galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

Тільки справжні патріоти України їм вороги.

Віктор Уколов
29/5/2021
Що об’єднує справу проти генерала Назарова, якого звинувачували у збитті українського військово-транспортного літака з десантниками на борту; Справу проти Гладковського, який зміг, обдуривши російську контррозвідку, поставляти деталі для українських літаків із Росії; Справу Роттердам+, яку учетверте(!) закрито Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою?
Їх об’єднує робота росіян проти України і проти українського Президента Петра Порошенка (зауважте вже 2 роки жодної атаки проти Зеленського). І це навіть не версія. Нові методи гібридної війни передбачають дестабілізацію супротивника. Це те, чим регулярно займається Росія на нашій території і те, що полум’яно засуджують всі приховані російські агенти, коли цим починає займатись Україна на території Росії.
Розберімо кожну справу окремо.
1. Генерала Віктора Назарова виправдано, але втрачено купу нервів, здоров’я і… довіри до військового командування ЗСУ. Сьогодні ми знаємо, що в 2014 році літак ІЛ-76 збили російські військові найманці з ПВК Вагнера, але ж у суді про це знали давно. Чому ж там повірили, що винуваті не окупанти, а український генерал, який віддав наказ захищати Луганськ? СБУ не хоче перевірити суддів, які засудили Назарова до 7 років позбавлення волі?
2. Ігоря Гладковського звинуватили після зливу інформації, (ймовірно була передана ФСБ), про те, що він зміг обдурити російську контррозвідку і дістати запчастини для українських літаків. Звісно через кількох посередників, звісно дорожче цін на російському ринку. Поставникам у Росії загрожувала в’язниця, якби вони знали, що продають Україні. Але поставки відбувались, поки Бігус не опублікував злив. Чому всі повірили, що там корупція? Адже тепер навіть Вищий антикорупційний суд визнав, що це не його підслідність і справу передали до звичайного суду.
3. Про Роттердам+ схему формування ціни на вугілля в результаті якої електроенергія була значно дешевшою, ніж тепер, мабуть вже і кури балакали. Єдина людина, якій ця схема завдала збитків – Ігор Коломойський, власник ферросплавних заводів. Але мало хто згадує, що почалося з Семенченка (Грішина), з перекриття залізниці, що врешті-решт, призвело до падіння ВВП всієї країни.
Боротьба у гібридній війні побудована на брехні. Всі ці справи, як і багато інших, приносять вигоду тільки Росії: зміщують провину з окупантів, засуджують дії патріотів, вигадують звинувачення для підриву економіки України.
Навчимось з цим боротися – зможемо ефективно боронити країну. Найкращий спосіб боротьби у тому, щоб не поспішати вірити черговим істеричним звинуваченням, які згенеровані у Москві.
Пам’ятайте тільки справжні патріоти України їм вороги.

https://www.facebook.com/VikUkolov/posts/3948684795199723
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments