Верховної Ради, які прийшли знищити нашу державу, то можна й про перемогу думати.
Бо про боротьбу чинної влади з корупцією, чи забезпечення ЗСУ, обшуки у мертветчука, і закони про олігархів, про вигаданих якихось 13 штук, то все фейки від Голобородька, я, навіть, здогадуюсь кого вони мріють вписати в той список, не відрізняючи бізнесмена від олігарха. Вся ота сєпарня і малороси в Раді не варті в одні двері входити з нашим гетьманом, а про представляти країну на міжнародних майданчиках мова не йде взагалі.
Порошенко як виступає - земля гуде!
Наш 7-й!
Слава Рошену!
Переможемо!🇺🇦

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2960712017537344&id=100007957242192
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments