galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

Як в Україні ничегониделаеца: № 129 (огляд)

Оригинал взят у oleg_leusenko в Як в Україні ничегониделаеца: № 129 (огляд)
Ссылки на все части дайджеста "Як в Україні ничегониделаеца" находятся здесь

Українські компанії беруть активну участь у європейських тендерахУкраїні вигідна вільна торгівля з максимальною кількістю торгових партнерів, заявила торговий представник України – заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Наталія Микольська

Вона також підкреслила, що Угода про асоціацію відкрило українським експортерам доступ до ринку європейських державних закупівель. Все більша кількість компаній розглядають можливість участі в таких тендерах, передає Інтерфакс-Україна.

- Нам вигідна вільна торгівля з багатьма країнами, так як у нас є транспортний потенціал, який дозволяє стати хабом для всього ринку Європи … Україна вигідно працювати в стосунках вільної торгівлі з якомога більшою кількістю партнерів, – сказала вона, виступаючи на IV Київському міжнародному економічному форумі. За словами Н. Микольської, Україна має способи протидії неконкурентним, субсидованими ринкам.

Google инвестировал в стартап украинца $20 миллионов

Google инвестировал в стартап украинца $20 миллионов

Стартап GitLab, который основал харьковчанин Дмытро Запорожец, получил $20 млн от венчурных инвесторов. Ведущим инвестором выступил GV, ранее известный как Google Ventures, сообщает fakty.ictv.ua со ссылкой на Tech Crunch.

Также по итогам соглашения к совету директоров компании присоединился один из создателей WordPress Мэтт Мулленвег.

Размер текущей инвестиции – такой же, как и в прошлом году, однако за это время оценка компании выросла вдвое. Полученные средства пойдут на дальнейшее развитие софтверных продуктов.

"Разработчики обожают гибридное мультиоблачные решение GitLab, у них потрясающий трекшен в отрасли", – отметили в Google Ventures. Сейчас решение от GitLab использует около 100 тыс. организаций.

Напомним, украинский стартап Grammarly привлек $110 млн инвестиций от фонда General Catalyst и IVP и Spark Capital.

Короткою стрічкою:

Украина и Турция планируют увеличение товарооборота до 10 млрд долларов
"Мы сегодня, принимая во внимание последние события, приняли решение как можно быстрее вывести наш товарооборот на уровень 10 млрд долларов", - сказал Президент Турции Реджеп Эрдоган по результатам встречи с Президентом Петром Порошенко.
https://ukranews.com/news/523389-ukrayna-y-turcyya-reshyly-uvelychyt-tovarooborot-do-10-mlrd

Шведський бренд одягу H&M заходить в Україну
Популярний шведський бренд одягу H&M (Hennes & Mauritz) підписав контракт про відкриття магазину в ТРЦ Lavina Mall у Києві.
https://www.infa.ua/shveds-ky-j-brend-odyagu-h-m-pidpy-sav-kontrakt-zi-stoly-chny-m-trts/

Україна і Туреччина підписали протоколи про зміни до Угоди про уникнення подвійного оподаткування
Протокол створює сприятливі умови для інвесторів України і Туреччини, стимулює ділову ініціативу підприємців, регулює питання міжнародного оподаткування доходів.
http://ua.interfax.com.ua/news/political/453677.html

«Укрзaлізниця» зaпускaє нoвий пoтяг -- «Кoвель-Хaрків»
З 2 листoпaдa зaлізницями Укрaїни курсувaтиме нoвий пoїзд №127/128 «Кoвель-Хaрків», який з’єднaє зaхідні тa східні регіoни Укрaїни й прoхoдитиме через Кірoвoгрaдщину.
http://dostyp.com.ua/novini/ukrzaliznitsia-zapuskaie-novii-potiagh-shcho-kursuvatimie-chieriez-kirovoghradshchinu

Україна та Туреччина домовилися про посилення співробітництва в оборонно-промисловій сфері
Країни домовилися про поглиблення співпраці в оборонній та авіакосмічній сферах. Реджеп Ердоган наголосив, що Туреччина підтримує територіальну цілісність України, включаючи анексований Крим.
http://ua.racurs.ua/news-95231-ukrayina-ta-turechchyna-domovylysya-pro-posylennya-spivrobitnyctva-v-oboronno-promysloviy-sferi

Авиакомпания МАУ откроет второй маршрут в Китай
Одобрена заявка авиакомпании МАУ на открытие полетов между Киевом и Гуанчжоу. МАУ планирует летать в Гуанчжоу трижды в неделю.
https://www.segodnya.ua/life/travel/aviakompaniya-mau-otkroet-vtoroy-marshrut-v-kitay-1062572.html

Между Украиной и Турцией будут открыты новые маршруты авиа-и паромного сообщения
Об этом Президент Украины Петр Порошенко объявил во время совместной пресс-конференции с Президентом Турции Реджепом Эрдоганом.
https://strana.ua/news/97641-mezhdu-ukrainoj-i-turtsiej-otkrojut-novye-avia-i-paromnye-marshruty-poroshenko.html

Швейцарська компанія «Designergy» планує виробляти інноваційні сонячні панелі в УкраїніГолова Держенергоефективності Сергій Савчук провів зустріч з Даніелем Лепорі, засновником та генеральним директором швейцарської компанії-стартапу «Designergy», повідомляє прес-служба Держенергоефективності.

Як повідомив Д. Лепорі, компанія створила унікальну технологію інтеграції сонячних панелей в дахове покриття будинку. Так звана «TCR system» має три важливі для кожного домогосподарства переваги: забезпечення високої термоізоляції будинку завдяки ізоляційним матеріалам усередині системи, водонепроникність даху і найголовніше – можливість виробляти електроенергію з енергії сонця.

Завдяки цій технології вирішуються такі проблеми, як скорочення втрат тепла у будинку та зменшення залежності від традиційних енергоресурсів. Наразі ми розширюємо горизонти та шукаємо нові ринки. У полі зору – Україна, яка має величезний потенціал для електрогенерації з енергії сонця та сприятливі кліматичні умови, – прокоментував Даніель Лепорі та представив зразок «TCR system».

Голова Держенергоефективності Сергій Савчук запевнив Д. Лепорі у тому, що в Україні існують значні можливості для виробників сонячних панелей. Зокрема, у 2015 році разом з Держенергоефективності розроблено та Парламентом прийнято Закон України № 514-VIII, яким встановлено та прив’язано до курсу євро «зелений» тариф на електроенергію, вироблену сонячними установками приватних домогосподарств потужністю до 30 кВт.

Цей Закон став стимулюючим фактором для населення встановлювати сонячні панелі. З початку його дії попит на «сонячну» електроенергію почав щоквартально зростати на 40-50%. Рекордні показники становили 77,4% в IV кварталі 2016 року та 84,8% в IV кварталі 2015 року. Наразі більше 1600 домогосподарств встановили сонячні панелі. Якщо говорити про потенціал ринку, то він величезний і становить 6,5 млн приватних домогосподарств, – повідомив С. Савчук.

Також, голова Агентства нагадав про те, що зазначений Закон передбачає надання надбавки до «зеленого» тарифу за використання обладнання українського виробництва.

Можливості запровадження виробництва швейцарських інноваційних сонячних панелей також обговорювали партнери зазначеної компанії: Стела Шенвізнер -генеральний директор німецької консалтингової компанії з реалізації проектів сонячної енергетики «StellarS Consult» (stellarconsultllc.com), та Крістіан Шенвізнер – генеральний директор компанії «Seraphim Power», що займається розробкою, виробництвом та продажем сонячних панелей.

За результатами зустрічі сторони домовилися опрацювати фінансову модель виробництва в Україні сонячних панелей за технологією швейцарської компанії «Designergy» та й надалі розвивати співпрацю у цьому напрямі.

Маріупольський металургійний комбінат підписав контракт на постачання обладнання на суму понад $25 млнМаріупольський металургійний комбінат Групи Метінвест підписав контракт з Primetals Technologies Austria GmbH на постачання обладнання для реконструкції листопрокатного цеху “1700” (ЛПЦ-1700) на суму понад $ 25 млн.

За умовами контракту австрійський партнер розробить детальний інжиніринг проекту реконструкції ЛПЦ-1700 і вже в 2018 році поставить нове обладнання, яке дозволить збільшити продуктивність цеху, поліпшити якість поверхні прокату і знизити відходи виробництва при прокатці слябів. Завершення реконструкції та початок пусконалагоджувальних робіт заплановано на 2019 рік.

Раніше, в серпні поточного року, ММК імені Ілліча та Primetals уклали договір на розробку базового інжинірингу реконструкції листопрокатного цеху. Загальні інвестиції Метінвесту в проект складуть $ 85,5 млн.

Також, з 2016 року сторони реалізовують проект з будівництва дворічкової машини безперервного лиття заготівля та об’єктів позапічної обробки стали вартістю $ 150 млн.

Віце-президент Primetals Technologies Austria GmbH Роберт Райзетбауер:

– Ми розробили для наших українських партнерів комплексний проект з модернізації виробництва сталі. Після його завершення сучасне прокатне обладнання дозволить збільшити діапазон продукції, вийти на принципово нові показники ефективності та оптимально використовувати переваги нової МБЛЗ.

Генеральний директор ММК імені Ілліча Тарас Шевченко:

– Ми збираємося на 80% замінити обладнання стану по виробництву рулону і зможемо освоїти випуск продуктів з новими споживчими властивостями. Австрійські технології, які будуть використані, є одними з кращих у світі. Реалізація таких передових технічних рішень відкриють для Метінвесту широкі можливості для конкуренції на ринку гарячого та холоднокатаного рулону.

KSG Agro купил технику для обработки почвы в условиях засухи

KSG Agro купил технику для обработки почвы в условиях засухи

Агрохолдинг KSG Agro приобрел технику, которая позволяет проводить щадящую обработку почвы в условиях засушливости.

Как говорится в сообщении компании, благодаря подписанному KSG Agro контракту на покупку американской агротехники производства компании TITAN MACHINERY Inc. хозяйства, входящие в агрохолдинг, в конце сентября получили новейшую агротекнику — телескопические погрузчики Agri Farmer, гусеничныи трактора Case IH Steiger 600, агрегаты для предпосевной обработки грунта Great Plains 4000 ТМ (Turbo Max) и вертикальной обработки грунта — Great Plains Макс-Чизель, пишет АgroРortal.

«Климатические изменения в Днепропетровском регионе привели к преобладанию засушливой погоды, что требует изменения традиционных подходов к обработке сельхозземель. Именно поэтому мы обновили свой парк агротехникой, которая позволяет щадяще обрабатывать почву в условиях засухи, при этом, увеличив урожайность с гектара», — сказал председатель совета директоров KSG Agro Сергей Касьянов.

«Отрадно, что агрохолдинг KSG Agro одним из первых в регионе обеспечил свои хозяйства «ноу-хау» для вертикальной обработки почвы, которые дают возможность накапливать всю влагу в почве в течение вегетационного периода и между такими периодами, а также позволяют существенно повысить показатели урожайности», — комментирует директор отдела развития бизнеса и внедрения новых технологий TITAN MACHINERY Inc. Владимир Еременок.

По его словам, использование гусеничных тракторов Case IH Steiger мощностью 600 лошадиных сил, к слову, наибольших моделей среди используемых украинскими агрохолдингами, позволяет обеспечить высокую производительность и качество обработки почвы.

В настоящее время приобретенная агротехника распределяется среди хозяйств, входящих в состав холдинга.

Для справки: KSG Agro — один из ведущих агрохолдингов Украины, европейская инновационная группа компаний, работающая по принципу вертикальной интеграции. Акции холдинга включены в листинг Варшавской фондовой биржи. Основной деятельностью KSG Agro является обработка земли и производство сельхозкультур, а также производство свинины.

Короткою стрічкою:

Без "газпромівського" газу спокійно обходимося: у "Нафтогазі" запевнили, що в сховищах достатньо газу на зиму
Станом на 7 жовтня запаси газу в підземних сховищах України становили 16,581 млрд куб. м.
https://economics.unian.ua/energetics/2177479-bez-gazpromivskogo-gazu-spokiyno-obhodimosya-u-naftogazi-zapevnili-scho-v-shovischah-dostatno-gazu-na-zimu.html

Товарообіг між Україною та Фінляндією зріс на 13%
Найбільш популярні позиції українського експорту до Фінляндії - чорні метали, котли, папір та картон, меблі, вироби з чорних металів, готові текстильні вироби.
https://economics.unian.ua/finance/2178686-tovaroobig-mij-ukrajinoyu-ta-finlyandieyu-zris-na-13.html

Канадські інвестори реалізують у Генічеському районі проект вартістю понад ₴ 9 млн
Цей інвеcтиційний проект в туристично-рекреаційній сфері є першим у Херcонcькій облacті від конкретно кaнaдcьких інвеcторів.
http://kherson.ua.city/economics/8041-kanadski-investori-realizuyut-u-genicheskomu-rajoni-proekt-vartistyu-ponad-9-mln-grn

Розпочався перший українсько-китайський форум з економічного співробітництва
Представники 35 китайських компаній приїхали на переговори до нас у пошуку українських партнерів.
https://ucci.org.ua/press-center/ucci-news/u-tpp-ukrayini-rozpochavsia-pershii-ukrayinsko-kitaiskii-forum-z-ekonomichnogo-spivrobitnitstva

Понад 30 українських компаній взяли участь у Форумі харчових продуктів у Німеччині
Професійна виставка "Ануга" збирає виробників продуктів харчування та представників рітейлу і гастрономії з усього світу. Цього разу до Кельну приїхало понад 30 українських компаній.
http://agravery.com/uk/posts/show/ponad-30-ukrainskih-kompanij-vzali-ucast-u-forumi-harcovih-produktiv-u-nimeccini

Канадська компанія Eastern Star Biotech планує вирощувати технічну коноплю в Хмельницькій області
Крім вирощування конопель, канадські інвестори зацікавлені в подальшій їх переробці на території області. Основними напрямками діяльності Eastern Star Biotech є фармацевтика, біотехнології, сільське господарство, переробка відходів тощо.
https://agroreview.com/news/kanadski-investory-hochut-vyroshchuvaty-na-hmelnychchyni-tehnichnu-konoplyu

Хроніки "зубожіння" Слобожанщини:

Япония поставит оборудование для Харьковского областного военного госпиталяДальнейшую реализацию на Харьковщине совместных проектов с Японией глава ХОГА Юлия Светличная обсудила с заместителем главы миссии, советником-министром Посольства Японии в Украине Мичио Харадой.

Руководитель области отметила, что Харьковщина заинтересована в реализации проектов, способствующих оснащению новым оборудованием медицинских учреждений, в которых проходят лечение воины АТО. В ответ Мичио Харада отметил, что Япония готова реализовать новый проект.
«Это поставка оборудования в Харьковский областной госпиталь», - сказал заместитель главы миссии, советник-министр Посольства Японии в Украине.

Он также сообщил, что во время визита в Харьковскую область планирует провести встречу с представителями компаний, работающих в сфере IT.

«Посольство Японии прилагает максимум усилий для того, чтобы распространить информацию о Харьковской области в нашей стране, - сообщил советник-министр Посольства Японии в Украине. - У нас есть предложение следующей весной пригласить представителей японских компаний в Харьков, чтобы они могли увидеть, какие возможности здесь есть».

На Харківщині відкрили ферму з новаціями для корівУ нових нашийниках, пережовуючи смачненький харч, стоять рядочком у світлій фермі корівки ТОВ СП «Родіна». Рік тому це підприємство почало реконструкцію приміщень колишнього цукрового комбінату у селищі Гавриші. І от наприкінці вересня громада відсвяткувала появу сучасної молочної ферми.

Думка про те, що ми не гірші і зможемо збудувати ферму нового покоління й у себе, у керівника ТОВ СП «Родіна» Олександра Кондратенка з’явилася після численних поїздок до європейських колег.

– До цього ми йшли давно. Я часто буваю на фермерських господарствах у Франції, Бельгії, Австрії, Чехії, Німеччині. Коли побачив, на якому рівні тамтешнє тваринництво порівняно з нашим, поставив перед собою завдання – зробити щось подібне вдома, що не поступалося б європейському, – поділився Олександр Кондратенко.Своє молоко «Родіна» здає ТОВ «Сандора» ПАТ «Вімм-Білль-Данн Україна». Окрім цього, ще має два молочні автомати в самому Харкові. У двох спальних районах містяни цілодобово можуть поласувати якісним богодухівським молоком, охолодженим до +4 градусів.

Є перспектива розширити мережу таких молокоматів. Тим паче зараз у стадії тестування харківська розробка такого обладнання – до речі, за участю «Родіни». Його запуск у серійне виробництво дозволить поставити молокомати практично на всіх ринках обласного центру й у самому Богодухові. «Родіна» планує збільшити їх хоча б до 50.

У перспективах підприємства – нові будівництва, як-от ферма в селі Крисине, де вирощуватимуть бичків на м’ясо. Мріє Олександр Кондратенко виробляти й кінцевий продукт з молока – те саме вершкове масло, сирок. Бо до цього прагне будь-яке сільськогосподарське підприємство в Європі, яке хоче бути успішним і прибутковим.

– Найбільше у ЄС здивувала культура виробництва, як люди там працюють. Менталітет у нашого народу ще не європейський, але ми йдемо в Європу, ми вчимося, і ми це робимо. Думаю, ми будемо такі самі, як європейці, – переконаний Олександр Кондратенко.

Харьковский БТР представят в КиевеМеждународная выставка "Оружие и безопасность-2017" стартует в Киеве 10 октября, на ней будет представлена новая модификация харьковского БТР-4 -- МВ1.

"Специалисты "Харьковского КБ им. Морозова", входящего в состав "Укроборонпрома", значительно повысили броневую защиту машины. БТР-4МВ1 получил новую фронтальную часть и другие конструкционные изменения, которые направлены на повышение живучести и боевой эффективности БТР", - сообщили в концерне.

Выставка "Оружие и Безопасность-2017" пройдет 10-13 октября в Международном выставочном центре, который находится на Броварском проспекте, 15.

В "Укроборонпроме" также сообщили, что в Вашингтоне (США) сейчас проходит глобальная международная выставка Association of the US Army (AUSA), на которой "Укроборонпром" впервые представляет передовые разработки украинского оборонно-промышленного комплекса. В частности, на выставке также представлен харьковский БТР-4.

В Харькове построили спортзал для ММА10 октября в учебно-спортивном комплексе "Каразинский" состоится открытие зала смешанных единоборств ММА. Об этом сообщили в вузе.
Зал - второй по величине в Украине для этого вида спорта.

В Харькове создают недорогой супертракторОб этом сообщил генеральный директор ПАО "Харьковский тракторный завод" Андрей Коваль. По его словам, основное преимущество тракторов ХТЗ в том, что они гораздо дешевле конкурентов, однако тракторы конкурентов имеют более современное оснащение, например, управление по GPS.

"Мы обратились к харьковским ученым с предложением разработать отечественные недорогие системы управления для трактора".

Группы инженеров на "Хартроне" и в Национальном техническом университете "ХПИ" уже взялись за решение проблемы.

ХАРП стал поставщиком крупного европейского производителя сельхозтехникиХарьковский подшипниковый завод (ХАРП) заключил контракт на поставку подшипниковой продукции крупнейшему болгарскому производителю сельскохозяйственной техники MetalAgro AD.

За несколько лет эксплуатации сельхозтехники с комплектацией необслуживаемыми подшипниками HARP AGRO с уникальной системой уплотнений болгарские фермеры оценили их качество, надежность и сегодня MetalAgro AD принял решение всю линейку сельскохозяйственной техники комплектовать исключительно продукцией ХАРП и работать с нами напрямую, без посредников.

Речь идет о поставках подшипников HARP AGRO с уплотнением повышенной герметичности X-SHIELD, а также новой линейки ХАРП – корпусных подшипников серии UC (аналогов YAR), ES (YET), EX (YEL).

Справка: Харьковский подшипниковый завод (ХАРП) – ведущее предприятие по производству подшипников и подшипниковых узлов для сельскохозяйственной техники, железнодорожной отрасли, автомобильной промышленности, транспортного машиностроения. Продукция компании поставляется более чем в 20 стран бывшего СССР, Ближнего Востока и Восточной Европы. Основан 1947 году в городе Харькове.

За вісім місяців харківські промисловці продали товару на ₴ 105 млрдУ січні-серпні 2017 року підприємства харківської області реалізували промислової продукції на ₴ 105 млрд.

Із загального обсягу реалізації на продукцію переробної промисловості припадає 52,3%, добувної промисловості – 29,6%, підприємств з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 16,9%, підприємств з водопостачання, каналізації, поводження з відходами – 1,2%.

У структурі реалізації продукції переробної промисловості переважає продукція провідних для області видів економічної діяльності: виробництво харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів та машинобудування, питома вага яких складає відповідно 34,6% (або ₴ 19 млрд) та 21,5% (₴ 11,8 млрд).

Короткою стрічкою:

«Агропродсервіс» відкрив першу із семи ферм, де буде розводити бичків
Потужності ферми, яка простоювала 15 років, будуть використовуватись для вирощування яловичини. Також у компанії повідомили, що посадили на відгодівлю 10 000 індиків.
http://www.gazeta1.com/statti/agroprodservis-vidkryv-pershu-iz-semy-ferm-de-bude-rozvodyty-bychkiv/

«УПГ Малиновка» (ТМ «Буковинська індичка») начнет продавать индюков в ЕС
Компания получила разрешение на реализацию своей продукции в странах Евросоюза и будет поставлять туда замороженное мясо индейки.
http://www.uamarket.info/ukrainskuyu-indyushatinu-budut-prodavat-v-evrope/

"Укроборонпром" примет участие в выставке вооружений в США -- AUSA 2017
В Вашингтоне будут показаны бронемашины, минометы, модернизированные танки, ракетно-артиллерийское вооружение, БПЛА и другие вооружения, которыми пользуется украинская армия.
https://biz.censor.net.ua/n3033906

Украинские аграрии активно обновляют парк сельхозтехники
Только за четыре месяца текущего года украинские сельхозпроизводители закупили 3218 единиц техники на сумму около ₴ 3,4 млрд.
http://agroportal.ua/news/tekhnika/ukrainskie-agrarii-aktivno-obnovlyayut-park-selkhoztekhniki/

Шацкие озера зарыбят угрём
В озеро Люцимер выпустили 307 кг малька рыбы – главным образом, карпа. В следующем году инициируют программы зарыбления Шацких озер угрем. В последний раз эту рыбу запускали ещё в 80-е годы.
http://atmhunt.ru/2017/10/09/shackie-ozera-planiruyut-zarybit-ugrem/

Компанія «Велта» презентувала на всесвітньому саміті інноваційний метод переробки титану
Новий спосіб, названий i-TiO2, над яким пpацюють вчені R&D центpу, стане альтеpнативою сульфатному та хлоpидному методам отpимання пігментного двоокису титану.
http://dostyp.com.ua/novini/kompaniia-vielta-priezientuvala-na-vsiesvitn-omu-samiti-innovatsiinii-mietod-pierierobki-titanu

Импортные тарифные квоты ЕС для Украины будут планово увеличиваться в течение 5 лет
Квоты на импорт Европейского Союза будут планово увеличиваться для 18 украинских товарных групп в течение пяти лет, в среднем на 10% в год.
http://www.agroperspectiva.com/ru/news/167888

В Киевской области введена в эксплуатацию солнечная электростанция мощностью 6 МВт
На Киевщине, вблизи поселка Большая Димерка, введена в промышленную эксплуатацию солнечная электростанция мощностью 6 МВт, построенная компанией UDPR. Электростанция состоит из 22 222 солнечных модулей и занимает площадь 13 га.
http://www.trust.ua/news/147282-v-kievskoj-oblasti-vvedena-v-ekspluataciu-solnecnaa-elektrostancia-mosnostu-6-mvt.html

У Львові на дахах школи та лікарні встановлять сонячні панеліУ Львові на даху ЗОШ №68 та на даху будівлі обласного клінічного центру встановлять сонячні панелі.

Виконком Львівської міської ради затвердив містобудівні умови та обмеження для проектування ПП «Арт-Енерго». На даху школи № 68 сонячна електростанція матиме потужність 40 кВт, а на даху Львівського обласного клінічного діагностичного центру встановлять сонячні панелі потужністю 45 кВт, передає Львівський Портал.

Також члени комітету прийняли рішення про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування цьому ж ПП “Арт-Енерго“ сонячної електростанції потужністю 45 кВт на даху Львівського обласного клінічного діагностичного центру на вул. Пекарській, 69-Б.

Оружие и безопасность-2017: Украина впервые покажет боевую машину "Страж"

Оружие и безопасность-2017: Украина впервые покажет боевую машину "Страж"
фото: Defense Express

На ХIV Международной специализированной выставке "Оружие и безопасность-2017", которая проходит в Киеве, представлены образцы современного вооружения и военной техники украинских и иностранных производителей, в частности из Европы, Азии и Америки, заявил секретарь Совета национальной безопасности и обороны Александр Турчинов, выступая на церемонии официального открытия выставки.

"В павильонах и на открытых площадках международного выставочного центра представлены образцы современного вооружения, военной техники и техники специального назначения, средств защиты, оборудования и многое другое. В выставке участвуют и широко представлены наши партнеры из стран Европы, Азии, Северной и Южной Америки", - рассказал Турчинов.

По его словам, выставка уже 14 год подряд демонстрирует лучшие технологии украинских и иностранных разработчиков и производителей в сфере безопасности, обороны и специальной техники и с каждым годом набирает мощности как по количеству ее участников, так и по качеству представленной продукции.


Турчинов также отметил, что во время работы выставки состоятся научно-практические конференции, круглые столы по обсуждению актуальных вопросов разработки и модернизации вооружения, а также подписанию контрактов и созданию совместных проектов.

Как сообщили в пресс-службе ГК "Укроборонпром", концерн продемонстрирует передовые достижения оборонно-промышленного комплекса Украины, а также подпишет стратегические договоры с международными партнерами, которые значительно углубят взаимовыгодное военно-техническое сотрудничество.

Как сообщили в пресс-службе ГК "Укроборонпром", концерн продемонстрирует передовые достижения оборонно-промышленного комплекса Украины, а также подпишет стратегические договоры с международными партнерами, которые значительно углубят взаимовыгодное военно-техническое сотрудничество.

"Оружие и Безопасность-2017"

"На выставке "Оружие и безопасность" состоится премьерная демонстрация новой боевой машины "Страж", которая является результатом совместной работы Житомирского и Киевского бронетанковых заводов, вместе с ГАХК "Артем", входящих в состав ГК "Укроборонпром". Эта новейшая разработка предназначена для огневой поддержки танков на поле боя, обеспечения их защиты и уничтожения как воздушных, так и наземных целей – от расчетов противотанковых ракетных комплексов, до вражеской бронетехники и вертолетов", - говорится в сообщении.

Кроме того, впервые в Украине, будет представлена новая модификация БТР-4МВ1. Специалисты "Харьковского конструкторского бюро им. Морозова" значительно повысили броневую защиту машины. БТР-4МВ1 получил новую фронтальную часть и другие конструкционные изменения, направленные на повышение живучести и боевой эффективности машины.

Также на "Оружии и безопасности-2017" будет впервые публично продемонстрирован автоматический карабин M4 – WAC-47, изготовленный по лицензии от правительства США и является результатом реализации международного проекта.

В общем, "Укроборонпром" на выставке "Оружие и безопасность" представит более 150 образцов вооружения и военной техники, из которых несколько десятков – впервые в Украине.

Кроме того, в рамках выставки будут подписаны ключевые договоренности с международными партнерами, направленные на усиление взаимовыгодного сотрудничества в сфере оборонных технологий с ведущими корпорациями стран-членов НАТО.

Специализированная выставка "Оружие и безопасность-2017" пройдет 10-13 октября в Международном Выставочном Центре.

Стоит отметить, что одновременно с "Оружием и безопасностью", в столице США – Вашингтоне проходит глобальная международная выставка Association of the US Army (AUSA), на которой "Укроборонпром" впервые представляет передовые разработки украинского оборонно-промышленного комплекса, доказавшие уже свою эффективность в реальных боях. Участие в этой выставке поможет Украине усилить позиции надежного и перспективного партнера на международном рынке вооружения.

Полтавський автоагрегатний завод за 9 місяців збільшив реалізацію продукції на 27,7%


Фото: Полтавський автоагрегатний завод

Підприємство групи «КрАЗ» – Полтавський автоагрегатний завод, в січні-вересні поточного року реалізував продукції на суму понад 123,5 млн.грн – приріст до 2016 року 27,7%. При цьому гальмівної апаратури продано більш ніж на 95,6 млн.грн (25,1% до 2016 р), товарів народного споживання -24,4 млн.грн (46%).

У загальному обсязі відвантаженої з початку року продукції експорт склав 72,5%, в тому числі гальмівна апаратура – 80,8%. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року виріс обсяг постачання до Республіки Білорусь на 59,3%, Киргизстан – на 65,7%, Казахстан – більш ніж в 3 рази, Узбекистан – більш ніж в 5 разів, Грузію – більш ніж в 6 разів. Проводилися відвантаження новим споживачам в Молдові, Азербайджані та Швеції. В цілому, за підсумками дев’яти місяців 2017 року, експортне постачання продукції зросли на 36,7% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Необхідно відзначити, що третій квартал поточного року є найбільш успішним з реалізації, як щодо третього кварталу минулого року, так і першого і другого кварталів 2017 року. Зростання загальних показників реалізації в порівнянні з першим кварталом 2017 року – 56%, в тому числі гальмівна апаратура – 42%, ТНП – 133%. З другим кварталом 2017 року – 12%, в тому числі гальмівна апаратура – 6%, ТНП – 34%. Зростання показників загальної реалізації, реалізації гальмівної апаратури і ТНП в порівнянні з третім кварталом 2016 року склав 16%, 12% і 23% відповідно.

Вересень також став найрезультативнішим у цьому році. Зростання загальних показників реалізації в порівнянні з вереснем 2016 року – 5%, в тому числі гальмівної апаратури – 10%; зростання загальних показників реалізації в порівнянні з серпнем 2017 року – 6%, в тому числі гальмівної апаратури – 3%, товарів народного споживання – 24%.

Продовження: Як в Україні ничегониделаеца: № 130 (огляд)

Добірка за допомогою ресурсів Національний Промисловий Портал , Укрінформ, Зроблено в Україні, прес-служб органів влади, підприємств, харківського камрада onosamo, читачів та інш.
*****
Допомога антимосковському українському блогу (за бажанням) / Помощь блогу (при желании и наличии средств):
Реквизиты: карта “ПриватБанк” № 5168 7422 0772 0016

Subscribe

 • Усэ прэ и хитрый план по ЕС

  Це відео Автор "Блога обо всем и ниАчем" зробив сьогодні‼️ 21/10/2021 Это заключительный видос (аж перекрестился) по большому интервью Владимира…

 • Про Блог обо всем и ниАчём

  Я написала на сторінці Автора "Блога обо всем и ниАчем": Ви - неперевершений! Я не знаю більш дотепного і більш талановитого творця відеороликів…

 • МАРИУПОЛЬСАЯ ВАКХАНАЛИЯ

  Автор: Блог обо всем и ниАчем October 16 , 2021 Вы шо думаете, позавчера Владимир Александрович проехался по ушам пионэрам на острове Хортица и на…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments