galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

Форум в Батумі закінчився скандалом.

21/7/2021
Ігор Карасьов
Після офіційної церемонії в Батумі президент Грузії Саломе Зурабішвілі ВІДХИЛИЛА ПРОПОЗИЦІЮ ПРО ЗУСТРІЧ З ЗЕЛЕНСЬКИМ. Причини цього цілком зрозумілі. Знаходження засудженого в Грузії, Міхеїла Саакашвілі в державній системі України унеможливлює встановлення прямих контактів між керівництвом Грузії і України. Не розуміти цього неможливо, але політика Зеленського в залученні до влади “особистих ворогів проєвропейської політики Порошенко” зіграла тут свою роль.
Далі пішов абсолютно очікуваний демарш Молдови. Згода на зустріч була отримано тільки від президента Молдови Майї Санду, яка вирішила у вічі Зеленському сказати те що думає. Мабуть грузини про щось підозрювали, тому засунули місце проведення розмови в “пенал”. Це внутрішня кімната без вікон. Санду в масці, залишивши біля входу свою делегацію, кинувши портфель помічниці, і не сідаючи запитала дивлячись на Зеленського “Де Чаус?”. Відповісти спробував Єрмак, але Санду навіть не звернувши на нього уваги, звернулася до Кулеби, який примостився на самому краю стола – “А ти хто у них? Міністр закордонних справ, або ганчірка? “. Кулеба промовчав. Сівши за стіл, Санду хвилин п’ятнадцять рівним голосом чеканила все, що про них думає. Про російські війська, які їздять в Придністров’я через Україну, про електроенергію, яку постачає Україна Придністров’ю, про контакти Єрмака з Красносельським, ну і по “справі Чауса”. Вважати Зеленського дурником – величезна, фатальна помилка. “Ми знаємо, що він (викрадений Чаус) у вас. Це знає Лондон, це знає Вашингтон “. “Я ПРИЙШЛА СЮДИ, ТОМУ ЩО ПОВАЖАЮ УКРАЇНУ І ЇЇ НАРОД. І Я БУДУ РОБИТИ ВСЕ, ЩОБ ЗБЕРЕГТИ ЦЮ ВЗАЄМНУ ПОВАГУ, АЛЕ МАТИ СПРАВУ З ВАМИ НЕ БАЖАЮ. ВСІ ПИТАННЯ – ОФІЦІЙНО, ПІД ДОКУМЕНТИ І ПРОТОКОЛ. І ТАК БУДЕ ДО ВИРІШЕННЯ ВСІХ ПИТАНЬ. “. Далі з боку української делегації було те, що описувати ми не бажаємо. Нам просто соромно за країну. Вся зустріч – близько тридцяти хвилин. Підсумки форуму – абсолютно порожній документ і явні ознаки зростаючої міжнародної ізоляції України.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=365960338394705&id=100049422240651
Джерело – tZE Переклад українською – ukrmir.info
https://ukrmir.info/forum-v-batumi-zakinchivsya.../...
Віктор Станіславович поширив посилання разом з Васею Галушком та ще 18. - Я прийшла сюди, тому що поважаю Україну і її народ. І я буду робити все, щоб зберегти цю взаємну повагу, але мати справу з вами не бажаю - сказала Майя Санду зеленим потворам...
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments