galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

Ніна Южаніна: ВОНИ знищуют тих, хто ЗАХИЩАЄ Україну...

Це є порушення всіх допустимих норм і процесів які можуть бути в суді.
Європейська Солідарність was live.
7/7/2021 ·
Політичним процесом вважає переслідування керівника ПАТ «Завод «Кузня на Рибальському» народна депутатка з фракції «Європейська Солідарність» Ніна Южаніна. Вона заявила журналістам, що як аудитор з багаторічним досвідом детально вивчила аргументи сторони обвинувачення і шокована цим процесуальним абсурдом👇
Тут нема вже про що думати – це виключно політичний процес. Більш за все він шкодить державі. Тому що знецінювати нашу оборонну спроможність і навіть можливість виробництва техніки, яка здатна захищати Україну, – це означає паплюжити всю країну. При тому цинічно зараз виставляючи на показ всім країнам – в тому числі і країні-агресору – цей процес.
Це процес над тими людьми, які здатні були захищати і захистили країну у 2014 році. І завдяки кому зараз «молоді обличчя», в тому числі нині діючий президент може жити в країні і працювати в столиці країни, де війна тільки на сході.
Вся справа ґрунтується на висновку технічного експерта і експертизи, яка не стосується цієї справи, а була десь витягнута з якоїсь іншої справи і на ній ґрунтується зараз обрання запобіжного заходу. Очевидно, що це є порушення всіх допустимих норм і процесів які можуть бути в суді. Тому мені як аудитору абсолютно очевидно крок за корком, до чого це все йде.
Я думаю, що абсолютно всі українці мають ще раз усвідомити, що в нашій країні незалежної судової системи не існує. Очевидно, що в ДБР склалася співпраця з Печерським судом, який приймає рішення на їх користь.
https://fb.watch/v/1P2xYZ0do/
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments