galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

🇺🇦Наш український юнак буде працювати в передовій галузі світу.

Людмила Малита
June 10, 2021
Дорогі друзі! Я рада поділитися з Вами чудовою новиною в нашій родині. Моєму онукові Данилу Малюті сьогодні виповнилося 27 років.
І він сам собі і всім нам зробив величезний подарунок, він вчора(09.06.2021) по часу в Сіетлі, а по нашому це було з першої по п*яту годину ночі 10 червня захистив докторську дисертацію. Хто мене вже декілька років читає знає про мого онука, я декілька раз про нього писала. Він навчався в докторантурі в департаменті "аеронавтика і астронавтика" в Університеті Вашингтон в м. Сіетл США. І от вчора він захистив дисертацію по контролю систем. Треба сказати,що він захистив дисертацію навіть раніше терміну закінчення докторантури, що дає 5 років навчання, а він захистився через 3,5роки. Захист був онлайн і ми змогли його бачити через програму ZOOM, Даня прислав нам посилання. Презентація і доповідь пройшла блискуче. Його дивилися 60 учасників з усього світу(перевага онлайн) . Були вчені з різних наукових центрів США(Лос-Анжелес,НьюЙорк,Хьюстон і ін.), а також з Європи(Німеччини,Нідерландів,Швейцарії і ін.) з Австралії,з Японії і ін. Які всеж можливості зараз відкриті працьовитим, наполегливим і цілеспрямованим молодим людям. Після презентації були питання, Даня відповідав дуже грунтовно, його керівник дуже схвально характеризував і Данила і його роботу. Потім вже була закрита частина,де було виступ опонентів і вченого комітету і все закінчилось з одностайним схваленням і тепер в нас в родині доктор наук, який захистив дисертацію в США. Звичайно вся презентація була на англійській мові і це дуже специфічна сфера науки,але маштаб все рівно зрозуміти можливо.
Але я Вам,друзі, сповіщу ще одну новину, Даня вже одержав контракт на роботу інженером 2-ї категорії(а там тільки три ступені-3-я,2-а і ведучий), тобто відразу на середню сходинку в SpaceX. Згодьтесь,друзі, наш український юнак буде працювати в передовій галузі світу. Робота починається в вересні 2021.
Про що це говорить? Звичайно,мало місце зовнішніх обставин, його батько,наш син одержав 17 років в минулому контракт в ВООЗ, а потім в дві інші Міжнародні організації(ДжонСноу, ЮНІСФ).Даня навчався в міжнародній школі по програмі "міжнародний бакалаврат"в Швейцарії, потім навчання в швейцарськіх вузах, але він завжди був кращим, першим. Це велика праця. І ось вже починається знову дуже серьйозна робота в провідній компанії світу. Я Вам нижче приведу його листа з подякую тим, хто брав участь в презентації його докторської дисертації(переклад мій):
"Любі друзі,
Від усієї душі дякую за ваш час, який ви долучились до мого сьогоднішнього захисту. Для мене було честю презентувати. Той факт, що останні 3,5 роки дозволили мені познайомитись із багатьма з вас, і що врешті-решт моя робота щось значить для інших, само по собі є винагородою. Я радий сказати, що я склав іспит і сподіваюся на довгу кар’єру, де наші шляхи можуть неодноразово перетинатися. Я, звичайно, сподіваюся. До цього часу бережіть себе і своїх близьких, і, будь ласка, не соромтеся звертатися у випадку чого-небудь!
Найкращі побажання,
Данило."
Від себе добавлю і ми побажаємо цій молодій людині успіхів і щастя в житті. Я знаю Вас, друзі, що Ви всі розділите з нами цю радість.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=847310525887157&id=100018246514482
Subscribe

 • Усэ прэ и хитрый план по ЕС

  Це відео Автор "Блога обо всем и ниАчем" зробив сьогодні‼️ 21/10/2021 Это заключительный видос (аж перекрестился) по большому интервью Владимира…

 • Про Блог обо всем и ниАчём

  Я написала на сторінці Автора "Блога обо всем и ниАчем": Ви - неперевершений! Я не знаю більш дотепного і більш талановитого творця відеороликів…

 • МАРИУПОЛЬСАЯ ВАКХАНАЛИЯ

  Автор: Блог обо всем и ниАчем October 16 , 2021 Вы шо думаете, позавчера Владимир Александрович проехался по ушам пионэрам на острове Хортица и на…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments