galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

Як в Україні ничегониделаеца: № 140 (огляд)

Оригинал взят у oleg_leusenko в Як в Україні ничегониделаеца: № 140 (огляд)
Ссылки на все части дайджеста "Як в Україні ничегониделаеца" находятся здесь (№№ 01-100) и здесь (№№ 101-...)

В Києві відкрився перший в Україні «зелений» бізнес-центр БЦ ASTARTAВ Києві відкрився інноваційний об’єкт офісної нерухомості ASTARTA Organic Business Centre, повідомляє Ain.ua.

Фактично ASTARTA Organic Business Centre – це перший новий бізнес-центр, створений в столиці за останні 4 роки. 25 жовтня роботу почали перша і друга черга об’єкту, будівництво третин планують завершити в ІІI кварталі 2018 року. До 2020 року заплановано створити єдиний діловий квартал ASTARTA в периметрі вулиць Нижній Вал, Ярославська, Набережно-Хрещатицька. Квартал стане діловим містом в місті, в самому серці Києва, а раніше побудовані будівлі в його периметрі пройдуть процедури реконструкції та редевелопмента.

Наше завдання – не просто створити сучасний і красивий бізнес-центр, ми хочемо, щоб діловий квартал ASTARTA став імпульсом для початку позитивних змін як ділового Подолу, так і Києва в цілому, – прокоментував керівник проекту БЦ ASTARTA Іван Пуголовкін.

БЦ ASTARTA став першою будівлею в Україні, які пройшли міжнародний аудит і сертифікацію за стандартом «зеленого» будівництва BREEAM International 2013 (Interim), відповідний сертифікат був отриманий в серпні 2016 року. При створенні БЦ були використані енергозберігаючі технології, екологічно безпечні матеріали і сучасна інженерія BMS Schneider Electric. У комплексі це дозволить орендарям не тільки отримати сучасне та комфортне офісний простір, але і істотно знизити експлуатаційні витрати на утримання офісу.Загальна площа ASTARTA Organic Business Centre – 62 500 кв.м, з них офісних площ – 36 500 кв.м. До моменту відкриття заповненість першої і другої черги склала 78% (21 715 кв.м.). Орендарями БЦ стали українське представництво міжнародної IT-компанії Sigma Software, креативне офісний простір Creative Quarter («Креативний квартал»), головний офіс Siemens в Україні, київський офіс міжнародної IT-компанії Netcracker, український офіс міжнародної ІТ-компанії SBTech, агрохолдинг «Астарта- Київ», перший в Україні туристичний хаб Travel Hub, оператори інфраструктури – банк «Райффайзен банк Аваль», їдальня Dinners, «УАСК» («Українська Аграрно-Страхова Компанія»), квітковий бутік LALAVOND, зона побутових послуг KIMS.ASTARTA Organic Business Centre – це поки єдиний в Україні бізнес-центр з власним парком. ASTARTA Organic Park займає площу 3000 кв.м. і захований від шуму вулиці у внутрішньому дворику БЦ. Гарний ландшафтний дизайн, велика зелена галявина з деревами, фонтан і багато іншого творці БЦ зробили публічним міським простором, відкритим до відвідування як для співробітників офісів будівлі, так і для всіх городян. БЦ створений в концепті «місто в місті»: фактично квартал, яку він обіймав будівлею, наповнений усіма сервісами та послугами, які необхідні для сучасного жителя мегаполісу, – розповіла директор з оренди БЦ ASTARTA Юлія Счастлива.

ЕБРР поможет Украине с реформой регистрации лекарств

ЕБРР поможет Украине с реформой регистрации лекарств

Министерство здравоохранения Украины совместно с ЕБРР и международными экспертами работает над пошаговым планом изменений регистрации препаратов. Цель - урегулировать действительную процедуру, которая является несовершенной по сравнению с мировыми практиками, сообщает пресс-служба Минздрава.

"27 октября 2017 года в Министерстве здравоохранения прошла очередная встреча с представителями Европейского банка реконструкции и развития и международными экспертами относительно будущего реформирования системы регистрации лекарственных средств в Украине. В ходе встречи было обсуждено сотрудничество в разработке концепции, которая должна не только усовершенствовать порядок регистрации лекарственных средств, но и предусмотреть конкретные шаги постепенного развития всей системы регулирования фармацевтического сектора из-за ее глубокой трансформации", - идет речь в сообщении.

На встрече также обсуждали предыдущие рекомендации консорциума международных экспертов, которые детально выучили ситуацию функционирования фармрынка в Украине и предоставили свои предложения по его урегулированию с международными стандартами.

На Львівщині урочисто відкрили нове газове родовище27 жовтня поблизу села Городківка Дрогобицького району відкрили нове Бистрицьке газове родовище, повідомляє Zaxid.net.

Родовище відкрили у межах XVII Міжнародного економічного форуму за участі першого заступника голови Львівської ОДА Ростислава Замлинського та колективу, що обслуговує газове родовище. Родовище змогли відкрити завдяки 95 млн грн інвестицій.Це чергова цеглинка в будівництво нашої держави, в розбудову регіону. Дуже важливо, що сьогодні ми відкриваємо родовище під час Економічного форуму, адже і громадськість, і представники бізнесу говорять про позитивний інвестиційний клімат в області. Бачимо, що ті договори, меморандуми, які були підписані в межах форуму, свідчать про те, що у Львівщину ще буде інвестовано не один мільйон доларів чи євро – зазначив під час відкриття газового родовища Р. Замлинський.

Виходячи з проведених пошуково-розвідувальних робіт, видобувні запаси цього родовища оцінюють в 600 млн. м3. Добовий видобуток з двох свердловин на Дрогобиччині очікують в розмірі 70 тис. м3. Звідси постачають природній газ на великі промислові підприємства на території всієї України.

У наступному році планується продовження пошукових робіт, буріння 4-х розвідувальних свердловин і збільшення добового видобутку до 150-200 тис. м3 в добу.

Украинские вузы и научные учреждения получили доступ к Scopus и Web of Science

Украинские вузы и научные учреждения получили доступ к Scopus и Web of Science

Министерство образования и науки обеспечило подключение свыше 100 украинских вузов и научных учреждений МОН международных научных баз данных за средства госбюджета.

В частности, 68 учреждений получили доступ к базе Scopus, а 64 – в Web of Science, сообщает Министерство науки и образования Украины.

"В Украине до сих пор лишь единицы из наибольших ВУЗов могли позволить себе доступ к этим ресурсам за собственные средства. МОН решило изменить эту ситуацию и финансово поддержать централизованную подписку, чтобы дать возможность как можно большему количеству ученых пользоваться такими базами данных. Самыми популярными в научном мире является Web of Science и Scopus, которые стали не просто базами научных изданий и публикаций, а информационными платформами, имеющими много дополнительных полезных аналитических сервисов. Это действительно необходимы научным работникам качественные ресурсы поиска и анализа информации", - рассказал директор департамента научно-технического развития МОН наук Дмитрий Чеберкус.

Подключение проходило через Государственную научно-техническую библиотеку, что позволило как оптовому покупателю снизить стоимость подписки.

Чеберкус добавил, что кроме предоставления доступа компании-поставщики услуг Elsevier (Scopus) и ClarivateAnalytics (WebofScience) по просьбе МОН согласились проводить в Киеве и регионах семинары и тренинги. На них будет идти речь о том, как повысить публикационную активность и качество научных статей, искать научные издания для публикаций, планировать научную карьеру. Дополнительно загаданные компании упорядочат в базах профили украинских вузов и научных учреждений, что позволит в определенной степени повысить их рейтинги и видимость на мировой научной карте.

Как сообщалось, на нынешнем конкурсе научных работ молодых ученых победили 123 проекта, которые профинансируют за государственные средства.

Сумське НВО поставить понад 500 кульових кранів для потреб “Укртрансгазу”


ПАТ “Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання” (Сумське НВО) поставить 12 кульових кранів для філії ПАТ “Укртрансгаз” (УТГ). Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу НВО.

В поставку увійдуть 10 середньогабаритних кульових кранів (з умовним перетином 150, 300 і 500 мм) і 2 великих (діаметром 1200 мм і 1400 мм).

За даними Сумського НВО, обладнання призначене для управління магістральних газопроводів “Прикарпаттрансгаз” (філія “Укртрансгазу”) для реконструкції ділянки газопроводу “Долина – Ужгород – Державний кордон”.

У НВО відзначають, що замовлені крани – найбільші в продуктовій лінійці підприємства. Більш того, в Україні їх виробляє тільки Сумське НВО.

За словами начальника бюро управління з продажу підприємства Олександра Корольова, в першій половині 2017 року Сумське НВО отримало також замовлення на виробництво понад 20 одиниць запірної арматури різних типорозмірів, теж для “Прикарпаттрансгаз”.

Сумське НВО до кінця 2017 має поставити УТГ ще понад 500 кульових кранів діаметром від 10 до 1 400 мм. Також підприємство готується до участі в семи тендерах на виробництво арматури, реалізація яких планується в 2018 році.

ЕС выделяет почти €90 миллионов на поддержку реформ в Украине

ЕС выделяет почти €90 миллионов на поддержку реформ в Украине

Первый вице-премьер-министр Украины Степан Кубив и глава Группы поддержки Украины Европейской комиссии Питер Вагнер подписали два соглашения Gо сотрудничеству Правительства Украины и ЕС на общую сумму 89,5 млн евро. Процедура подписания состоялась 27 октября 2017 года в Кабмине.

В рамках Соглашения о финансировании Программы технического сотрудничества 2017 года, Европейский Союз окажет помощь Правительству Украины для повышения потенциала органов государственной власти Украины По выполнениЮ Соглашения об ассоциации и УВЗСТ, включая способность адаптации законодательства Украины к нормативно-правовым актам ЕС, а также эффективную разработку и внедрение реформы. Общий бюджет программы - 37,063 млн евро (из которых вклад ЕС - 37 млн евро, вклад Британского совета - 0,063 млн евро, компенсация взноса за участие в программе COSME - 1 млн евро).

В рамках Соглашения о финансировании программы «Поддержка реформ по развитию верховенства права в Украине (ПРАВО)», Европейская комиссия профинансирует мероприятия по реформирования системы верховенства права в Украине, включая поддержку судебной реформы, в частности, системы правосудия, исполнения судебных решений, улучшения доступа к системе правосудия, государственным реестрам и введение санкций, а также поддержку реформы правоохранительной системы. Общий бюджет программы составляет 52,5 млн евро.

Білоцерківський завод гальмівних виробів «Трібо» протягом 2017 року експортував у країни ЄС продукції на понад 17 млн грн.Основними ринками збуту продукції українського виробництва є такі країни як Великобританія, Литва, Латвія та Естонія. Так залізничники Прибалтики на 100% вантажних вагонів використовують продукцію Білоцерківського заводу, швидкісні поїзда Ірландії та Великобританії гальмуються українськими колодками.

На 2018 рік запланований експорт до країн Євросоюзу на понад 25 млн. грн. Зростання передбачене за рахунок експорту комплектів гальмівних колодок для іноземних вантажівок (MAN, DAF, Reno, Scania та інші)

Хроніки "зубожіння" Слобожанщини:

ZombieFest в парке Горького: дети будут охотиться на зомбиТрадиционный фестиваль «ZombieFest» состоится в парке Горького 28 октября.

В субботу и в воскресенье ребята поучаствуют в конкурсе костюмов и забавных конкурсах «Little Zombie» на Главной сцене, своими руками сделают паучка. Те, кто приедет в карнавальных костюмах, получат конфеты в конкурсе «Жизнь или угощение».

Все выходные в Логове Билли Кида будет проходить охота на зомби. Ребятам предстоит отыскать на ранчо зомби и меткими выстрелами из лазертаг-бластера уничтожить его.

Во время фестиваля пройдет турнир «Зомби против людей», квест по парку, конкурс вырезанных тыкв.

Для взрослых состоится показ фильмов ужасов под открытым небом.

Вечером по Центральной аллее пройдёт массовое шествие зомби. На Главной сцене состоится грандиозное шоу с жуткими конкурсами, лазерными и пиротехническими эффектами, а гвоздём фестиваля станет Rammstein cover show с симфоническим оркестром.

Крупный бизнес Харькова уплатил в бюджет города почти ₴ 900 млн налоговКлиенты Харьковского управления Офиса крупных плательщиков налогов за девять месяцев 2017 года уплатили в местный бюджет более ₴ 870 млн налогов.
По словам начальника Харьковского управления Галины Феденко, по сравнению с аналогичным периодом прошлого года поступления в местную казну возросли на ₴ 135 млн (18,3%).

Посол Франции вручила студентам Харьковского национального экономического университета двойные дипломыПосол Франции в Украине Изабель Дюмон вручила двойные дипломы магистра по специальности «Компьютерные науки и статистика для менеджмента» выпускникам французско-украинской программы.

С университетом Лион реализуются две совместные образовательные программы -- по туризму и бизнес-администрированию. В университете Монпелье харьковские студенты обучаются предпринимательской деятельности. В то же время в ХНЭУ приезжают преподаватели из Франции, которые помогают в программе обучения.

Также Изабель Дюмон от имени Правительства Франции вручила Орден Кавалера Академических Пальм профессору ХНЭУ Василию Омельяненко -- постоянному партнёру Посольства Франции, входящему в состав наблюдательного совета общественной организации «Альянс Франсез в Харькове».

Посол Франции Изабель Дюмон находится в Харькове с визитом, в рамках которого запланирована встреча с французской общиной и с представителями деловых кругов города.

В Харькове отремонтировали более 700 тысяч квадратных метров дорогC начала года в Харькове выполнен капитальный ремонт дорог общей площадью 374 тыс. кв. м, еще на 356 тыс. кв. м проведен текущий.
Ремонтные работы продолжаются -- на ул. Беркоса, ул. Клочковской, ул. Шевченко и пр. Московском. Все работы идут в соответствии с графиком.

Кроме того, уже ведутся работы по строительству электродепо метрополитена за станцией метро «Перемога» -- обустраивается район котлована и объездные дороги вокруг участка.

В 2017 году в экономику Харьковщины привлечено уже 270 000 000 долларов инвестицийКомментируя один из ключевых вопросов развития -- привлечение инвестиций в Харьковский регион, руководитель области отметила, что на Харьковщине этому процессу уделяется повышенное внимание.

«В этом году был проведен международный экономический форум, который собрал представителей 30 стран мира, в том числе 15 послов. Мы провели «Агропорт», который за три дня посетили 10 тыс. человек. Проводим различные мероприятия, позволяющие создать совместную площадку для общения власти и бизнеса», -- сообщила Юлия Светличная.

Она напомнила, что всего несколько лет назад иностранные дипломаты и бизнесмены считали Харьковскую область непривлекательным и опасным регионом. Сегодня же Харьковщина стала центром проведения международных мероприятий.

«Мы всем показываем, насколько восток страны безопасен. Демонстрируем, что нам можно доверять, что сюда можно вкладывать деньги. И, как результат, - 270 миллионов долларов США уже в этом году привлечено иностранными и отечественными инвесторами в экономику области. Большая часть этой суммы - это инвестиции в реальный сектор экономики, в развитие предприятий», - отметила глава ХОГА.

В Харькове тысячи деревьев оснастили системой прикорневого поливаБолее 2 тысяч деревьев в центре Харькова уже оснащены прикорневой системой полива.
В частности, её установили на проспекте Науки, ул. Ярослава Мудрого, ул. Пушкинской. С её помощью удаётся питать деревья, которые растут вдоль тротуаров, возле дорог с большим потоком движения. Особенно это важно в засушливые времена года, когда долго нет дождей, -- отметил директор Департамента коммунального хозяйства Алексей Богач.

Также Алексей Богач сообщил, что в этом году в Харькове посадят более 5 тысяч деревьев -- более 4 тысяч саженцев за средства городского бюджета Харькова, остальную часть высадят волонтёры и общественные организации.

При этом, отметил директор департамента, в Харькове деревьев высаживают на 30% больше, чем сносят.

В 600 харьковских домах сделали ремонтВ этом году в Харькове выполнили ремонт в 601 жилом доме: в 35 домах провели полный капитальный ремонт, в 566 -- текущий.
Кроме того, в рамках городской программы поддержки домов ЖК, ЖСК, ОСМД в городе провели текущий ремонт в 74 кооперативных домах.

Также в рамках подготовки к зиме харьковские коммунальщики продолжают закрывать контуры -- менять поврежденные окна в подъездах, двери в местах общего пользования. Всего планируется провести такие работы в 2200 домах. По 1500 адресам они уже выполнены.
Директор Департамента жилищного хозяйства Роман Нехорошков отметил, что по просьбам харьковчан эти списки будут дополняться.

«Продолжается прием заявок от участков КП «Жилкомсервис». Заявки собираются, выполняются, чтобы избежать в домах потерь тепла», - отметил директор.

Оновлені літаки Су-27, МіГ-29, Су-25 та пускові установки ЗРК С-300 найближчим часом стануть на бойове чергуванняПовітряні Сили ЗС України отримали чергову партію військової техніки, відремонтованої й модернізованої на вітчизняних підприємствах оборонно-промислового комплексу

Це три модернізовані бойові літаки — два винищувачі типу Су-27 та МіГ-29 та штурмовик типу Су-25 та чотири пускові установки ЗРК С-300 ПС. Сьогодні чимало апаратів перебувають на поточному та капітальному ремонті. До строю стають і «кримські» МіГ-29, які після анексії Криму Росія повернула Україні в понівеченому стані, передає регіональний медіа-центр МО України у м.Харків.

Літаки, які ми отримали, вже в авіаційних бригадах і найближчим часом стануть на бойове чергування в системі протиповітряної оборони держави. Техніка надійшла в авіаційні бригади, що поблизу Василькова, Миргорода й Миколаєва. Загалом літаки модернізують уже не перший рік, на це держава виділяє чималі кошти. Парк модернізованої авіатехніки щороку поповнюється, — розповідає головний інженер авіації ПС ЗС України генерал-майор Петро Скоренький

Упродовж 2016 року авіація Повітряних Сил отримала п’ять модернізованих літаків згаданих типів, а поточного року їх надійшло вісім. Модернізовані літаки задіяні у виконанні бойових завдань, беруть участь у масштабних навчаннях, бойових пусках ракет по повітряних та наземних цілях. У навчальній програмі льотного факультету профільного авіаційного ВНЗ уже враховано модернізацію бойових літаків, аби старшокурсники були підготовлені саме до експлуатації цієї техніки.

Основні переваги модернізованого МіГа — це збільшення дальності захоплення та виявлення повітряної цілі. А налаштування радіостанції на діапазон частот НАТО дозволяє нашим пілотам працювати у взаємодії з іноземними колегами за міжнародними процедурами.

Су-25М1 суттєво відрізняється від свого попередника: штатне озброєння літака може працювати по наземних цілях удень та вночі, в умовах поганої видимості й у хмарах.

Основні елементи модернізації усіх типів літаків включно із Су-27П1М — це покращена авіоніка, навігація, захист, радіостанція, заміна аналогових систем управління та прицілювання на цифрові, що дозволить приблизно на третину підвищити точність завдання ударів.

В Киеве показали мультфильм «Чудове чудовисько»

У Києві показали мультфільм «Чудове чудовисько»

К Международному дню анимации в столичном кинотеатре "Лира" представили короткометражный анимационный фильм "Чудове чудовисько", снятый по мотивам одноименной книги издательства "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА", сообщает пресс-служба Министерства культуры.

"Мультфільм «Чудове чудовисько», який презентується сьогодні, зроблений на високому рівні і зачіпає такі глибинні теми, такі як дружба, вірність та відданість, тому я переконаний, що його буде цікаво дивитися не лише дітям, а й дорослим. Є усвідомлення того, що анімація є особливо близькою і дієвою для дитячого виховання", - сказал министр культуры Евгений Нищук.

Мультфильм "Чудове чудовисько" - это история о необычной дружбе девочки Сони и монстрика Чу, ярко наполненный фольклорным, фентезийным и реальным мирами, созданного на основе одноименной книги Александра Дерманского.

Как сообщалось, украинский анимационный фильм "Чудове чудовисько" был отобран для участия в конкурсной программе короткометражных фильмов Family Cinema Weekend - Shorts for Kids, 33-го Варшавского международного кинофестиваля. Фильм создан студией "Червоний собака" при поддержке Держкіно Украины. Сценарий написан на основе одноименной книги Александра Дерманского, издательства "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА". Режиссер ленты - Сергей Мельниченко, продюсер - Елена Голубева.

Укрпошта ввела в обіг поштовий блок "Козацькі клейноди. Печатки козацької доби" з шести марок:На Черкащині зросло виробництво соків та молочної продукціїПро це повідомили у Головному управлінні статистики в Черкаській області, порівнявши динаміку з аналогічним періодом попереднього року.

Виробництво борошна зросло на 37,6 %, вод натуральних мінеральних газованих – на 33,6%, олії соняшникової нерафінованої та її фракцій (крім хімічно модифікованих) – на 14,2%, масла вершкового – на 12,1%, овочів консервованих натуральних – на 5,2%.

Водная полиция до конца года получит 9 новых патрульных катеров"В рамках развития и модернизации полиции на воде руководство Национальной полиции Украины при поддержке руководства МВД приняло решение для закупки новых плавсредств. До конца года "автопарк" будет пополнен на 9 абсолютно новых полицейских патрульных катеров", - информирует пресс-служба МВД.

Глава Национальной полиции Украины Сергей Князев подчеркнул, что основными задачами, возложенными на подразделение, является, прежде всего, обеспечение жизни и здоровья граждан.

Только в этом году благодаря работе водной полиции были спасены человеческие жизни, правоохранители помогали рыбакам и участникам соревнований, которые падали в воду.

Експорт агропродукції приніс Україні $13 млрд, що майже на 25% більше в порівнянні з аналогічним періодомЗа підсумками січня-вересня 2017 року Україна експортувала агропродукції на 13,1 млрд дол., що на 2,6 млрд дол. (або майже на 25%) більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, повідомляє Інститут аграрної економіки.

За словами заступника директора ІАЕ Миколи Пугачова, визначальними позиціями в товарній структурі вітчизняного агропродовольчого експорту залишаються зернові та олійні культури, соняшникова олія, а також продукція харчової та переробної промисловості. Їх сукупна частка становить близько 90% в аграрному в експорті.

Основними ринками збуту залишаються три регіони – країни Азії, Європейського Союзу та Африки. Всього на них припадає близько 90% вартості українського експорту сільгосппродукції.

Основним імпортером агропродукції з України залишаються азіатські країни, які за січень-вересень 2017 року купили українських харчів на 5,5 млрд дол. Їх частка за цей період склала 42%.

Близько третини української агропродукції (32,1%) припадає на країни Європейського Союзу. За січень-вересень 2017 роки ЄС придбав її на 4,2 млрд дол. Обсяги експорту до країн Африки склали 2,0 млрд дол., або 15,3% від загального експорту аграрної продукції.

Зростання вартісних обсягів експорту української агропродовольчої продукції з початку 2017 року щодо минулого року спостерігається в усіх напрямках. Найбільше (на 1,2 млрд дол.) обсяги постачання збільшилися в країни ЄС. Експорт в країни Азії виріс на 0,7 млрд дол., в африканські країни – на 0,4 млрд дол.

Зберігається тенденція пожвавлення експорту української сільгосппродукції в країни постсовку, в торгівлі з якими в останні роки спостерігалося стабільне падіння. Країни цього регіону за січень-вересень 2017 року імпортували українського продовольства майже на 1 млрд дол., що склало 7,6% від загального експорту аграрної продукції.

За результатами дев’яти місяців 2017 року рейтинг країн-імпортерів української агропродукції традиційно очолила Індія, яка закупила її на 1444 млн дол. Друге місце утримує Єгипет (на 1041 млн дол.).

Значну допомогу українські експортери отримали також з Нідерландів (887 млн ​​дол.), Іспанії (805 млн дол.), Китаю (721 млн дол.), Туреччини (617 млн ​​дол.) та Італії (559 млн дол.).

“Ці сім країн в січні-вересні 2017 року забезпечили понад 46% доходів від експорту продукції агропромислового комплексу”, – підсумували в ІАЕ.

"Інгулець" построит новый футбольный стадион

"Інгулець" збудує новий футбольний стадіон

Футбольный клуб "Інгулець" через два года получит новый стадион. Проект новой арены ожидают уже в ноябре, сообщил президент клуба Александр Поворознюк в интервью программе ПФЛ "Украина футбольная".

- Примерно 10-15 ноября обещают предоставить проект на новый стадион. Проектную документацию будут делать в Киеве, но цена стадиона очень высокая, поэтому на местном уровне не сможем проходить любые согласования. Возможно, где-то немного потеряем время. Хотим строить стадион согласно всем нормам.- В наших планах построить футбольную арену за два года. Возможно, сможем справиться за более короткий срок. Все зависит от успехов команды, которая меня вдохновляет и движет вперед.

В Києві вводять стандарти МАФів та створили єдиний стиль для всіх кіосків

Столичні чиновники визнали законними 6,5 тис. кіосків і вимагають привести їх до загального стандарту

Київська влада втомилась боротися з МАФами. І визнала, що обійтися без кіосків в столиці не вийде. Тим часом, чиновники наполягають: порядок наводити треба. Для цього вони розробили «Комплексну схему розміщення тимчасових споруд», фактично визнавши законними 6,5 тис. кіосків.

Скільки ще знесуть

«Ми проводимо відкриті конкурси на розміщення тимчасових споруд по цій комплексній схемі. Зараз завершили такий конкурс в Печерському районі, скоро будемо проводити в Солом’янському. Всі підприємці, які вже розміщували свої кіоски, вибирають із запропонованих точку, де б хотіли поставити МАФ. Перевагу віддаємо тим, хто найдовше стояв на законних підставах», – пояснив UBR перший заступник директора департаменту благоустрою Київської міськадміністрації Тарас Панча.

МАФи на Дарницькій площі зносити не стали за його словами, в тих районах, де конкурси ще не були проведені, з «законними» підприємцями укладають договори пайової участі. Це тимчасовий захід. Як тільки у міської влади дійдуть руки, і серед цих бізнесменів виберуть найбільш благонадійних.

Чиновник підрахував, що в даний момент в столиці встановлено близько 6,2 тис. МАФів, з власниками яких укладено договори пайової участі. 1880 тимчасових споруд в КМДА вважають незаконними і загрожують їх знести.

Поглядає столична влада і в сторону торговців на колесах. За оцінками Панча, в Києві налічується 1130 незаконних об’єктів пересувної торгівлі. І лише близько 300-400 – законних.


Як виглядатимуть кіоски

Крім комплексної схеми розміщення, департамент містобудування та архітектури КМДА розробив і єдиний стандарт для київських МАФів. Чиновники стверджують, що не стануть «рекомендувати» підприємцям конкретних виробників конструкцій, але будуть строго стежити за дотриманням прописаних норм.

Зокрема, влада представила звід правил і вимоги до модульних конструкцій МАФів, обмежили їх висоту і навіть вказали, як і де повинні бути розміщені кондиціонер і службовий вхід, а також додаткові холодильники.

Крім того, дизайнери розробили колірну індикацію кіосків відповідно до їх цільового призначення. Залежно від того, які послуги надаватиме кіоск, на його верхній панелі повинна бути розміщена одна з кольорових смуг:

* Червоний – продаж газет і журналів
* Синій – продукти харчування
* Зелений – квіти
* Помаранчевий – громадське харчування
* Жовтий – туалет
* Фіолетовий – шиномонтаж
* Блакитний – тютюн та алкогольні напої
* Рожевий – побутові послуги
* Білий – прийом вторсировини

За підрахунками чиновників, всього в Києві має бути встановлено 6,5 тис. нових кіосків. Причому у половині з них стануть торгувати продуктами харчування та непродовольчими товарами під синьою смужкою. Ще 1250 кіоскам належить продавати квіти.

Новая украинская школа: Ученики пилотных классов будут учиться по методике LEGO

Нова українська школа: У пілотних класах вчитимуться за методикою LEGO

В пилотных школах проекта "Нова українська школа" ученики будут учиться по методике LEGO, которую с 2018-го планируют распространить на все школы.

Об этом договорились во время встречи министр образования и науки Украины Лилия Гриневич и генеральный директор The LEGO Foundation Джон Гудвин, сообщает пресс-служба Министерства образования и науки.

"100 пілотних шкіл забезпечать методикою LEGO, а до перенавчання вчителів, що братимуть 2018-го перший клас Нової української школи, долучаться тренери The LEGO Foundation. Так, у другому півріччі 100 шкіл, які зараз пілотують новий стандарт початкової освіти, отримають набори "Шість цеглинок". Ними мають забезпечити кожну дитину в експериментальних класах", - говорится в сообщении.

По словам Гудвина, «Шість цеглинок» - это технология обучения, которая поможет ученикам тренировать память, развивать моторику и творчески мыслить. Через игру они смогут научиться таким важным, предусмотренным НУШ умениям как, например, решение проблемных задач.

«Ми дуже зацікавлені в співпраці, тому що справді хочемо змінити нашу школу і підхід до навчання. Насамперед, це стосується початкової школи, з якої в наступному навчальному році почнеться реформа і діти підуть в перший клас Нової української школи. Нам потрібно забезпечити її новим обладнанням і новими методиками, зокрема, навчання через гру, яке впроваджує у своїх проектах LEGO», - отметила Гриневич.

Она также подчеркнула, что одновременно с обеспечением методиками так же важно научить педагогов их использовать - как и когда с ними можно работать, на что они направлены. Гудвин согласился привлечь их тренеров к такому обучению.

Для переобучения 22 тыс. учителей, которые в следующем году будут брать первый класс, существуют 2 модуля. Первый - для дистанционного курса, который МОН планирует запустить в начале 2018-го. В нем будут представлены методики обучения через игру для начальной школы. Второй модуль будет рассчитан на тренеров, которые будут готовить учителей во время очного этапа. В нем все методики будут рассматриваться на практике.

Продовження не забариться.

Добірка за допомогою ресурсів Національний Промисловий Портал , Укрінформ, Зроблено в Україні, прес-служб органів влади, підприємств, харківського камрада onosamo, читачів та інш.
*****
Допомога антимосковському українському блогу (за бажанням) / Помощь блогу (при желании и наличии средств):
Реквизиты: карта “ПриватБанк” № 5168 7422 0772 0016

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments