galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

"План Маршалла" для України презентують у Вільнюсі 6 листопада 2017

Оригинал взят у oleg_leusenko в "План Маршалла" для України презентують у Вільнюсі 6 листопада
"План Маршалла" для України буде презентований 6 листопада у литовському Сеймі для послів США, Канади, Японії та країн ЄС. Якщо ініціативу Литви реалізують і залучать заплановані інвестиції, то в Україні ВВП може щорічно зростати на 6-8%.

Климпуш-Цинцадзе призывает канадских депутатов открыть Украине доступ к оружию

Про це повідомила в етері "5 каналу" віце-прем'єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе.

"Ми мусимо розуміти, що це лише початок шляху для того, щоб цей план отримав реальну підтримку всіх партнерів або великої кількості партнерів, які б залучились до того інвестиційного плану в 5 мільярдів доларів чи євро щорічно на інвестиції для України, з якою пропозицією йде Литва", - сказала вона.

Климпуш-Цинцадзе підкреслила, що "план Маршалла" для України вже отримав чіткі обриси для того, щоб стати реальністю."Безумовний той факт, що Литва через свої зусилля і через дуже ретельну підготовку такого європейського плану для України, так званого "плану Маршалла", підготувала підґрунтя для того, щоб могти його презентувати і бути почутою іншими членами Європейського Союзу. Це надзвичайно важливо. Разом з тим, ми мусимо розуміти, що це тільки початок шляху для того, щоб цей план отримав реальну підтримку у всіх партнерів, які б залучилися до інвестиційного плану в 5 млрд євро", – додала урядовець.

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments