galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

Порошенко викрив весь «патріотизм» Зеленського

Jun 14, 2021
Петро Порошенко під час виступу на погоджувальній раді: 16 липня має набрати чинності закон про мову, телебачення та радіомовлення, який є складовою частиною законодавства про мову, яке була вперше за 30 років запроваджена нашою командою. І яким було запроваджені квоти на українському телебаченні, радіо, книговидавництві, кіновиробництві і багатьом іншим.
Особливо цинічним це виглядає, коли робиться атака на закони про мову напередодні 30-ї річниці Незалежності України. З початку цього року режисери «95 кварталу» спробували приміряти Зеленському маску державника, замість звичної йому ідеології «какая разніца». Але щойно високі державні інтереси вступили у конфлікт з «шкурними» комерційними розрахунками, маска державника Зеленського одразу ж спала.
Бо український патріотизм для нього закінчується там, де починаються російські гроші за показ «Папіка» «95-го кварталу», який продається на російському ринку. Це на словах ви робите піар нібито на боротьбі з олігархами, а на практиці — лобіюєте інтереси канала олігархів, який планував і планує заробляти на цьому продукті Зеленського. Скажіть, будь ласка, хіба зараз хтось відчуває дискримінацію російської мови в Україні? Хіба взагалі існує ця проблема деінде, крім кісєльових, скабєєвих і соловйових?
Маю приємну новину для українців. Наші спільні представники об’єднаної опозиції сьогодні не дали проголосувати це на комітеті. І я закликаю щоб ми зупинили це безглуздя зараз у ВР, якщо вони будуть планувати винесення його в зал.
Друга позиція, про яку сьогодні вже говорили — це закон про так звану нульову декларацію. Це вітання зеленої команди середньому класу. Вони навіть не посоромилися забрати у Булгакова фразу «добровольно, в порядке трудовой дисциплины предлагаем вам откататься от смотровой». От вони добровільно намагаються забрати у середнього класу, на їхню думку, найбільш заможного, серед всіх країн світу, 5 відсотків. У кого? У тих, хто створює робочі місця. Це тоді, коли Зеленський пообіцяв створити 1 мільйон робочих місць. Забув про це виконання. І сьогодні пропонує суспільству замість мільйона робочих місць мільярд дерев.
Це з вас, представники середнього класу, вони збираються зняти 5 відсотків додаткового податку, бо їм потрібно мінімум 20 відсотків відкатів з їхнього «великого крадівництва». Дуже сподіваюся, що і це нам вдасться зупинити.
Третя позиція: по закону ми маємо розглядати питання бюджетної резолюції. Хочу наголосити, що замість ваших «університетів президентських» із зарплатою 4 тисячі чи доларів, чи гривень, чи євро, бо ви ще не розібралися у цьому, нам потрібно на сьогоднішній день дати адекватну бюджету відповідь тим, хто в першу чергу постраждав від інфляції, від двократного зростання цін на продукти харчування, від вашого підвищення цін на тарифи (замість зниження) на електроенергію, на газ. Бо закон передбачає індексацію зарплат бюджетників, пенсій. І гроші для цього є. Достатньо просто їх дістати із ваших кишень «великого крадівництва» і врахувати це при розгляді бюджетної резолюції.
Минулої п'ятниці 11 червня українці святкували четверту річницю безвізу, який ми, наша команда підписали у 2017 році, запровадивши черговий крок входження України у Шенгенський простір. Замість того, щоб захистити і розвивати це, на сьогоднішній день неучасть ваша, коли вас не запрошують ані на саміт НАТО, ані для участі у якості запрошених, ані на саміт Європейського Союзу, немає у порядку денному «Великої сімки» потужної позиції, як було при нас. Ми точно вважаємо, що це неправильно. Також хочу подякувати Голос і Батьківщина за спільну координацію дій по ТСК.
https://youtu.be/mQnLoHuNr0c
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments