galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

Як в Україні ничегониделаеца: № 126 (огляд)

Оригинал взят у oleg_leusenko в Як в Україні ничегониделаеца: № 126 (огляд)
Ссылки на все части дайджеста "Як в Україні ничегониделаеца" находятся здесь

ХТЗ випустить дослідний зразок МТЛБ без російських комплектуючих


МТ-ЛБP6 - ХКБМ

ПАТ “Харківський тракторний завод” (ХТЗ) працює над дослідним зразком багатоцільових легких броньованих транспортерів (МТЛБ) для Міністерства оборони України, повідомив генеральний директор підприємства Андрій Коваль.

“Що стосується замовлень від Міноборони, то ми працюємо нині над цим питанням, тому що потрібне доопрацювання конструкторської документації, щоб ця техніка відповідала потребам української армії. Йдеться про комплектацію, про інші типи двигунів… Ми отримали завдання на розробку та виготовлення дослідного зразка”, – сказав А.Коваль на брифінгу в четвер.

Відповідаючи на уточнювальне запитання кореспондента агентства “Інтерфакс-Україна“, гендиректор ХТЗ повідомив, що йдеться про виготовлення дослідного зразка техніки без використання будь-яких російських комплектуючих.

“Дослідний зразок техніки МТЛБ повністю без російських комплектуючих планується випустити до середини наступного року”, – сказав А.Коваль. За його словами, поки що цю роботу ХТЗ здійснює власним коштом.

Як повідомлялося, народний депутат Антон Геращенко повідомив, що найближчим часом фахівці Ради національної безпеки і оборони України відвідають Харківський тракторний завод із метою вивчення питання про відновлення виробництва легкоброньованої техніки.

“У заводу подібний досвід є. Зокрема, ХТЗ свого часу випустив понад 10 тисяч “Гвоздик” і десятки тисяч легкоброньованих тягачів МТЛБ, але був у середині 2000-х викуплений російським олігархом”, – написав А.Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

“Головною проблемою при цьому буде питання – де брати двигуни для легкої бронетехніки… Дизельні двигуни для самохідних гаубиць і БТР завжди виробляли на Росії на Ярославському або Челябінському моторних заводах. Зокрема і двигуни, які масово встановлювали на автомобілі сімейства КРАЗ”, – додав депутат.

Наприкінці квітня 2016 року президент і власник групи компаній Олександр Ярославський за пропозицією австрійського бізнесмена Зігфріда Вольфа, інвестора ПАТ “Харківський тракторний завод”, придбав контрольний пакет акцій цього підприємства. О.Ярославський заявив про намір інвестувати в підприємство близько 200 млн грн.

“Давайте починатимемо відновлювати наше спецвиробництво. Тому що наші МТЛБ дуже добре зарекомендували себе під час оборони держави… Принципове завдання для нас – відновити виробництво”, – сказав П.Порошенко.

Иран заинтересовался украинским сельским хозяйством

Иран заинтересовался украинским сельским хозяйством

Иран и Украина заинтересованы создавать совместные сельскохозяйственные предприятия.

Об этом шла речь в ходе встречи руководства ТПП Украины и делегации Исламской Республики Иран во главе с председателем Комиссии сельского хозяйства, воды и окружающей среды ТПП провинции Исфаган, прошедшей в ТПП Украины.

"Стороны обсудили возможность выкупать готовые с/х компании и создавать совместные предприятия с украинскими партнерами. Члены делегации (Ирана - ред.) заинтересованы в ведении экстерриториального сельского хозяйства, то есть в аренде сельскохозяйственных угодий для выращивания пшеницы, кукурузы, сои, рапса и других продуктов. Кроме того, иранская сторона не против покупать готовую продукцию. Начальные цифры аренды – 5 тыс. га. Амбициозный проект призван обеспечить рынок стран Персидского залива, где есть высокая потребность в продуктах сельского хозяйства", - отметили в ТППУ.

В Украине сейчас зарегистрировано 40 компаний с иранским капиталом. В структуре общего экспорта из Украины в Исламскую Республику Иран доля сельскохозяйственной и пищевой продукции составляет более 60%. Сейчас Иран является активным импортером украинских зерновых, которые в структуре экспорта значительно превосходят другую продукцию. Украина также является одним из мировых лидеров по экспорту подсолнечных семечек и масла, курятины, и может предложить расширение экспорта сахара, крахмала.

Lauffer Group інвестує 300 тис гривень в модернізацію Маріупольського хлібозаводуLauffer Group планує інвестувати не менше 300 тис. грн в технічне переоснащення Маріупольського хлібозаводу №1, заявив генеральний директор компанії Віталій Балихін, повідомляє Agravery.

У минулому МР ми виробили понад 10 тис. тонн продукції. Це більше 41% всієї продукції в регіоні. За цей час ми також почали випускати 15 видів нових виробів. Таким чином, наш асортимент виріс до 52 найменувань. З серпня 2016 року ми вдвічі збільшили обсяги гарячої продукції, що випускається, — зазначила начальник виробництва хлібозаводу Надія Коломитцева.

На думку Балихіна, одним з головних пріоритетів підприємства, як і всієї Lauffer Group в цілому, є допомога найменш захищеним верствам населення. 30% виробів, що випікаються заводом, належать до продукції масового споживання, яку прийнято називати “соціальною", — уточнив він.

Первый сельский туристический офис открыли на Ривненщине

Первый сельский туристический офис открыли на Ривненщине

В с. Подлужье Дубенского района Ривненской области возле Шевченковского источника открыли информационно-туристический офис, ообщает пресс-служба Ривненской облгосадминистрации.

"Здание расположено в селе Подлужье, через которое проходит международная трасса Киев – Чоп. Такое расположение выбрали для того, чтобы увеличить поток туристов, ведь по этой дороге проезжает немало путешественников. Теперь они будут иметь возможность ознакомиться с туристическими изюминками района и Ривненщины", - говорится в публикации.

Это уже четвертый информационно-туристический офис, который создали в этом году в Ривненской области, и одновременно первый в сельской местности. Офисы уже работают в Остроге, Володимирце и Сарнах, планируется открытие в Корце, Ривно и Клевани.

Первым посетителем туристического офиса на Дубенщине стал мужчина из Киева. Он ознакомился с экспозициями и узнал, какие туристические объекты можно посетить в области.

Українська компанія T.B.Fruit почала будувати завод фруктових соків в ПольщіКомпанія T.B. Fruit починає будувати в Польщі завод з виробництва фруктового соку-концентрату і пектину. У будівництво підприємства українські інвестори вкладуть 25 млн євро, повідомляє UBR.

Річна переробна потужність заводу – 200 тис тонн яблук і 7-8 тис тонн суниці. Підприємство планує використовувати як вичавки з власного виробництва, так і купувати сировину на інших переробних заводах Польщі.

Довідка. Холдинг T.B. Fruit – виробник фруктових соків-концентратів. Під садами (яблуня і вишня) зайнято понад 1,4 тис га. Компанія має 8 заводів з переробки фруктів і овочів, два з яких – в Польщі, один – в Молдові, решта – в Україні.

UA|TV появился в кабельной сети Словакии

UA|TV появился в кабельной сети Словакии

Украинский телеканал иновещания UA|TV (Мультимедийная платформа иновещания Украины) появился в кабельной сети крупнейшего регионального провайдера телекоммуникационных услуг Республики Словакия -- ANTIK Telecom. Об этом сообщили в пресс-службе МИП.

"1 октября телеканала UA|TV исполнилось 2 года с момента старта в 2015. Телеканал иновещания Украины шаг за шагом увеличивает свое присутствие в кабельных сетях Западной Европы. Сегодня это уже словацкий оператор, который предоставляет услуги телевидения в 21 городе и более чем в 140 поселках и деревнях восточного и южного региона Словакии", - сказал государственный секретарь МИП Артем Биденко.

Как отмечается, ANTIK Telecom предлагает более 250 каналов в пакетах цифрового телевидения, а также более 200 каналов в пакете спутникового и Интернет-телевидения, 40 из которых в HD-качестве.

Компания также предоставляет услуги оптоволоконного и беспроводного подключения к сети Интернет, спутникового и IP-телевидения. Кроме обслуживания собственной сети, ANTIK Telecom также предлагает Интернет-услуги (ОТТ) под брендом SmartTVBox.

ХТЗ виводить на ринок оновлений трактор
Модернізовані трактора, від кабіни і до двигуна — результат роботи КБ ХТЗ — представив Харківський тракторний завод на найбільшій в Україні агропромисловій виставці Агроекспо-2017 (м.Кропивницький). За оцінками фахівців і відвідувачів виставки, харківські сільгоспмашини продемонстрували найкращі технічні характеристики і порадували потенційних покупців.

ЗАО «БА Интербудмонтаж Украина» завершило строительство Бескидского тоннеляПредприятие выполняло основные строительные работы, то есть пробивало тоннель, бетонировало его, обустраивало гидроизоляцию, сообщили в компании 4 октября.

Ранее в «Укрзализныце» сообщали, что «Интербудмонтаж» должен был завершить свою часть работ 6 ноября.

За подразделениями УЗ остается обустройство земляного полотна на подходах к новому тоннелю, укладка верхнего строения пути, монтаж линии электропередачи и связи. Полный комплекс работ планируется завершить 25 мая 2018 года, сообщали в УЗ.

Будівництво сонячної електростанції. Запорізька областьЗараз тривають роботи і територія значно змінилася -майже до невпізнанності. Створення електростанції дуже вигідне для нашої громади : станція платитиме громаді орендну плату, плюс податки, а ще дасть десятки робочих міст. Найголовніше, що за рахунок цього, буде наповнюватися наш місцевий бюджет

China Harbour Engineering Сompany (CHEC) извлекла 1,609 млн кубометров грунта

в рамках дноуглубительных работ по проекту «Реконструкция водных подходов, маневровых зон и операционных акваторий у причалов с учетом перспективного грузооборота морского порта «Южный» по состоянию на 4 октября 2017 года.

У ВЕРЕСНІ КРЮКІВСЬКИЙ ВАГОНОБУДІВНИЙ ЗАВОД ПРОДОВЖУВАВ ПОСТАВЛЯТИ УКРЗАЛІЗНИЦІ КУПЕЙНІ ВАГОНИ ЗГІДНО З КОНТРАКТОМ.
13 новеньких пасажирських вагонів, зокрема і купейних з меблями, що трансформуються, у серпні-вересні були відправлені замовнику.

Эксперты сообщают о рекорде в производстве транспортных средств в Украине

Эксперты сообщают о рекорде в производстве транспортных средств в Украине

На украинских заводах в сентябре 2017 года было произведено 822 автотранспортных средства, что ровно вдвое больше результата прошлогоднего сентября и на 10,8% больше показателя августа этого года. Об этом сообщает по предварительным данным ассоциации "Укравтопром".

В общем объеме автопроизводства большую часть составили легковые автомобили, которых было выпущено 689 шт.: +7,3% до августовского показателя и +83,7% к сентябрю прошлого года.

Также в сентябре было произведено 73 автобуса, такой объем производства на 7,4% больше августовского показателя, и на 108,6% превышает результат прошлогоднего сентября.

В отчетном месяце было произведено 60 грузовых автомобилей (большинство производства ПАО “ЗАЗ”), что почти вдвое больше, чем за предыдущий месяц. В сентябре 2016 года в статистике “Укравтопрома” зарегистрирован всего один грузовик ПАО “АвтоКрАЗ” (по необъяснимым причинам перестал раскрывать информацию об объемах производства своих автомобилей с августа прошлого года).

Всего за девять месяцев 2017 года в Украине было произведено 5696 автотранспортных средств, что на 77,3% больше прошлогоднего результата. Из них:

* Легковые автомобили – 4814 шт. (+86,1% к аналогичному периоду прошлого года).
* Коммерческие автомобили – 346 шт. (-28,5% к аппг).
* Автобусы – 536 шт. (+277,5% к аппг).

Експорт агропродукції на європейський ринок зріс на 37%

Мінагро: Експорт агропродукції на європейський ринок зріс на 37%

Експорт української аграрної та харчової продукції за 8 місяців поточного року збільшився на $2,3 млрд, або на 24,5% порівняно з відповідним періодом 2016 року, і склав майже $11,5 млрд.

Про це зазначила заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева, повідомляє Урядовий портал.

«За зазначений період Україна в основному експортувала наступні групи товарів: олія соняшникова, сафлорова або бавовняна з часткою 26,25% від загального агроекспорту, кукурудза – 20,34%, пшениця і суміш пшениці – 12,87%, м’ясо птиці – 2,29% та інші», - зазначила Ольга Трофімцева.

За її словами, у ТОП-5 ключових покупців української агропродукції за цей період увійшли Індія, куди було експортовано товарів на суму $1,3 млрд, Єгипет – $986,1 млн, Нідерланди – $762,8 млн, Іспанія – $ 731,6 млн, Китай – $ 631,8 млн.

«Країни ЄС займають друге місце в регіональній структурі нашого аграрного експорту. При цьому, наш експорт до європейського ринку збільшився на 37,3%, або на $988 млн за звітній період, та становив $3,6 млрд», - зауважила Ольга Трофімцева.

Вона додала, що в загальній структурі зовнішньоторговельного обігу сільськогосподарської продукції частка Європейського Союзу складає 35,2%.

«Цікаво відмітити збільшення експорту до країн ЄС таких перероблених продуктів як рослинна олія, експорт якої збільшився на 19,7% та сягнув $1,01 млрд. Ми також спостерігаємо зростання щодо м’яса птиці та субпродуктів – $80,3 млн зі збільшенням на 80,7%, вартість експорту маргаринової продукції збільшилась у 8,4 разів до $21,8 млн», - відзначила Ольга Трофімцева та додала, що також значним попитом на європейському ринку користуються такі українські продукти, як вироби із зерна та хлібних злаків – $62,1 млн, продукти переробки овочів, плодів – $26,6 млн, соки – $24,4 млн та інші.

«Загалом, ці актуальні дані статистики дають нам можливість прогнозувати збільшення річної вартості українського експорту аграрної та харчової продукції на 15-20%», - резюмувала заступник Міністра з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева.

Довідково:
Експорт української аграрної та харчової продукції становив $11,475 млрд. Ключові товари: олія соняшникова, сафлорова або бавовняна – $3,01 млрд, кукурудза – $2,3 млрд, пшениця і суміш пшениці та жита – $1,5 млрд, соя – $622,7 млн, ячмінь – $432,6 млн, м'ясо та субпродукти домашньої птиці – $262,8 млн, цукор – $209,3 млн, олія соєва – $92,01 млн, хлібобулочні, кондитерські вироби – $86,8 млн, овочі бобові сушені – $82,3 млн та інші. Імпорт становив – $2,8 млрд, з ключовими товарами: насіння соняшника – понад $187 млн, риба морожена – $169,9 млн, тютюнова сировина, тютюнові відходи – $ 162,9 млн, олія пальмова – $98,2 млн та інші.

НБУ перечислил в госбюджет 5 миллиардов прибыли

НБУ перечислил в госбюджет 5 миллиардов прибыли

Национальный банк перечислил шестой транш прибыли за 2016 год в Государственный бюджет Украины в объеме 5 млрд грн., сообщает пресс-служба НБУ на своей странице в facebook.

«В эту пятницу, 6 октября 2017 г., Национальный банк перечислил шестой транш прибыли в Государственный бюджет Украины в объеме 5 млрд грн», - говорится в сообщении.

Таким образом, из общей суммы прибыли НБУ в 44,4 млрд грн, которая должна быть перечислена в Государственный бюджет Украины до конца этого года, осталось перечислить 9,4 млрд грн.

Напомним, с начала года было уже перечислено пять траншей прибыли НБУ (21 апреля, 10 мая, 8 июня, 7 июля и 7 августа этого года соответственно) на общую сумму 30 млрд грн.

График перечисления прибыли в Государственный бюджет, согласованный с Министерством финансов Украины, предусматривает ежемесячные транши на соразмерную сумму до конца этого года. Подобные транши призваны сгладить влияние изменений объема средств Правительства на колебания ликвидности банковской системы и способствовать достижению инфляционных целей НБУ (8% +/- 2 п.п. на конец 2017 года и 6% +/- 2 п.п. на конец 2018 года).

ДП «Укрспирт» почав модернізацію виробництваДП «Укрспирт» бере курс на енергоефективність та модернізацію виробничих потужностей. Найближчим часом на підприємстві планується проведення масштабних робіт з тестування, ремонту обладнання та його заміни в разі потреби

Знос основного технологічного обладнання на спиртових заводах становить понад 70%. Через об’єктивні фактори (втрата ринків збуту на окупованих територіях, обслуговування підприємств, що входять в концерн), підприємство не має необхідних обсягів фінансування для заміни зношеного обладнання на нове, тому найбільш ймовірний шлях розвитку виробництва – модернізація існуючого обладнання, передає УкрАгроКонсалт.

При виборі шляхів модернізації повинні вирішуватися комплексні завдання – оновлення технології, апаратури і системи автоматики за умови максимального використання встановленого обладнання. Комплексне вирішення цих завдань з встановленням резервних парогенераторів на альтернативних видах палива значно збільшить рентабельність виробництва і конкурентоспроможність на зовнішніх ринках готової продукції.

В сучасних умовах виробництво спирту етилового ректифікованого в економічно доцільний спосіб набуває першочергового значення. Вимоги споживачів до якості спирту перевищують нормативи, встановлені державними стандартами.

Ще одним завданням, яке було поставлено перед керівниками МПД ДП «Укрспирт», є зменшення собівартості виробництва за рахунок скорочення витрат на водопостачання, паливо і енергетику. План цих заходів буде розроблений індивідуально по кожному виробничому майданчику.

В этом году поступления в местные бюджеты возросли на 28% - до 134 миллиардов

В этом году поступления в местные бюджеты возросли на 28% - до 134 миллиардов

Плательщиками налогов в течение января - сентября 2017 года направлено в местные бюджеты 133,7 млрд грн, что на 28,1% больше показателя аналогичного периода 2016 года, сообщает пресс-служба ГФС.

«В течение января-сентября текущего года налогоплательщиками направлено в местные бюджеты 133,7 млрд грн. По сравнению с соответствующим периодом прошлого года этот показатель вырос на 28,1%, или на 29,3 млрд грн», - говорится в сообщении.

За 9 месяцев 2017 года в сводный бюджет перечислено почти 132 млрд грн налога на доходы физических лиц (в т. ч. в местные бюджеты поступило 78,3 млрд грн.). Это на 33,5 млрд грн или 34% больше, чем за соответствующий период 2016 года. Только в сентябре было уплачено 15,8 млрд грн. НДФЛ. Прирост к прошлому году составил почти 4 млрд грн. В частности, в сентябре местные бюджеты получили на 20,2% больше, чем в сентябре прошлого года. Так, за первый месяц осени 2017 года в местные бюджеты было направлено 13,7 млрд грн, тогда как за соответствующий период 2016 года эта сумма составляла 11,4 млрд гривен.

Львів наздоганяє Київ за обсягом інвестиційЗахідна частина України не страждає від нестачі інвесторів, про це йдеться в статті на Financial Times.

З часів Майдану європейських і американських інвесторів стримувала нестабільна ситуація в країні. У період з лютого 2014 року по липень 2017 року іноземні компанії інвестували всього 3,3 млрд євро в 136 проектів.

Цікаво, що карта проектів змінилася. На Львів тепер припадає 20 проектів і більше 2 800 нових робочих місць, на Київ - 54 проекти і 3 448 робочих місць. У післяреволюційний період Київська область залучила іноземних інвестицій на 687 млн ​​євро, Львівська - 658 млн євро, Одеська - 596 млн євро. За той же період у Львівській області створено 7 021 робоче місце, у Київській - всього 3 630.

"Західна Україна росла багато в чому завдяки кластеру з виробництва автомобільних деталей, який зараз переїжджає і в центральну Україну", - сказав директор Ukraine Investment Promotion Office Даніель Білак на конференції YES (Ялтинська європейська стратегія). Білак сказав, що регіон залучив інвестиції в розмірі 500 млн євро від 20 компаній із Західної Європи, США і Японії, в яких працюють 40 тисяч осіб.

"Майже кожен автомобіль, виготовлений в Німеччині, збирається з деталей, вироблених в Україні на заводах таких постачальників, як Sumitomo, Fujikura і Leoni", - говорить він.

Львів дуже привабливе місто, і тепер у нього є власні бренди пива, шоколаду і кави, з культурою кафе, що нагадує Краків.

На пивоварних заводах Carlsberg в Україні працює 1500 осіб, з яких 400 - у Львові. Кожне робоче місце на пивоварні створює 15 робочих місць в суміжних галузях, таких як транспорт і сільське господарство, стверджує Євген Шевченко, виконавчий директор Carlsberg Ukraine.

Житомир и Харьков зовут туристов на битву марсоходов и в "украинский Диснейленд"

Житомир и Харьков зовут туристов на битву марсоходов и в "украинский Диснейленд"

Специалисты туристической отрасли Житомирской и Харьковской областей презентовали новые оригинальные продукты для путешественников во время воркшопа от Ассоциации индустрии гостеприимства Украины, который состоялся в Киеве, сообщает Zruchno.Travel.

Так, туристический актив Житомирщины представил столичным туроператорам восемь новых продуктов. Среди них - тур "Подготовка к участию в миссии "Житомир - Mars 2020".

По словам главного специалиста управления связи, транспорта, дорожного строительства и туризма Житомирской ОГА Юлии Святненко, в двухдневный курс будущего покорителя "Красной планеты" будет входить посещение уникального Музея космонавтики им. С.П. Королева, скалолазание на естественном скалодроме "Деныши" (более 50 маршрутов) и тому подобное. Кроме того, гостям предложат участие в битве марсоходов, а также полеты на самолете, воздушном шаре, вертолете.

В свою очередь Харьков во время презентации был представлен как туристический центр европейского уровня, который может предложить своим гостям не только исторические памятники, но и современные развлечения. Например, посещение "украинского Диснейленда" - парка культуры и отдыха им. Горького.

По словам главы АИГУ Александра Лиева, турактивы регионов формировали и готовили представленные турпродукты в течение последних двух месяцев.

Вантажообіг в Україні зріс на 8,5%У період з січня по серпень 2017 року зростання обсягів вантажообігу становило 8,5% завдяки збільшенню обсягів відправлення вантажів трубопровідним та дальності відправлення вантажів автомобільним транспортом

У січні–серпні 2017 зростання обсягів вантажообігу становило 8,5% (проти 8,7% у січні–липні 2017 року та 1,5% у січні–серпні 2016 року). У серпні 2017 року зростання обсягів вантажообігу прискорилось до 7,2% проти 6% у липні 2017 р. У вантажному транспорті покращення показників відбулось в умовах збільшення обсягів відправлення вантажів (зокрема, трубопровідним транспортом), так і дальності відправлення вантажів (автомобільний транспорт), передає Agravery з посиланням на ukrinform.ua.

На трубопровідному транспорті у серпні 2017 року вантажообіг зріс на 25,4%, автомобільному — зростання на 6,7%, водному — зменшення на 19,9% внаслідок зменшення дальності відправлення вантажів та пропозиції послуг, наданих морським транспортом, залізничному — зменшення на 1,1% внаслідок припинення транспортного сполучення на сході країни та логістичні проблеми на Донецькій залізниці.

Очікується, що за підсумками 2017 року у транспортній галузі буде незначне уповільнення темпів зростання як вантажообігу, так і пасажирообороту. У вантажному транспорті основними стримуючими факторами є блокада транспортного сполучення в Донецькій та Луганській області.

Поряд з цим, підтримкою зростання у транспорті є високі потреби країн ЄС у імпортованому природному газі, сприятлива цінова кон’юнктура на зовнішніх ринках, розширення внутрішнього попиту з боку підприємств в умовах високих очікувань щодо продовження пожвавлення ділової активності.

Канада поможет запустить Полицейскую академию в Украине

Канада поможет запустить Полицейскую академию в Украине

Украине удалось договориться с Канадой о предоставлении помощи в запуске Полицейской академии. Об этом по итогам визита в Канаду рассказал государственный секретарь МВД Алексей Тахтай.

«Мы договорились с руководством Национального колледжа полиции Канады о предоставлении нам методологической помощи в формировании нашей Полицейской академии. Это очень важно, ведь те формы и методы обучения, которые используются в Украине, не соответствуют требованиям сегодняшнего дня», - сказал Тахтай.

По его словам, Канада передаст Украине свой опыт в отношении того, «как и что преподавать, какова структура образовательного процесса, традиции, каким образом закаляется дух рекрутов».

«Это – комплекс практических действий, которые надо не только прописать на бумаге, а реально запустить, чтобы они работали и воспитывали новых полицейских», - заметил государственный секретарь. Он добавил, что основной целью поездки, во время которой делегации МВД удалось посетить Оттаву, Торонто и Реджайну, было знакомство с полицейским образованием в Канаде.

«Мы увидели яркие примеры того, к чему сами стремимся», - отметил Тахтай. При этом он подчеркнул, что Украина возьмет пример канадскую систему полицейского образования, однако адаптирует её к украинским реалиям.

«Сделать полную реплику невозможно. Мы изучаем лучшие мировые опыты и делаем свою модель, которая, однако, будет похожа на канадскую», - заверил он.

Как сообщалось, 5 июля глава Национальной полиции Сергей Князев подписал приказ о создании Полицейской академии. Первый набор будет 500 полицейских, а в дальнейшем планируется принять в Академию 1000 - 1200 курсантов.

На Хмельниччині розпочали виробляти електроенергію з відходівБіогазовий комплекс потужністю 5,1 мВт введено в дію на Теофіпольскому цукровому заводі. Цей завод другий в Україні за обсягами виробництва електроенергії з альтернативних джерел. Проте після запуску наступної черги біогазового комплексу на 10,5 мВт, він стане найпотужнішим у Європі, адже його сумарна потужність становитиме 15,6 мВт, повідомляється на FB-сторінці “Сільське господарство та альтернативна енергетика”.

Перша черга заводу працює на цукровому жомі та гної, а для другої у якості сировини обрали силосну кукурудзу. На повну потужність біогазовий комплекс планують вивести до кінця року.

Нагадаємо, вироблену електроенергію використовуватимуть не лише місцеві підприємства, а й побутові споживачі. Також електроенергію планують продавати і сусіднім районам.

Квоты ЕС на украинскую агропродукцию будут увеличиваться на 10% в годС 1 октября 2017 года вступил в силу Регламент 2017/1566 Евросоюза о предоставлении Украине дополнительных торговых преференций на целый ряд украинских аграрных товаров, который будет действовать в течение 3-х лет. Об этом рассказала заместитель министра аграрной политики и продовольствия Украины по вопросам евроинтеграции Ольга Трофимцева, сообщает пресс-служба ведомства.

«Как уже хорошо известно, с 1 октября 2017 года вступил в силу Регламент 2017/1566 ЕС о предоставлении Украине дополнительных торговых преференций. Согласно документу, дополнительные квоты уже действуют на 5 позиций украинских агротоваров: мед, виноградный сок, ячменная крупа и мука, обработанные томаты, овес. А с 1 января 2018 года также начнут действовать дополнительные преференции на пшеницу, кукурузу и ячмень. Но, я хочу заметить, что кроме того, в 2017 году, параллельно с этим, согласно параметров ЗСТ между Украиной и ЕС, были планово увеличены тарифные квоты для 18 украинских аграрных товаров», - подчеркнула Ольга Трофимцева.

Она рассказала, что согласно параметров ЗСТ между Украиной и ЕС, которые закреплены в Соглашении об ассоциации между Украиной и ЕС, предусмотрена модификация тарифных квот в части их увеличения на целый ряд украинских аграрных и пищевых товаров.

«Эти позиции будут увеличиваться единовременно в течение пяти лет, в среднем на 10% в год. Например, в 2016 году размер квоты на украинское мясо птицы составлял 16 000 тонн, а в 2017 году он вырос до 16 800 тонн, в 2018 году размер тарифной квоты будет уже на уровне 17 600 тонн», - отметила Ольга Трофимцева. Она добавила, что объемы торговых преференций будут увеличиваться и в дальнейшем на: баранину, ячменную крупу и муку, обработанный крахмал, виноградный и яблочный соки, мед, яйца и другие.

«Все эти постепенные росты объемов торговых преференций для украинской продукции являются дополнительными возможностями для наших экспортеров на европейском рынке. Но я отмечу в очередной раз, что украинские экспортеры успешно поставляют свою продукцию на рынки ЕС в значительных объемах и вне импортных тарифных квот. Сегодня 288 украинских предприятий получили право доступа к европейскому рынку, в том числе 108 экспортируют на этот рынок пищевую продукцию для потребления человеком», - резюмировала Ольга Трофимцева.

Напомним, по состоянию на 4 октября 2017 года, уже исчерпаны на 100% импортные тарифные квоты ЕС на такие украинские товары, как: мед, сахар, ячменная крупа и мука, обработанные томаты, виноградный и яблочный сок, овес, ячмень, кукуруза, пшеница. Но остается ряд товаров, где квоты не исчерпаны: баранина, говядина, грибы, продукция из обработанного молока и другие.

Турецька автодорожня компанія побудувала на Закарпатті новий асфальтний заводВідкрився новий асфальтний завод, побудований турецькою автодорожньою компанією ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» біля райцентру Воловець, повідомляє Голос України.

Компанія виграла тендер на капітальний ремонт траси державного значення Нижні Ворота – Воловець – Міжгір’я.

За словами керівника області, це цілком новий, сучасний асфальтний завод (на знімках), випущений цього року в Італії. Його відкриття заплановане на наступний тиждень, але ремонт дороги вже почався. Зараз шляховики ставлять подушку з гравію, на яку потім суцільним шаром вкладатимуть асфальт.
Востаннє цю дорогу, стверджує голова ОДА, капітально ремонтували в 1974 році. А вона є одним із найбільших туристичних маршрутів на Закарпатті, який веде від траси Київ – Чоп до Синевирського озера, Колочави з її дивовижними музеями, а також до численних лижних підйомників на Міжгірщині та Воловеччині.

Роботи фінансуються за рахунок «дорожнього експерименту», тобто надходжень від перевиконання Закарпатською митницею ДФС планових показників.

Кременецький комбінат хлібопродуктів відновлює свою роботу


Кременецкий КХП

На Кременецькому комбінаті хлібопродуктів (Тернопільська область) проводять роботу з реконструкції: наразі триває відновлення даху і ремонт залізничної колії.

Свою роботу вже відновила сертифікована лабораторія елеватора, про це повідомив новий директор підприємства Михайло Желтуцкий. За його словами, крім реконструкції обладнання, Кременецький КХП відновлює втрачені документи, які були знищені попереднім керівництвом.

«Поступово робочий процес на комбінаті відновлюється. До цього співробітники вкрай розчарувалися попереднім столичним і іноземним керівництвом», – добавив Михайло Желтуцкий.

Продовження не забариться.

Добірка за допомогою ресурсів Національний Промисловий Портал , Укрінформ, Зроблено в Україні, прес-служб органів влади, підприємств, харківського камрада onosamo, читачів та інш.
*****
Допомога антимосковському українському блогу (за бажанням) / Помощь блогу (при желании и наличии средств):
Реквизиты: карта “ПриватБанк” № 5168 7422 0772 0016

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments