galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

ПІДТРИМУЮ Людмила Малита - цей "рейтинг" ЗЕ від тролів з запоребріка❗️

Людмила Малита 5 жовтня пише:
Друзі,читаючи стрічку в мережі весь час бачу, що багато читаючи коменти тих, хто наче виправдовують дії "зеленого бариги" журяться, впадають в песимізм і навіть відчай, що цих зелебоків нічого не вчить, бо вони так люблять "дорогого бубочку". Не треба на це вестись. Не менше 80% цих дописів, це боти і тролі ботоферми Подоляка, згадайте як стало чисто на сторінці Пороха, коли ФБ їх трохи почистив. Тому не ведемось! Якраз ця Пандора дуже багатьох зачепить, в нас чому повірили всім фейкам про Порошенка?, бо заздрість до багатого, а цей же був голобородько.
І ще,якщо Ви зайдете на їх сторінки, то вони вже не пусті як раніше, там невелика наче кількість друзів, не ведемось знову, це ті ж боти чи тролі, вже більш хитрої технології, щоб їх було більш тяжко розпізнавати в мережі. Ну а "позитивні блогери", то просто за вже великі гроші,це всім зрозуміло.
Друзі,будь ласка, давайте будемо логічними, повними здорового глузду і критичного мислення. І продовжувати робити свою справу і в соцмережах, бо тільки тут ми можемо вести інформ війну і в реальному житті, переконуючи тих хто поряд і хто буде нас слухати. Ботів і тролів просто банимо,не вступаючи з ними в дискусію,не "годуємо тролів". До кожного в реальній бесіді повинен бути свій підхід, шлункарям Ви не можете доказати про "Армію,Мову,Віру", але про спустошений гаманець-реально. І ще, при демократії, нас не буде 90 чи 80%,які з нами згодні, але 51%+ це реально і більше нам і не треба, бо саме 54% вибрали Порошенка в 2014 і Україна не тільки вистояла в війні, а й просто рванула вперед. За Байдена також проголосувало 51,2%, а в штатах,що завжди коливаються, перемога була з невеликою перевагою (по їх виборчій системі). Тому давайте ще раз припинемо посипати голову попелом і казати все пропало, це не наблизить нас до перемоги. Розвінчувати на фактах цей зелений непотріб, як сьогодні з трибуни ВР зробили П.Порошенко,І.Геращенко і В. Сюмар. Шануймося і єднаймося! Бо скоро може все змінитися і ми повинні бути готові.
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=919980048620204&id=100018246514482
Від себе додам: Жоден українец НЕ може схвалювати кроки ЗЕ до знищення України і українців. ЖОДЕН УКРАЇНЕЦ❗️
📌Ціна на газ НАЙВИША за всі 30 років незалежності.
📌 Україна - ОСТАННЯ В Європі з вакцинації населення. Заробітна платня медичним працівникам не тільки не підвищена, а ще й НЕ виплачується вчасно.
📌Наказав брати 18-річних до Арміїї (при Пророшенко було з 20-ти років), тобто шанс вступити до вузу в них ВІДІБРАВ
📌Пенсії знижені
📌Пособія відмінені
📌 Ціни РОСТУТЬ!
📌Заробітна платня не виплачується місяцями
📌Електоропостачання з росіі повернулося
📌Маски під час піндемії ❗️продано Кітаю, коли в самих їх недостатьньо
📌1000 війскових лікарев скорочено
📌Армія відводиться з УКРАЇНСЬКОЇ зони і вона залишається ВОРОГУ
📌Нове озброєння для Армії не закуповується
📌Захисники гинуть на передовій, а він їм забороняє стріляти навіть у відповідь
📌Воєнна розвідка заборонена
📌Вбитих ворогом не прізнають вбитими, а просто померлими - тобто діти-сироти навіть компенсацію за загиблого батька НЕ будуть отримувати
📌Вакцінація провалена - люди мруть кожного дня
📌Лікарі тисячами залишають роботу, бо за такий адський смертельно небезпечний труд їм і досі не підвищили обіцяну зарплатню
Цей лист можно продовжувати…
І такі “СЮРПРИЗИ” КОЖНОГО дня.
ХТО при здоровому глузьді може таке ПІДТРИМУВАТИ? тим більше - СХВАЛЮВАТИ? Тільки ВОРОГИ України - тролі з запоребріка!
ОЦЕ фото і є СПРАВЖНІИ рейтинг преЗЕдента кваква95!
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment