galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

"Порошенко грабував країну"❓

*Поки ми воювали - "Порошенко грабував країну". Рахуємо награбоване.*
Sep 24, 2021
Автор: Олексій Петров - Я часом чую вкидання накшталт «Поки ми воювали, Порошенко грабував країну». Я наведу кілька тез, які живуть в моїй голові, а Ви, друзі, вже самі думайте, погоджуватися чи ні.
Від себе додам: І я про “Порошенко грабував країну” чую щоденно. От прямо сьогодні отримала від Aria Lord 6 hours ago А сам Порох скільки накрав, забув?
Я написала: Ну що тобі, пустишка, відповісти? Якщо б Порошенко крав, то цепні пси вже б знайшли. А вони НЕ ЗНАЙШЛИ! НІ-ЧО-ГО! А красти ПП не треба - він був мільярдером ДО ТОГО, як став президентом, і бізнес його РОШЕН знають не тільки в Україні, а в багатьох країнах світу! От твій путін - ВОР! В нього ніякого бізнису не було і НЕМА. Звідки мільярди? Путін обікрав КОЖНОГО росіянина, включаючи тебе, коли СТАВ ПРЕЗИДЕНТОМ. Ти і сам знаєш, за що ти отримуєш гроші - ЗА БРЕХНЮ. І це ганьба! І тобі, і мамі твоїй, і всім, хто заробляє свої смердючи гроші БРЕХНЕЮ. І не прикидуйся українцем! Ніколи не чула і не бачила, щоб українці прикидувалися росіянами. Позорнійшого президента- ворюги і вбивці і позорнійшої країни, ніж твоя московія, НЕМА В СВІТІ!

https://youtu.be/onYFLMTFhYk

P.S.‼️ Цей заголовок дуже невдалий - хоча б лапки поставте! "Порошенко грабував країну". Олексій Петров має звичку ставити провокаційні заголовки - так він заманює дурнів, що б вони послухали. А дурні хіба слухають? Вони поставили лайк чи дізлайк і пішли собі розносити це відео до інших дурнів, які ТЕЖ не слухають - а заголовок лишається і працює ПРОТИ Порошенка. Особливо такі "трюки" не притаманні "Самый сок", якого поважають розумні українці ( я одна з них), які СЛУХАЮТЬ "Самый сок" і звикли довіряти ВАШИМ правдивим заголовкам.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments