galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

АДВОКАТИ: Порошенко і Гонтарева виграли Лондонський суд


Справа Приватбанку: Порошенко і Гонтарева виграли Лондонський суд у Суркіса
22-09-2021
Лондонський суд відмовив у позові братів Суркісів проти Петра Порошенка та Валерії Гонтаревої у справі ПриватБанку – про це повідомив адвокат Ілля Новіков. Таким чином провалилася спроба скомпрометувати націоналізацію ПриватБанку і стягнути з держави Україна 350 млн доларів – наголошують адвокати.
«Сьогодні вийшло рішення Лондонського суду, яким повністю відмовлено Ігорю Суркісу і групі компаній, що належать його родині, в позові щодо націоналізації ПриватБанку. Позов на суму більше 350 мільйонів доларів. Були заявлені претензії до п’ятого Президента України Петра Порошенка і колишньої голови Нацбанку Гонтаревої. Ці претензії суд визнав повністю неспроможними», – повідомив Ілля Новіков.
«Провалилася спроба скомпрометувати перш все націоналізацію ПриватБанку і все, що з цим пов’язано. І провалилася спроба стягнути з держави Україна колосальні кошти – порядку 350 млн доларів», – наголошує адвокат Ігор Головань.
«Наслідком безпосередньо для Суркіса буде те, що йому доведеться обговорювати питання із компенсації судових витрат. Згідно англійського права це питання обговорюється окремо, воно не вирішується автоматично і в день винесення рішення. На даний момент ці витрати складають уже більше 2 мільйонів доларів», – зазначив Ілля Новіков.
Рішення Лондонського суду, яке відбулося, авторитетне, гранично докладне, гранично конкретне. Ми обов’язково опублікуємо його переклад і у вас буде можливість у цьому переконатися детально», – резюмує Ілля Новіков.
Повний тект заяви адвокатів за посиланням: https://bit.ly/39rMbVb
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments