galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

Як в Україні ничегониделаеца: № 128 (огляд)

Оригинал взят у oleg_leusenko в Як в Україні ничегониделаеца: № 128 (огляд)
Ссылки на все части дайджеста "Як в Україні ничегониделаеца" находятся здесь

З початку року золотовалютні резерви країни зросли на 20%Міжнародні резерви на 1 жовтня склали 18,637 млрд доларів – максимум з початку 2014 року. Як наголошується, в даний час резерви на 20% перевищують рівень початку поточного року. Зокрема, за підсумками вересня резерви зросли на 602 млн доларів або на 3,3%, передає прес-служба НБУ.

Разом з тим з міжнародних резервів було направлено 165,6 млн на валютні інтервенції, які Нацбанк здійснював для згладжування надмірних коливань на міжбанку під дією тимчасових факторів. У тому числі 69 млн доларів було направлено на продаж валюти через інтервенції у формі запиту кращого курсу , – повідомляє прес-служба.

Крім того 521,4 млн доларів було направлено з резервів на платежі уряду з обслуговування і погашення державного і гарантованого державою боргу в іноземній валюті. З них 505,4 млн доларів – з метою обслуговування та погашення суверенних єврооблігацій.

Станом на 1 жовтня обсяг міжнародних резервів покриває 3,7 місяця майбутнього імпорту і є достатнім для виконання зобов’язань України і поточних операцій уряду і Нацбанку. Як повідомлялося, в серпні міжнародні резерви Національного банку збільшилися на 1,3% до 18 млрд доларів у порівнянні з липнем.

На Херсонщине вырастили низкокалорийный картофель

1

Херсонский фермер совместно с нидерландскими селекционерами вывели сорт картофеля, который не только отличается хорошими вкусовыми качествами, но и имеет низкую калорийность. Новый сорт «Коломбо» прекрасно адаптировался на Херсонской земле, пишет Kherson.net.ua.Как отмечается, такой продукт будет полезен не только тем, кто следит за фигурой, но и людям, имеющим проблемы со здоровьем. Картофель может стать спасением для тех, кто болеет сахарным диабетом.

“Укрзалізниця” отримає потужних інвесторів зі США


ПАТ "Укрзалізниця"

В листопаді 2017 року ПАТ “Укрзалізниця” за сприяння та підтримки Уряду України планує підписати рамкову угоду про співпрацю зі світовим гігантом General Electric Transportation, який є складовою транснаціональної корпорації General Electric.

Уряд України та ПАТ “Укрзалізниця” націлені на підтримку довготривалої співпраці з компанією General Electric щодо проекту оновлення українського парку вантажних магістральних тепловозів. Про це повідомив в. о. голови правління ПАТ “Укрзалізниця” Євген Кравцов під час переговорів із президентом та виконавчим директором американської компанії General Electric Transportation пані Джеймі Міллер, що відбулися 4 жовтня.

Євген Кравцов зазначив, що з американськими партнерами досягнуто домовленості про створення робочої групи для прискорення процесу підготовки рамкової угоди, передає офіційний сайт Укрзалізниці.

Сподіваємось у найстисліші терміни підготувати документи, в межах яких укладатимуться операційні контракти. Ми вже продемонстрували фахівцям General Electric наші виробничі бази, які могли стати потенційними майданчиками для розгортання виробництва американською компанією, – розповів Євген Кравцов.

Також під час зустрічі з президентом компанії General Electric Transportation прем’єр-міністр України наголосив на важливості співпраці зі світовим виробником локомотивів і локалізації виробництва, яка може досягти 40%.

Для нас важливо модернізувати рухомий склад Укрзалізниці, а це потребує інвестицій та технологічних рішень. Тож питання співпраці з GE може стати тим випадком, коли поєднання можливостей буде вдалим, – зазначив Володимир Гройсман.

Нагадаємо, що п’ятирічний план розвитку ПАТ “Укрзалізниця” передбачає модернізацію і закупівлю 270 локомотивів. Частину локомотивів планується модернізувати і придбати у співпраці з General Electric. Також ПАТ планує в 2018 році підписати договір із General Electric на придбання 30 локомотивів на умовах лізингу.

На Донетчине открыли еще один отремонтированный мост

Фото Павло Жебрівського.Фото Павло Жебрівського.Фото Павло Жебрівського.

В городе Селидово Донецкой области торжественно открыли капитально отремонтированный мост через реку Соленую. Об этом сообщает в Facebook председатель Донецкой областной военно-гражданской администрации Павло Жебривский.

"Капитально отремонтировали и торжественно открыли мост через реку Соленая в Селидово. Он был построен еще в 1949 году и с тех пор ни разу не ремонтировался", - говорится в сообщении.

Жебривский отметил, что на мосту длиной в 40 метров провели весь комплекс восстановительных работ и существенно укрепили, благодаря чему его грузоподъемность выросла до 80 тонн. Работы стоимостью 6,2 млн грн профинансировали из областного бюджета.

Кроме того, отмечает глава области, капитально отремонтировали и 2 км дороги на улицах Береговая и Московская, которые являются составляющими направления движения Краматорск-Мариуполь.

"В этом году относительно ремонта мостов и путепроводов проводим масштабную работу. В настоящее время на разных стадиях готовности - 15 объектов. Уже открыли путепровод в Бахмуте, сегодня - в Селидово, на этой неделе откроем еще мост в Соледаре. Для сравнения: до войны на Донетчине в год ремонтировались не более двух-трех мостов", - подчеркнул Жебривский.

Україна збільшила експорт сирів на 19%За підсумками січня-вересня 2017 року вітчизняні виробники поставили на зовнішні ринки 6 563 000 тонн сиру. Це на 19% вище показника за аналогічний період минулого року. У грошовому вираженні поставки українських сирів зросли на 43,8% — до $23 млн.

За цей же час імпорт сиру склав 6800 тонн і збільшившись на 41% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Всього в Україну було ввезено продукції на суму $31,09 млн (за січень-вересень 2016-го — на $ 19,98 млн).

В Інфагро прогнозують, що у вересні виробництво сирів теж залишиться високим.

Кредит Европейского инвестиционного банка поддержит малый и средний бизнес

Минфин: Кредит Европейского инвестиционного банка поддержит малый и средний бизнес

Министерство финансов Украины с целью поддержки развития малого и среднего предпринимательства привлек у Европейского инвестиционного банка (ЕИБ) кредит в размере 400 млн евро, сообщается на Правительственном портале.

"5 октября 2017 года в Министерстве финансов подписаны соглашения с первыми отобранными украинскими банками (ПАО «МЕГАБАНК», АБ «УКРГАЗБАНК»), благодаря чему кредитные средства будут направляться на финансирование инвестиций и потребностей малого бизнеса в оборотном капитале. Кредитование рассчитано на пять лет с возможностью дальнейшего продления срока использования кредитных ресурсов ЕИБ", - отметили в Минфине.

Сообщается, что долгосрочные кредитные средства ЕИБ привлечены для финансирования проектов малого и среднего предпринимательства, а также проектов социально-экономической инфраструктуры, включая проекты по энергоэффективности, смягчению последствий изменений климата и адаптации к ним.

Согласно условиям Соглашения с ЕИБ Министерство финансов при содействии Агента – АО «Укрэксимбанк» – будет предоставлять кредитные средства отобранным банкам-участникам для дальнейшего финансирования ими украинских предприятий.

"Государственная поддержка банковского кредитования МСП поможет диверсифицировать источники экономического роста Украины и создать новые рабочие места, будет способствовать улучшению бизнес-климата и поможет украинским МСП выйти на рынок Европейского Союза", - пояснили в Минфине.

"Поскольку доступ к финансовым ресурсам является ключевой проблемой, стоящей на пути развития украинских предприятий, средства Европейского инвестиционного банка помогут создать источник стабильной и непрерывной поддержки малого и среднего предпринимательства через банковское кредитование», - отметил на церемонии подписания заместитель министра финансов Украины по вопросам европейской интеграции Юрий Буца.

USDA прогнозує збільшення експорту волоських горіхів з УкраїниЕкспорт волоських горіхів з України в 2017/18 МР оцінюється на рівні 73 тис. тонн, що на 5,5 тис. тонн більше, ніж в 2016/17 МР, повідомляє Аgroportal.ua.

Виробництво волоських горіхів в Україні, за прогнозами USDA, складе 113 тис. тонн проти 107,99 тис. тонн (+ 4%).

Закарпатье планирует потратить 3 млн грн на туристические маршруты

Закарпатье планирует потратить 3 млн грн на туристические маршруты

Для повышения привлекательности Закарпатской области как туристического региона областной рада планирует выделить в этом году 3 миллиона гривень на развитие, в частности, маркировку новых туристических путей, создание стоянок для путешественников, сообщила пресс-служба Закарпатской облрады.

Как отмечается, средства планируется направить на содержание существующих, обозначение и маркировки новых туристических путей и маршрутов, обеспечение информационного обустройства объектов историко-культурного наследия в составе региональной и национальной сетей туристско-экскурсионных маршрутов.

Вместе с тем, на выделенные средства будут финансировать проектирование и обустройство стоянок для авто-, велотуристов, смотровых площадок, рекреационных мест вдоль автомобильных дорог и вблизи туристически привлекательных объектов.

В результате ожидается улучшение качества туристических услуг в регионе, расширение сети туристско-информационных центров, увеличение туристических потоков на территорию области, сообщают в пресс-службе Закарпатской области.

Короткою стрічкою:

Українське місто претендує на звання першого у Європі за енергоощадливим освітленням вулиць
Житомир має намір стати першим містом у Європі, яке повністю перейде на світлодіодне вуличне освітлення. Вже у 2018-му у Житомирі планують збільшити кількість вуличних LED-світильників до майже 9 тисяч.
http://24tv.ua/ukrayinske_misto_pretenduye_na_zvannya_pershogo_u_yevropi_za_energooshhadlivim_osvitlennyam_vulits_n874148

«Запорожсталь» переходит от механики и ручного управления на IT-технологии
Производство, основанное на «рабочих руках» — людях с лопатами и молотками в руках, осталось в ХІХ столетии.
http://iz.com.ua/zaporoje/zaporozhstal-perehodit-ot-mehaniki-ruchnogo-upravleniya-na-tehnologii.html

ЄС готує вигідну економічну пропозицію Україні
Від європейського бізнесу надходять запити щодо перегляду умов торгівлі в рамках зони вільної торгівлі України з Європейським Союзом.
http://businessua.com/eurointegration/38569es-gotue-vigidnu-ekonomichnu-propoziciyu-ukraini.html#

На Глобинському м’ясо-молочному комплексі закінчили монтаж нового обладнанняКомпанія «Варіант Агро Строй» закінчила монтаж обладнання для тваринництва на НВП «Глобинський м’ясо-молочний комплекс» в Полтавській області, повідомляє прес-служба компанії «Варіант Агро Строй».

«Це контракт 2017 року з «Глобинський м’ясо-молочним комплексом» ми співпрацюємо вперше. Результатом залишилися задоволені і ми, і замовник», – повідомила керівник відділу продажів устаткування для тваринництва Галина Ведмідського.«Глобинському м’ясо-молочному комплексу» було поставлено стійлове обладнання та вентиляційні штори. При цьому 1 жовтня 2017 року відбулося відкриття комплексу, в якому розмістили 164 голови дійного стада.

В Харькове создана карта музеев

В Харькове создана карта музеев

В Харьковском литературном музее состоялась презентация карты музеев Харькова, расположенных в пешей доступности друг от друга в центре города, сообщает пресс-служба Харьковского городского совета.

Как рассказали организаторы мероприятия, на специальную карту нанесено семь музейных учреждений: Государственный музей природы ХНУ им. Каразина, Харьковский художественный музей, Музей археологии и этнографии Слободской Украины ХНУ им. Каразина, Харьковский морской музей, Харьковский исторический музей им. Сумцова, Учебный центр «ЛандауЦентр», Харьковский литературный музей.

Карты будут размещаться непосредственно в музеях. Благодаря им посетители смогут узнать о ближайших музейные учреждения, в которые можно добраться за несколько минут, а также увидеть схему пешеходных маршрутов между ними. К картам прилагаются буклеты с описанием ключевых экспонатов, ради которых можно посетить тот или иной музей.

Как сообщила начальник отдела департамента международного сотрудничества горсовета Юлия Згурская, проект будет расширяться, и все большее количество музеев будут наносить на карту. В будущем появятся автобусные маршруты по этим музеям.

"Это нужный проект, потому что даже харьковчане, не говоря уже о туристах, часто не знают обо всех музеях и достопримечательностях Харькова. Наша задача - помочь всем лучше узнать город, привлечь больше туристов, просчитать маршрут передвижения по городу. Эти карты будут находиться в музеях, а также распространяться в университетах, на туристических выставках", - отметила Згурская.

Компанія “Мотор Січ” поглиблює співпрацю з КитаємУкраїнсько-Китайська співпраця в сфері виробництва авіадвигунів поглиблюється. Про зміцнення взаємодії між компанією “Мотор Січ” і її китайським партнером Beijing Skyrizon Aviation Industry Investment свідчить нещодавно укладена угода про серійне виробництво і капітальні ремонти турбовальних авіаційних двигунів ТВЗ-117ВМА-СБМ1В та їх модифікацій на території Китаю.

“Мотор Січ” з рішучістю реалізує угоду зі Skyrizon, у сторін вже є серйозні досягнення, заявив президент компанії В’ячеслав Богуслаєв на церемонії підписання угоди, що відбулася минулого місяця в рамках Пекінської міжнародної авіаційної виставки, передає Крила.

Як повідомив представник компанії Skyrizon, станом на кінець липня цього року в Китай з-за кордону було доставлено основне обладнання, яке готове для проведення випробувань двигунів і гарантійного обслуговування надалі. На пекінській виставці були продемонстровані шість типів авіадвигунів. Зокрема турбореактивний двигун для навчально-бойових літаків Hongdu L-15 китайської розробки та турбовальний двигун ТВЗ-117ВМА-СБМ1В для вертольотів сімейств Мі та Ка.

На думку фахівців авіаційної галузі, співпраця з компанією “Мотор Січ” дозволить Китаю не тільки підвищити виробничі можливості Китаю з розробки власних турбовальних двигунів, а й заощадити витрати по експлуатації імпортних вертольотів.

У компанії “Мотор Січ” повідомили, що ТВЗ-117ВМА-СБМ1В являє собою новітню версію сімейства авіадвигунів ТВЗ-117. Мета її розробки полягає в поліпшенні характеристик нових і раніше випущених вертольотів.

У 2015 році Skyrizon і “Мотор Січ” встановили відносини всебічного стратегічного співробітництва, а також уклали угоду із Запорізьким машинобудівним конструкторським бюро “Прогрес” імені академіка О. Г. Івченка про створення на території Китаю виробничої бази. Потім У 2016 році Skyrizon і “Мотор Січ” створили в місті Чунцин на південному заході Китаю спільну компанію.

Китайсько-українська виробнича база знаходиться на території Чунцинський нового району Лянцзян. У перспективі на ній буде проводитися розробка, серійне виробництво та обслуговування турбовальних, турбогвинтових і турбовентиляторних двигунів. За попередньою оцінкою проект обійдеться в 20 млрд. Юанів / приблизно 3 млрд дол. США. /.

Запорізька компанія “Мотор Січ” – одне з найбільших у світі та єдине в Україні підприємство з виробництва, випробування, супроводу в експлуатації та ремонту 55 типів і модифікацій двигунів для 61 виду літаків і вертольотів різного призначення, що експлуатуються в 106 країнах світу.

Задолженность по возмещению НДС сократилась на 94%С начала внедрения Электронного реестра автоматического возмещения НДС - с 1 апреля 2017 года, задолженность по возмещению этого налога сокращена на 94%, сообщили в пресс-службе Государственной фискальной службы.

"С начала внедрения Электронного реестра автоматического возмещения НДС с 1 апреля 2017 года задолженность по возмещению этого налога сокращена на 94% или на 14,37 млрд грн. Если на начало апреля – на момент запуска системы автоматического возмещения НДС - общая задолженность составляла 15,3 млрд грн, то на 1 октября этот показатель уже составил 0,93 млрд грн", - говорится в сообщении.

В общем, в течение января-сентября 2017 года плательщикам возмещено 87,6 млрд грн налога на добавленную стоимость при заявленных 88,9 млрд грн. (В течение января-сентября 2016 года плательщикам возмещено 63,7 млрд грн налога на добавленную стоимость при заявленных 65,3 млрд грн). Это на 37,5%, или на 23,9 млрд грн, превышает соответствующий показатель прошлого года.

В течение сентября 2017 года плательщикам возмещено 9,7 млрд грн налога на добавленную стоимость при заявленных 10,5 млрд грн. Почти 95% заявленных к возврату сумм возмещались в течение месяца по результатам камеральных проверок.

Из общей суммы нынешнего возмещение почти 69% возвращено плательщикам в течение апреля-сентября 2017 года. Так, из заявленных в этот период 60,7 млрд грн возмещено 60,3 млрд грн НДС.

Експорт української аграрної та харчової продукції за 8 місяців 2017 року збільшився на $2,3 млрдУкраїнський аграрний експорт демонструє стабільне зростання, повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

За даними офіційної статистики, експорт української аграрної та харчової продукції за 8 місяців поточного року збільшився на $2,3 млрд, або на 24,5% порівняно з відповідним періодом 2016 року, і склав майже $11,5 млрд. Про це зазначила заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева.

За зазначений період Україна в основному експортувала наступні групи товарів: олія соняшникова, сафлорова або бавовняна з часткою 26,25% від загального агроекспорту, кукурудза – 20,34%, пшениця і суміш пшениці – 12,87%, м’ясо птиці – 2,29% та інші, – відмітила Ольга Трофімцева.

За її словами, у ТОП-5 ключових покупців української агропродукції за цей період увійшли Індія, куди було експортовано товарів на суму $1,3 млрд, Єгипет – $986,1 млн, Нідерланди – $762,8 млн, Іспанія – $ 731,6 млн, Китай – $ 631,8 млн.

Країни ЄС займають друге місце в регіональній структурі нашого аграрного експорту. При цьому, наш експорт до європейського ринку збільшився на 37,3%, або на $988 млн за звітній період, та становив $3,6 млрд, – зауважила Трофімцева.

Вона додала, що в загальній структурі зовнішньоторговельного обігу сільськогосподарської продукції частка Європейського Союзу складає 35,2%.

Цікаво відмітити збільшення експорту до країн ЄС таких перероблених продуктів як рослинна олія, експорт якої збільшився на 19,7% та сягнув $1,01 млрд. Ми також спостерігаємо зростання щодо м’яса птиці та субпродуктів – $80,3 млн зі збільшенням на 80,7%, вартість експорту маргаринової продукції збільшилась у 8,4 разів до $21,8 млн, – додала О. Трофімцева.

Також значним попитом на європейському ринку користуються такі українські продукти, як вироби із зерна та хлібних злаків – $62,1 млн, продукти переробки овочів, плодів – $26,6 млн, соки – $24,4 млн та інші.

Загалом, ці актуальні дані статистики дають нам можливість прогнозувати збільшення річної вартості українського експорту аграрної та харчової продукції на 15-20%, – резюмувала заступник міністра з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева.

Держмолодьжитла обеспечило жильем 102 семьи участников АТО

Держмолодьжитла обеспечило жильем 102 семьи участников АТО

«В рамках всех программ Держмолодьжитла этого года обеспечены жильем 102 семьи участников АТО», - сообщил глава правления Государственного фонда содействия молодежному жилищному строительству Сергей Комнатный, комментируя основные показатели работы учреждения за 9 месяцев 2017 года, сообщает пресс-служба Держмолодьжитла.

При этом он отметил положительную динамику: если за 2015-2016 годы 53 семьи участников антитеррористической операции получили собственное жилье по программам Фонда, то уже за девять месяцев этого года – почти вдвое больше. А всего таких семей насчитывается уже 155.

В целом за январь-сентябрь 2017 года заключено 333 договора с гражданами: 211 о предоставлении льготных кредитов молодежи, 80 – предоставлении государственной поддержки на приобретение доступного жилья и 42 льготных кредита работникам бюджетной сферы, педагогам и другим категориям населения.Через программы, которые администрирует Фонд, в строительную отрасль привлечено свыше 219 млн грн инвестиций, из них 113 млн - средства местных бюджетов, свыше 59 млн – собственные средства граждан и 47,4 млн грн – средства уставного капитала Держмолодьжитла.

Сейчас на обслуживании в государственном специализированном финансовом учреждении находится 15,7 тыс. договоров с гражданами, которые улучшили свои жилищные условия благодаря программам Фонда.

В настоящее время кредитный портфель Держмолодьжитла превышает 1 млрд грн. Уставный капитал Фонда составляет 301 млн грн.

У Рівному переробляють опале листя та траву у біогумусПредставники організації «Зелені ініціативи Рівного» переробляють опале листя і траву, яке проходять переробку і перетворюється на цінну, екологічно чисту речовину — біогумус, який згодом використовується для сільськогосподарського виробництва, добрива міських газонів і квітників, повідомляє Сфера-ТВ.

Робимо таким чином: спочатку завозимо листя, потім їх перетрушуємо, додаємо реагенти типу біогумусу, щоб процес скоріше проходив і листя проходили отаку переробку і ставали такою субстанцією, – розповів виробник органічних добрив Володимир Черемісін.

Дим від спалювання листя шкодить здоров’ю та екології, а захоронення органічних відходів спричиняє появу шкідливих біогазів. Тож такі технології переробки листя допомагають не тільки економити на ресурсах, а ще й берегти довкілля, і навіть є корисними для євроінтеграційного процесу в країні.

Аби впоратися із своїми відходами, Україні потрібні інвестори. На думку експертів та науковців, саме розширена відповідальність виробника буде найкращим міжнародним досвідом щодо цивілізованого поводження з відходами. А поки рівняни впроваджують європейський досвід самотужки. Сподіваються, результати від таких зусиль будуть.

Дноуглубительные работы для Cargill в Южном опережают график на 17%

Дноуглубительные работы для Cargill в Южном опережают график на 17%

Специалисты China Harbour Ukraine изъяли со дна акватории терминала MV Cargo в порту «Южном» 1 609 100 кубических метра грунта. Об этом говорится в сообщении MV Cargo в Facebook, передает АgroРortal.

«Таким образом, земкараваны МР-26, Darun 27, Jinhangjun 407 и Darun 36 уже опережают график почти на 17%», — говорится в сообщении компании.

Для справки: в августе 2015 г. Cargill, АМПУ и ООО «М. В. Карго» подписали трехсторонний меморандум о намерениях реализовать инвестиционный проект в МТП «Южный». Запуск зернового терминала мощностью 5 млн т в год и причала № 25 предварительно был запланирован на 2017 год. Cargill по плану инвестирует в проект $100 млн.

В мае 2017 г. China Harbour Engineering Сompany Ltd. (CHEC) договорилась с АМПУ о проведении дноуглубительных работ в порту «Южный», а также о реконструкции морского подходного канала в «Южном». Бюджет проектов составляет 1,065 млрд грн и 586 млн грн соответственно. В августе 2017 г. China Harbour Engineering Сompany Ltd. приступила к работам в порту.


74 аграрні підприємства отримали 11,5 млн гривень компенсації за придбану техніку74 аграрним підприємствам направлено 11,58 млн гривень за програмою часткової компенсації за придбану сільгосптехніку українського виробництва в рамках бюджетної підтримки сільгосптоваровиробників, повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

Загалом, за бюджетною програмою «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» за напрямом «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва» у Державному бюджеті на 2017 рік передбачено 550 млн гривень.

Для збільшення ефективності зазначеної програми та усунення виявлених недоліків, триває робота з удосконалення та напрацювання змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва, затверджено постановою КМУ від 01.03.2017 № 130.

Обновленный Андреевский спуск презентуют весной

Обновленный Андреевский спуск презентуют весной – Кличко

В исторической части Киева весной презентуют обновленные Андреевский спуск, Аллею художников и Пейзажную аллею, заявил городской голова Киева Виталий Кличко во время открытия Театра на Подоле в понедельник, сообщает "Громадское".

Как сообщалось, 9 октября в Киеве открыли обновленный Театр на Подоле. На открытие театра приехали президент Петро Порошенко и мэр Киева Виталий Кличко.

В ходе выступления Порошенко отметил, что за годы независимости в Украине фактически не строились театры за частные деньги. Он выразил благодарность президенту кондитерской корпорации Roshen, которая профинансировала строительство театра.

Театр на Подоле ввели в эксплуатацию

"Есть уникальное сценическое оборудование, есть уникальное оборудование для голограмм, уникальная логистика декораций, есть уникальный театр. Храм. Храм искусства 21 века наконец есть в Киеве. Я уверен в том, что мы все будем им гордиться", - отметил президент.

Китай нарощує імпорт українського шроту та жомуНа минулому тижні Мінагрополітики та Генеральна адміністрація нагляду за якістю, інспекції і карантину Китаю (AQSIQ) підписали протоколи санітарних і фітосанітарних вимог щодо експорту соняшникової шроту і бурякового жому з України в КНР, повідомляє Agravery.

В даний час Україна вже має досвід торгівлі з Китаєм в інших сегментах олійного ринку, причому в деяких з них досить успішний. Найбільш суттєвим є ринок соняшникової олії, де в 2016/17 сезоні в КНР відвантажено 10% всього експортованого українського продукту. Крім того, Китай є одним з основних покупців соєвої олії, займаючи близько 30% українського експорту.

Наскільки стрімко можуть розвиватися торгові відносини з Китаєм, Україна знає не з чуток, коли менш ніж за 10 років обсяг поставленої в цю країну соняшникової олії значно зріс від мінімальних обсягів перших пробних партій в 2008/09 МР і майже до 0,6 млн тонн в 2016/17 МР.

Український стартап Rentberry залучив $4 млнСтартап залучив $ 2,8 млн у другому раунді, після чого загальна сума залученого капіталу в заснований українцями стартап склала $ 4 млн., повідомляє AIN.UA.

Залучені кошти Rentberry планує витратити на розробку нових функцій, включаючи створення системи оцінки ризиків для потенційних орендарів і власників житла, а також інноваційного алгоритму пошуку квартир, що працює на основі Blockchain і AI. Також стартап має намір вийти за межі ринку США і зробити платформу доступною для користувачів у всьому світі.

Нас дуже надихає те кількість уваги, яку ми отримуємо з боку користувачів, інвесторів і топових професіоналів на ринку нерухомості. Як тільки наша платформа охопила всю територію США, ми почали отримувати пропозиції про партнерство і продажу франшизи від компаній з усього світу, включаючи Нову Зеландію, Австралію, Канаду і Великобританію, – поділився засновник і CEO компанії Олексій Любинський.

Фішка Rentberry в тому, що на сайті можна пропонувати свою ціну за квартиру, буквально перетворюючи процес здачі-оренди в аукціон. Оскільки в Сан-Франциско, Нью-Йорку, Лос-Анджелесі та інших великих містах дуже висока конкуренція на житло, така функція може стати для орендодавців досить вигідною. На сьогоднішній день платформа покриває 3600 міст в США.

Заснували стартап українці Олексій Любинський, Лілія Остапчук та Арсен Костенко в 2015 році. Самі ФАУНДЕР живуть в Сан-Франциско, проте співробітники стартапу працюють і в Києві. Сьогодні в компанії працює 23 людини.

На Харківщині агрофірма «Подолівська» буде вирощувати шотландську породу корів абердин-ангусиМіністерство аграрної політики та продовольства України надіслало офіційний документ, який свідчить, що відтепер худоба, яку вирощують в агрофірмі «Подолівська», потрапила до племінного тваринницького банку країни.

Наразі поголів’я, яке вирощує агрофірма, налічує 431 тварину, з них 81 племінних биків, передає Інфоіндустрія.

Племінне свідоцтво від Міністерства дозволить нам реалізовувати вирощених у нас абердин-ангусів за більш високою ціною. Вже зараз інтерес до наших племінних биків проявили представники тваринницької галузі з інших областей України, — коментує досягнення агрофірми Ігор Макаревич, генеральний директор агрофірми «Подолівська».

Після отримання свідоцтва у «Подолівської» з’явилися амбітні плани – збільшити поголів’я. За словами Джона Шморгуна, президента агрокомпанії AgroGeneration, розвиток м’ясного бізнесу має великі перспективи.

Для довідки: м’ясо породи Ангус вважається найкращим для приготування стейків. Цінним вважається сертифіковане USDA (Міністерством сільського господарства США) м’яco «Certified Angus Beef». М’ясо відрізняється високою мармуровістю.

Продовження не забариться.

Добірка за допомогою ресурсів Національний Промисловий Портал , Укрінформ, Зроблено в Україні, прес-служб органів влади, підприємств, харківського камрада onosamo, читачів та інш.
*****
Допомога антимосковському українському блогу (за бажанням) / Помощь блогу (при желании и наличии средств):
Реквизиты: карта “ПриватБанк” № 5168 7422 0772 0016

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments