galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

Коли ти розумієшь, що слухаєш Президента України🇺🇦

Петро Порошенко відповідає на питання на Київському безпековому форумі
11/6/2021
На Київському безпековому форумі Петро Порошенко згадав одну історію. 2014 рік. Червень. Війна. Жахлива ситуація у банківській, фінансовій, економічній сферах, гібридна війна, застосування проти нас ембарго, енергетична блокада.
Мало хто пам’ятає що у той час ще діяли міжнародні санкції проти України. Україні заборонялося продавати зброю, заборонялося надавати кредити, і в цих умовах я, як президент, їду на саміт НАТО, на саміт ЄС.
Розкрию таємницю: ніхто мене туди не запрошував. Так само, у них родинне коло. Доїжджаю до Брюсселя. Замовляємо зустріч, заходимо на необхідний поверх, де проходить засідання саміту, і тоді вже прошу повідомте, будь ласка, що Президент України тут. Біля входу зустрічаю президента Франції Олланда, який щойно зробив найпотужніший тоді крок - скасувавши контракт з росіянами на постачання вертолітоносців «містралів», Ангелу Меркель, Камерона, Помпея, Баррозу. І вони заходять туди і з голосу кажуть питання: «стоїть президент України, хоче проінформувати членів саміту ЄС про поточну ситуацію».
Закінчилося це тим, що у той день були запроваджені санкції проти РФ. І ніхто і ніщо Україну і українців не зупинить тоді, коли ми йдемо в атаку.
Я твердо переконаний, що і зараз ситуація настільки критична, що ми маємо діяти рішуче і ефективно. І після мого годинного брифінгу керівників держав глав та урядів у них не було уже ніякого іншого вибору.
Треба тримати довіру, треба будувати відносини, і все буде добре.
Слава Україні! Героям слава!
https://youtu.be/Rd8OCTm8IVQ

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments