galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

Колаж «Главные организаторы и исполнители Голодомора в Украине»- тупа антисемітська фальшивка

Павло Бондаренко
4/6/2021
Давно хотів про це написати. А тут привід - останнім часом знову почав зустрічати в мережі колажі з кількома десятками світлин осіб певної національності й підписом «Главные организаторы и исполнители Голодомора в Украине».
Таких колажів кілька видів. З різними особами на фото. Об’єднує їх одне: фальшивка. Розберемо один такий «шедевр». На ньому – світлини 21 особи. Беремо на вибір.
Ізраїль Дагін з серпня 1931 по березень 1933 року – помічник повноважного представника ОДПУ по Нижньо-Вользькому краю (Саратов, Сталінград, Астрахань тощо). Потім – на Північному Кавказі.
Самуїл Деноткін з 1931 по 1934 року – начальник економічного відділу повноважного представництва ОДПУ по Середній Азії. Там служив з 1930 по 1935 роки й Михайло Діментман. Там же служив з 1931 по 1934 Лев Залін.
Семен Жуковський у 1932-1933 роках працював заступником торгівельного представника СРСР в Берліні, а на службу в НКВС прийшов лише у 1938 році.
Навіть знаменитий Лейба Зодов, більш відомий в історії як Лев Задов, колишній начальник контррозвідки у «батька» Махна не має жодного стосунку до організації або виконання Голодомору. Бо у той час служив в Іноземному відділі ДПУ (контррозвідка).
Серед цих людей є прикордонники, розвідники і навіть заступник голови Держплану СРСР. Їх накидали у цей колаж лише тому, що євреї.
Це – тупа антисемітська фальшивка, завдання якої перекласти злочин інтернаціональної банди комуністів на широкі плечі одного народу. Спровокувати серед українців антисемітські настрої – далеко не всі перевірятимуть, де працював у 1932-1933 роках той таки Ісаак Купчик.
Так, частина з них – кати. На більшості з них теж є злочини. Але навіщо Голодомор в Україні валити на Якова Іосема, котрий був начальником Ухтпечлага? Відповідь вище. І можна з упевненістю сказати, де цю провокативну фальшивку «збацали», в якій столиці й в якій спецслужбі. Це яскравий приклад інформаційної війни проти нас, друзі. «Divide et impera».
Тепер, якщо є бажання розібратися з головними і СПРАВЖНІМИ винуватцями Голодомору, назвемо кілька прізвищ, "чортову дюжину" основних, "жирних" (колажі робити не вмію, тому дам пару звичайних фоток, щоб народ не забував ці пики):
- Йосип Сталін – Генеральний секретар ЦК ВКП(б), грузин
- Михайло Калінін – співголова Центрального Виконавчого Комітету СРСР, росіянин;
- В’ячеслав Молотов – Голова Ради Народних Комісарів СРСР, росіянин;
- Олександр Вінокуров – голова Верховного суду СРСР, росіянин;
- В’ячеслав Менжинський – голова ОДПУ СРСР, поляк;
- Генріх Ягода – заступник голови ОДПУ СРСР, єврей;
- Станіслав Косіор – Генеральний секретар ЦК КП(б)У, поляк;
- Влас Чубар - Голова Ради Народних Комісарів УРСР, українець;
- Георгій Петровський - Голова Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету, росіянин;
- Станіслав Реденс – голова ДПУ УРСР, поляк;
- Всеволод Балицький - заступник голови ДПУ УРСР, росіянин;
- Хома Леонюк – заступник голови ДПУ УРСР, українець.
- Карл Карлсон - заступник голови ДПУ УРСР, латиш.
Як бачимо, комуністичний інтернаціонал в усій його красі.
P.S.
Народ, який не знає, або забув власне минуле, не має майбутнього - казав розумничка Платон.
Від себе додам: такий народ приречений ходити по колу, причому по граблях.https://www.facebook.com/urtab/posts/4055363627904339
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments