galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

⚡️СРОЧНОЕ ОБРАЩЕНИЕ ГОНЧАРЕНКО ИЗ ВАШИНГТОНА! НА БАНКОВОЙ ПЫТАЛИСЬ СОРВАТЬ ЭТУ ПОЕЗДКУ!

Важливі новини зі США!
Олексій Гончаренко
26/102021
Ми з групою народних депутатів перебуваємо у США, але цей візит міг не відбутися. Ви запитаєте чому? Відповідь проста – цього не хотіли на Банковій.
Ми готували цю поїздку декілька місяців з групою депутатів з МФО «За демократичну Білорусь» та «Чиста енергія – здорове довкілля» (туди входять депутати з різних парламентских фракцій, окрім ОПЗЖ), офіційно повідомили про це МЗС.
Але труднощі почалися за 36 годин до вильоту у США. Майже всім членам нашої групи відкликали візі. І виявилося, що цьому посприяли в МЗС: вони відкликали лист, який направляли у Державний департамент для отримання віз депутатам.
Як ви бачите, до Вашингтону ми все ж таки доїхали! Зі мною ще два народних депутати від «Батьківщини» Володимир Кабаченко та позафракційний Гео Лерос. Ми все одно влаштовуємо зустрічі і все одно будемо працювати заради того, щоб принести результати для нашої країни. Ось наші основні теми, які ми хочемо підіймати:
1. «Північний потік-2» - питання енергетичної безпеки України. І ключ до рішення цієї проблеми – у Вашингтоні. Саме тут Конгрес та Сенат можуть принять закон, який накладе санкції на «Північний потік-2».
2. Ситуація в Білорусі. Ви знаєте, що зараз відбувається гібридний аншлюс Білорусі, а у нас тисячі кілометрів кордону з нею, тому це дуже важлива тема для України. Треба посилювати санкції на лукашенківський режим, а США можуть цьому сприяти.
3. Аграрне співробітництво України і США та продовольча безпека.
P.S. Ми хотіли говорити тільки про ці теми, але Андрій Борисович Єрмак все більше підштовхує нас до того, щоб обговорити на зустрічах опери відомого композитора Вагнера. Впевнений, в США знають про його творчість і про його послідовників вагнерівців також.
https://www.facebook.com/alexeygoncharenko/posts/4604148389624362

⚡️СРОЧНОЕ ОБРАЩЕНИЕ ГОНЧАРЕНКО ИЗ ВАШИНГТОНА! НА БАНКОВОЙ ПЫТАЛИСЬ СОРВАТЬ ЭТУ ПОЕЗДКУ!
Oct 25, 2021
https://youtu.be/rwjXALy3mhg
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments