galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

Як в Україні ничегониделаеца: № 146 (огляд)

Оригинал взят у oleg_leusenko в Як в Україні ничегониделаеца: № 146 (огляд)
Ссылки на все части дайджеста "Як в Україні ничегониделаеца" находятся здесь (№№ 01-100) и здесь (№№ 101-...)

На Волині інвестують 30 млн грн в запуск кондитерської фабрикиУ фабрику “Луцьккондитер”, яка знаходиться в стані банкрутства вже майже 10 років, інвестують до 30 млн грн.

Компанія ТОВ “Весктонд” хоче відновити підприємство. У 2018 році, коли закінчаться майнові розгляди, планується почати повноцінне відродження кондитерської фабрики, пише Volyninfo.com.

Зараз кондитерська фабрика в занепаді, там працює всього 16 чоловік і 25 чоловік, який управляють компанією.

Юрист Микола Бляшин, що представляє інтереси “Вестконда” зазначив, що зараз йдуть судові розгляди, проте судові рішення – на стороні компанії “Вестконд”. Він розповів, що “Луцьккондитер” знаходиться в стані банкрутства вже майже 10 років. Фабрика отримала від банків кредити на великі суми та не змогла повернути їх. Частина нерухомого майна була продана. Практично все майно було закладено в банках. На сьогодні частина будівель (приблизно 40%) належить компанії “Вестконд”, частина – попередньому власнику.

Директор компанії “Вестконд” Віктор Ніжгородцев зазначив, що в фабрику почали інвестувати та вже підготували “поле”, щоб швидко реалізовувати продукцію. За його словами, на 2018 році заплановані інвестиції в розмірі 25-30 млн грн.

Так, планується запустити лінію цукерок, помадну лінію, лінію цукрового печива, бісквітний цех, цех замовної продукції. Також буде функціонувати фруктовий і грильяжні цехи.

Відзначається, що потужності фабрики складають майже 400 тонн продукції на місяць.

Корсар, Фурия и Fly Eye: армия получила более 600 единиц артиллерии

Корсар, Фурия и Fly Eye: армия получила более 600 единиц артиллерии - Президент

В текущем году Вооруженные силы Украины получили более 600 единиц ракетного вооружения и свыше 250 единиц приборов ночного видения. Об этом заявил президент Украины Петро Порошенко в выступлении на торжественных мероприятиях по случаю Дня ракетных войск и артиллерии на полигоне "Девички".

"В целом за текущий год Вооруженные силы Украины получили более 600 единиц ракетного вооружения, более 250 единиц приборов ночного видения и других современных образцов вооружения. Еще раз хочу подчеркнуть, что за этот период были приняты на вооружение или допущены к эксплуатации переносной ракетный комплекс "Корсар", беспилотные авиационные комплексы "Фурия" и "Fly Eye", - сказал Порошенко.

Кроме того, в рамках материально-технической помощи от иностранных партнеров Украина дополнительно получила более 100 единиц приборов ночного видения, защищенных ноутбуков и других систем, проинформировал президент.

Он подчеркнул, что сегодня украинская артиллерия отличается от той, что была в 2014 году -она оснащена компьютерами, средствами контрбатарейной борьбы, радарами, звуковыми комплексами. Кроме того, по словам Главы государства, сегодня поставлена задача, чтобы каждый артиллерийский дивизион и каждая артиллерийская батарея были оснащены системами беспилотных летательных аппаратов и программно-аппаратным связью, чтобы время от обнаружения цели до координат, которые выдаются на батарею, измерялся секундами.

"Такой подход обеспечивает нам отход от устаревших советских принципов плотности и интенсивности огня артиллерии, который продолжает активно применять сейчас российский агрессор. Зато считаю, что уже сейчас мы должны перейти к принципу, который доминирует среди наших партнеров-членов НАТО - ключевая характеристика - это точность. И сегодня украинская артиллерия полностью отвечает этим требованиям. Мы уверенно идем этим путем", - подчеркнул Порошенко.

Как он отметил, ракетные и артиллерийские части является сдерживающим фактором для русского агрессора, и должны быть готовы в любое время вернуться на линию разграничения.

"Даже сегодня, когда в соответствии с Минскими договоренностями танки калибром до 100 мм отведены на установленные соглашениями и договоренностями расстояния, именно ракетные и артиллерийские части остаются для агрессора достаточно весомым сдерживающим фактором. Он четко понимает, какую цену придется заплатить, если, не дай Бог, кто осмелится перейти в наступление", - сказал Петр Порошенко.

"Сегодня нам с вами необходимо оттачивать мастерство, быстрое реагирование, развертывание артиллерийских и ракетных систем. Вас отвели от линии разграничения, но вы должны быть готовы вернуться туда в любой момент и вступить в бой, если это будет продиктовано потребностями обороны", - обратился Президент к военным.

На Івано-Франківщині відкрили завод з виробництва будівельних виробів із бетону


Фото: 0342.ua

У селищі Вигода Долинського району урочисто відкрили завод ТОВ “Унібрук”, що виготовлятиме будівельні вироби із бетону, зокрема, бруківку тротуарну, бордюри тощо, повідомляє «КУРС».

Завод оснащений високотехнологічним німецьким обладнанням.

Завод лише доповнить перелік вітчизняних виробників європейського рівня, а також, що найголовніше, сприятиме створенню нових робочих місць у районі та фінансовим надходженням у місцеві бюджети, – повідомляє прес-служба Долинської РДА.Введення в дію нового заводу створить умови для комплексної розбудови дорожньої інфраструктури населених пунктів області, – зазначив голова обласної держадміністрації Олег Гончарук. – Коли три роки тому велися розмови про те, що Івано-Франківщина має стати лідером та показувати приклад щодо ведення бізнесу та розвитку економіки в цілому, ми напрацьовували багато варіантів для втілення таких задумів. Так ми створили інвестиційну платформу «Єврокарпатська ініціатива». Тож зараз приємно констатувати, що за такий короткий період часу наша область має хороше сполучення з найближчими обласними центрами, зокрема, зі Львовом та Чернівцями. Ми й надалі працюємо в цьому напрямку. А відкриття такого потужного заводу як «Унібрук» – стане ще одним кроком у цій нелегкій справі розбудови краю.

Украинская драма "Стрімголов" 9 ноября выходит в прокат

Украинская драма "Сломя голову" 9 ноября выходит в прокат

Участник Карловарского и Стокгольмского кинофестивалей, Одесского международного кинофестиваля и Camerimage - украинский фильм "Стрімголов" - выходит в прокат. Об этом сообщает пресс-служба Держкіно.

"7 листопада о 18:30 у кінотеатрі Жовтень відбудеться прем’єра українського фільму "Сломя голову", створеного за підтримки Держкіно. 9-го листопада у широкий кінотеатральний прокат виходить український фільм «СТРІМГОЛОВ», створений за підтримки Держкіно. Стрічка є повнометражним режисерським дебютом Марини Степанської та вже має вражаючу міжнародну фестивальну історію. Світова прем’єра фільму «СТРІМГОЛОВ» відбулася на 52-му Міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах в рамках конкурсної програми «Із Заходу на Схід»", - говорится в сообщении.

"Стрімголов" - психологическая драма о событиях в Киеве в наше время. Это история иррациональной любви двух людей во время больших перемен в стране. Антон - 27-летний бывший вундеркинд-музыкант, не смог справиться с возложенными на него надеждами, - возвращается домой после нескольких лет обучения в Швейцарии и пяти месяцев, проведенных в психоневрологическом диспансере под Киевом, где он лечился от алкогольной зависимости. На эти 5 месяцев приходится "зима, которая нас изменила" 2013-14 годов. Поэтому новая жизнь значит для Антона не только отсутствие друзей, бывших привычек и дела всей жизни - музыки, но и каких-либо правил, по которым можно вписаться в новую реальность. Его дедушка, человек строгих принципов, вывозит парня в деревню, далеко от соблазнов большого города. Однажды Антон встречает Катю, которая, как и он, пытается найти свое место в жизни. Катя - одна из тысяч девушек, которые снимают микрокомнаты в каменных джунглях Троещины, - за два дня должна ехать в Берлин со своим бойфрендом, немецким фотокорреспондентом. Случайная встреча Кати и Антона меняет все.

Фильм "Стрімголов" стал одним из победителей восьмого конкурсного отбора Госкино и получил 100% финансирование в размере 10 миллионов гривень.

В Черкасах відкрилась ферма з вирощування міні-кактусів


Фото: Сьогодні.ua

Житель Черкас у власному дворі відкрив ферму з вирощування міні-кактусів, повідомляє Сьогодні.ua.

Олександр Гавриленко і його брат-близнюк Юрій з дитинства захоплювалися екзотичними рослинами, а зараз Олександр непогано заробляє на своєму хобі.

Перші кактуси в Черкасах почали з’являтися в 1970-х роках і вважалися дивиною. За словами Олександра, цінителі рослин їздили за кактусами в Росію і купували рідкісні види по 100-500 радянських рублів.

На початку 2000-х років Олександр зрозумів, що вирощування пустельних рослин – його покликання, але в квартирі розводити їх важко. Тому він з сім’єю переїхав в приватний сектор, де майже власноруч збудував для своїх рослин теплицю. У зимовий період він опалює її дровами, підтримуючи мінімальну температуру.

У колекції Гавриленко зараз є унікальні рослини. Наприклад, Олександр придбав недавно знайдений в Мексиці вид кактусів Ацтекиум Вальдез (Aztekium valdezii), який відкрили кілька років тому. За два примірникb розміром з горошину заплатив по 800 грн.

Його рослини і їх насіння купують у всьому світі. Є покупці з України, Грузії, Англії, Голландії і навіть Індії, – говорить власник ферми.

Программу "Доступные лекарства" планируют расширить

Программу "Доступные лекарства" планируют расширить

Со следующего года правительство планирует расширить перечень заболеваний, на которые будет распространяться программа "Доступные лекарства". Об этом проинформировал вице-премьер-министр Украины Павло Розенко, сообщает Правительственный портал.

"Сегодня уже более трети аптек в Украине реально поставляют людям бесплатные лекарства по трем нозологиям: диабет II типа, сердечно-сосудистые заболевания и бронхиальная астма. Программу реимбурсации мы начали со 150 видов торговых названий лекарственных средств, а сегодня их уже 200. Я надеюсь, что со следующего года заработает такая система реимбурсации по новым нозологиям, по новым видам заболеваний", - сказал Розенко.

Правительственная программа "Доступные лекарства" начала работать с 1 апреля 2017 года. На сегодня более 6 миллионов украинцев получили бесплатные лекарства по рецептам.

В Україні створюється Державний інститут випробувань і сертифікації озброєння та військової технікиУряд ухвалив рішення щодо створення Державного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки, повідомляє Урядовий портал.

Метою постанови КМУ є забезпечення реалізації єдиної державної політики з випробування, сертифікації, розробки та виробництва озброєння і військової техніки для потреб Збройних Сил України та інших військових формувань сектору безпеки й оборони держави, у тому числі з урахуванням вимог стандартів НАТО.

Інститут об’єднає потенціали Державного науково-випробувального центру, Чернігівського національного технологічного університету та підприємств військово-промислового комплексу. Це дозволить модернізувати експериментально-випробувальну базу і прискорити впровадження наукових розробок, а також створить умови для просування продукції виробників на внутрішній і зовнішній ринки.

У подальшому таке поєднання потенціалів є запорукою створення та функціонування відповідного технологічного парку (на кшталт парків, які існують у Німеччині, Франції, Австрії, Туреччині), щоб у стислі терміни забезпечувати переоснащення армії сучасним озброєнням та стимулювати вихід виробничої бази наших оборонних підприємств на світовий рівень.

У квітні 2017 року керівництво Державного науково-випробувального центру Збройних Сил України у Чернігові, передислокованого з Криму, звернулося до Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе з проханням сприяти створенню Інституту на базі Центру для забезпечення необхідних можливостей впровадження стандартів НАТО у систему сертифікації та стандартизації озброєння і військової техніки. Це є єдина в Україні унікальна спеціалізована науково-дослідна установа з 85-річним досвідом, що реалізує функції державної перевірки у випробуваннях та контролі якості оборонної продукції в інтересах Збройних Сил України та інших силових відомств. Для продовження роботи центру та максимального використання його можливостей одним із першочергових кроків необхідно було ухвалення відповідного нормативно-правового акту. Віце-прем’єр підтримала ідею перетворення ДНВЦ на інститут та ініціювала відповідне звернення генеральних конструкторів України до Президента України. Відтак було розроблено проект нормативно-правового акту щодо створення на базі Центру Державного науково-дослідного інституту випробувань та сертифікації озброєння і військової техніки й внесено цей документ на розгляд Уряду. Проект також підтримав Директор Національного інституту стратегічних досліджень Володимир Горбулін.

Ще одним результатом проекту стане завантаження підприємств і наукових установ Чернігівщини випуском понад 100 позицій виробів оборонного призначення з переліку імпортозаміщення, а також виробництво безпілотних авіаційних комплексів, бойових модулів для броньованих машин, комплектувальних виробів для систем захисту вертольотів від ракетного озброєння, засобів радіоелектронної протидії, засобів коригування траекторії авіаційних бомб і багатьох інших виробів, які в подальшому будуть проходити випробування в новоствореному інституті.

У державному оборонному замовлені на 2017-2018 рік планується передбачити необхідний фінансовий ресурс для створення сучасного лабораторно-вимірювального та полігонно-випробувального комплексу спільно з представниками ДК «Укроборонпром», «Асоціації виробників озброєння і військової техніки України» та «Ліги оборонних підприємств України». Також готуються пропозиції стосовно можливого оснащення інституту сучасним лабораторно-вимірювальним та полігонно-випробувальним обладнанням для проведення всіх типів вимірювань на шляху розроблення продукції, сертифікації та її експлуатації. Зокрема, для оснащення випробувально-обчислювального комплексу ДНВІ передбачається виділення 150 млн грн на закупівлю засобів зовнішньо-траекторних вимірювань, кліматичних камер та інших засобів, що дозволить визначати та оцінювати характеристики озброєння на сучасному світовому рівні.

Наразі актуальним завданням є заснування Міжнародного центру співробітництва з країнами НАТО у сфері випробувань і сертифікації озброєння на базі Інституту.

Завдяки об’єднанню зусиль багатьох відомств, зокрема, Міноборони, Чернігівської ОДА,Укроборонпрому проект створення потужного інституту став можливим. Ми підтримаємо вітчизняного виробника оборонної продукції, отримаємо унікальну структуру, яка буде обслуговувати і державні, і комерційні структури, що потребують послуг із випробувань та сертифікації, зекономимо значні кошти, оскільки за кордоном такі послуги коштують в рази дорожче, – зазначила Іванна Климпуш-Цинцадзе.

В этом году ГФС перечислила в бюджет на 129 миллиардов больше, чем в прошломГосударственная фискальная служба за январь-октябрь 2017 года направила в общий фонд государственного бюджета на 128,7 млрд грн больше, чем за соответствующий период прошлого года. Об этом сообщает пресс-служба ГФС со ссылкой на и.о. председателя Государственной фискальной службы Мирослава Продана.

«В процентном соотношении рост составляет почти 27%. При том, что фактически курсовая разница по отношению к прошлому году колеблется на уровне 3,9%, мы эту статистику также отслеживаем, поступления чрезвычайно увеличились в целом по ГФС», - отметил Продан.

По его словам, в таможенном направлении за 10 месяцев текущего года поступления от таможенных платежей увеличились почти на 55 млрд грн по сравнению с аналогичным периодом прошлого года.

Кроме того, по результатам отчета по налогу на прибыль также есть положительная динамика. Так, если в 1 квартале 2016 года сумма задекларированного налога на прибыль составляла 13,8 млрд грн, а во II квартале - 13,1 млрд грн, то в 2017 году эти суммы увеличились до 20,2 млрд грн и 17,9 млрд грн соответственно, отметил руководитель фискальной службы.

«Этот комплекс мер в целом и дает возможность сегодня демонстрировать положительную динамику по увеличению доходной части государственного бюджета», - сказал Продан.

Україна в п’ятірці найбільших виробників гірчиці в світіПродовольча і сільськогосподарська організація ООН у своєму звіті вказує, що Україна входить до п’ятірки найбільших виробників гірчиці в світі та займає друге місце в світі по експорту цієї продукції в світі, передає AgroPRO.

Ключовим зовнішнім ринком збуту для української гірчиці залишаються країни Європи, на які у звітному періоді довелося більше 93% сукупних зовнішніх поставок. Якщо ж говорити про основні напрямки українського експорту в цьому сегменті в розрізі країн, то ключовим зовнішнім споживачем насіння гірчиці виробництва України в звітному періоді залишається Німеччина, якою було закуплено понад 6 тис. тонн такої продукції, що принесло експортерам виручку в обсязі приблизно $3,6 млн.

Одним з факторів порівняно високої для нішевої культури популярності гірчиці серед українських аграріїв є її позитивний вплив на подальше виробництво зернових в процесах сівозміни. Так, згідно з повідомленнями учасників ринку, гірчиця в якості попередника додає 30% врожайності зернових, а також виконує функції фітосанітарії.

Порт Ольвія у вересні встановив 25-річний рекорд вантажопотокуДП “Стивідорна компанія Ольвія” в вересні опрацювала рекордну кількість вантажів за останні 25 років.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив в.о. директора підприємства Руслан Олійник, передає ЦТС.

Зокрема, в перший місяць осені перевалено 350 тис. тонн вантажів, що на 48,6% або на 114,4 тис. тонн більше, ніж за аналогічний період минулого року, який до цього був рекордом у вересні за останні 25 років.

Більш того, відмітка в 350 тис. тонн стала абсолютним місячним рекордом за всю історію підприємства, перевершивши показник березня 2008 року на 3,2% або на 10,766 тис. тонн.Порт Ольвія розташований на лівому березі Дніпро-Бузького лиману, має 7 причалів загальною довжиною 1,53 км.

Може приймати судна довжиною до 250 метрів, шириною до 40 метрів і дедвейтом до 80 тис. тонн. Оголошена осадка в порту – 10,5 метрів.Більш того, позначка у 352 809 тонн стала абсолютним місячним рекордом за всю історію підприємства, перевершивши показник березня 2008 року на 4,0% (+13 575 тонн). Також слід відмітити, що місячний обсяг понад 300 000 тонн виконано підприємством всього п’ять раз, з яких два рази поспіль у 2016 та 2017 рр.

В Украину зашел еще один газовый трейдер

В Украину зашел еще один газовый трейдер

Украинская дочерняя компания международного энерготрейдера с регистрацией в Швейцарии AOT Energy 9 ноября может получить лицензию на поставку газа на территории Украины. Об этом говорится в проекте решения Нацкомиссии, осуществляющей государственное регулирование в сферах энергетики и коммунальных услуг, пишет enkorr.

Лицензия позволит компании напрямую поставлять газ конечным потребителям в Украине.

Украинская дочерняя компания ООО "АОТ Энерджи Украина" основана в Киеве 14 июля. 100% уставного капитала, а это 1,5 млн гривен, принадлежит швейцарской AOT Gas Holding AG. Руководителем украинской компании Александр Марченко.

Основным заявленным видом деятельности ООО "АОТ Энерджи Украина" является торговля газом. Кроме этого, компания может заниматься оптовой торговлей другими видами топлива, а также вспомогательными услугами при добыче нефти и газа.

AOT Energy с июня 2016 года продает газ украинским газотрейдерам через свою польскую компанию AOT Energy Poland. С марта 2017 года покупать газ в AOT Energy Poland начал и государственный "Нафтогаз". В настоящее время около 10 украинских компаний закупают газ по импорту в этого трейдера.

Напомним: ранее свои представительства в Украине открыли международные трейдеры Trafigura, MET Holding, DufEnergy.

“Матриця технологій” представила нову універсальну мультироторну платформу “Химера”Конструкторське бюро “Матриця технологій” представило нову універсальну мультироторну платформу “Химера”, повідомляє прес-служба КБ.

“Химера – H” оснащується бензиновим генератором. Піднімає 5 кг корисного навантаження і може літати з ним до 3 годин часу. На оборонній виставці “Химера-H” демонструвалася з муляжем бомбового навантаження для нанесення високоточних ударів по ворожих штабах, позиціях, складах. Апарат може нести не тільки бомби, але і служити ретранслятором сигналів, артилерійським корегувальником вогню, застосовуватися для охорони кордону, спостереження за ситуацією в місті. У мирному житті “Химеру” можна використовувати також для доставки продуктових замовлень з маркетів у віддалені котеджні містечка та окремі котеджі.

Інший апарат нової лінійки – “Химера – T”, отримує живлення від наземного джерела енергії по проводах і працює за принципом прив’язного аеростатата. При цьому він позбавлений таких недоліків аеростатів, як громіздкість, велика помітність, тривалий час розгортання/згортання і залежність від сили вітру.

Коптер “Химера-T” стартує зі спеціального контейнера, встановленого в кузові пікапа (або в будь-якому іншому відповідному автомобілі), набирає висоту до 150 метрів, звідки він потенційно може бачити на відстані до 45 км за допомогою камери з 30-кратним зумом. Апарат же може нести денну і нічну оптику, ретранслятор сигналів. І найголовніше – перебувати на заданій висоті над стартовим майданчиком необмежено довго – до 45 діб, після чого слід провести планові регламентні роботи.

У контейнері “Химери-T” встановлено генератор, що виробляє електроенергію, аварійний блок безперебійного живлення, високовольтний перетворювач, апаратуру зв’язку і управління. Це цілісний комплекс для старту, польоту і посадки, який можна встановлювати не лише на автомобілях, але і на кораблях, на землі, на дахах будівель. Якщо автомобіль або корабель переміщується, то і “Химера” летить слідом за ним.Подібні апарати знайдуть застосування в першу чергу у військовій сфері – для спостереження за фронтом, полем бою, противником. Для розкриття вогневих точок, пошуку снайперських позицій, безпечного переходу лінії фронту групами розвідки і недопущення проникнення диверсійних груп противника. “Химера” може забезпечувати безперервну надійний зв’язок для підрозділів в заданому квадраті, зв’язок з розвідкою в глибокому тилу противника або зв’язок з іншими безпілотниками. В умовах війни в місті коптер “на прив’язі” допоможе не тільки побачити далекі цілі, але і дозволить “зазирнути” в потрібне вікно, подивитися, що замислив противник за будівлею, за парканом, на сусідній вулиці. Ну і, звичайно ж, “Химера” – ефективна в системі охорони складів, військових об’єктів, державних установ, атомних електростанцій.

“Химера” також може бути корисна поліцейським – для пошуку злочинців, викрадених автомобілів, охорони правопорядку під час масових заходів. Коптер “на прив’язі” стане в нагоді під час гасіння пожеж, особливо висотних – для оцінки загроз та управління боротьбою з вогнем; лісничим – для охорони лісів; біологам – для спостереження за тваринами. І т.д. і т.п.

В Буковеле построят спорткомплекс для биатлона и других видов спорта

В Буковеле построят спорткомплекс для биатлона и других видов спорта
Фото: biathlon.com.ua

В Буковеле выбрано место для спорткомплекса для всех зимних видов спорта, в том числе для биатлона, а на лыжной базе в Тысовце строится новое биатлонное стрельбище, которое будет отвечать всем международным стандартам. Об этом сообщил гостренер Украины по биатлону Евгений Колупаев.

"На базе в Тысовце ведутся земляные работы по строительству нового стрельбища, по международным стандартам, на 30 установок. Стрельбище будет в другом месте, а старый стадион останется как тренировочный. В Тысовце также ведутся роботы по ремонту гостиницы. Юниорский чемпионат Украины по биатлону пройдет с 17 декабря в Тысовце, а взрослый чемпионат состоится с 24 по 29 декабря в Сянках.

Есть планы на бюджетные средства строить спорткомплекс для зимних видов спорта в Буковеле. Там уже выбрали место. Если идет разговор на уровне государства, то в ближайшие 2-3 года сделают. Комплекс хотят сделать для всех зимних видов спорта: биатлон, прыжки на лыжах с трамплина, фристайл... Это хорошее предложение.

Биатлону выделяют много денег, но мы их все вывозим за рубеж. Это неправильно. Если бы у нас была база, где б мы проводили по 3-4 сбора - это и для спортсменов, и для государства, и для подрастающего поколения было бы очень хорошо", - рассказал Колупаев XSPORT.

У Чернігові відкрили новозбудований завод з виготовлення верстатів для видуву ПЕТ-пляшокВ Чернігові урочисто відкрили новий завод. Точніше, відкрили – його щойно збудований адмінкорпус, і це завершило спорудження цілісного комплексу виробничого підприємства «ПЕТ Технолоджис», повідомляє прес-служба Чернігівської міськради.

Сама компанія «ПЕТ Технолоджис» – чернігівське підприємство, про яке в самому нашому місті знають досить мало. Проте, споживачі його продукції є не тільки в Україні, а й за кордоном, причому в багатьох країнах світу. Підприємство розробляє та виготовляє сучасні верстати для видуву ПЕТ-пляшок, а також видувні форми. Причому забезпечує повний цикл виробництва – від обробки металу до збірки готових до роботи машин.Кількість працівників на підприємстві – більше 200. Вимоги до кваліфікації тут високі, оскільки верстати – сучасні і складні, а продукція – високоточна. Окрім того, на підприємстві є власні конструкторсько-дизайнерські бюро, де працюють, у тому числі, доценти й кандидати наук. І навіть програми на обладнання, яке виробляється, створюються теж тут. Натомість, і оплата, за словами працівників – достойна.

Підприємство створене в Чернігові 18 років тому як маленьке – і відтоді зростало і розвивалося. Досягши економічного успіху, воно продовжує працювати в нашому місті, і подальші плани теж пов’язує з Черніговом.

Канада поможет Украине готовить госслужащих

Канада поможет Украине готовить госслужащих

Украина и Канада заключили соглашение, которое позволит подготовить по новым стандартам более 1000 новых украинских государственных служащих.

Как рассказал советник премьер-министра Украины Сергей Попик, соглашение заключено между секретариатом Кабинета Министров Украины и канадским агентством по развитию Agriteam.

«С сегодняшнего дня мы получили правовой и институциональный механизм для привлечения ресурсов и возможностей Канады к подготовке государственных служащих в Украине. Это уникально, это прекрасная реализованная идея», - сказал Попик.

По его словам, Канада поможет Украине в проведении обучения госслужащих, организации их стажировки, и привлечении к различным программам подготовки. «Это соглашение создает уникальный механизм, объявляя конкурс на 1200 человек. Это должны быть молодые люди с украинскими и западными образованиями и надлежащей языковой подготовкой», - отметил советник премьер-министра.

Он добавил, что в Канаде «культивируется очень высокий уровень стандартов в сфере подготовки государственных кадров».

У Кривому Розі звели ще один асфальто-бетонний заводДва асфальтних заводи вироблятимуть 1000 тонн асфальту на добу.

Для того, щоб виробляти асфальт в необхідному обсязі новий завод забезпечений усіма складовими – щебенем, бітумом і т.д. Також Кривий Ріг забезпечений і всієї необхідної дорожньої технікою – асфальтоукладальники, катками, і машинами для доставки асфальту, передає офіційний сайт Криворізького міської ради.

Для підвищення безпеки і комфортності автомобілістів і пішоходів в місті триває нанесення світлодіодним пластикової розмітки: вона нанесена вже на вулицях Мусоргського, Ватутіна, Миколи Зінчевского, Ракітіній, Електричній і Січеславській.

Из Киева полетит ещё один рейс в Копенгаген

Из Киева полетит ещё один рейс в Копенгаген

Международные авиалинии Украины весной 2018 года откроют прямое регулярное воздушное сообщение между Киевом и Копенгагеном.

Как пишет ЦТС со ссылкой на авиаперевозчика, рейсы начнут выполняться с 25 апреля шесть раз в неделю, а с 28 апреля интенсивность сообщения достигнет девяти еженедельных рейсов. Перелёты будут выполняться на самолетах Boeing 737-800 с двумя классами обслуживания - бизнес и экономическим.

В МАУ заявляют, что расписание рейсов составлено таким образом, чтобы обеспечить удобные стыковки с внутренней сетью маршрутов авиакомпании, охватывающей такие областные центры Украины, как Одесса, Днипро, Львов, Ивано-Франковск, Харьков, Черновцы, Запорожье, Херсон.

Напомним, что с 25 августа из аэропорта Киев (Жуляны) в Копенгаген начал выполнять рейсы венгерский лоукостер Wizz Air.

Криворізька компнія «А-Енерджі» представила робота-розвідника «Scat»Дистанційно керований робот-розвідник середнього розміру Scat, призначений для ведення прихованої відео розвідки місцевості, приміщень і небезпечних зон.

Розробленний компанією «А-Енерджі» м. Кривий Ріг, яка успішно займається розробкою складних інженерних систем, електронних, електромеханічних, мехатронних виробів, а також відповідного програмного забезпечення.За повідомленням видання Forbiz, робот Scat заняв третє місце серед розробок минулої виставки «Зброя та безпека – 2017».

Компанія “Татра-Юг” почала випробування нового трамвая у Кам’янськомуУкраїнська компанія “Татра-Юг” після двох років розробки почала випробування трисекційного частково низкопольного трамвая К1М6. Проходять вони в місті Кам’янське.

Щоб отримати сертифікат державного зразка, що дає право серійного випуску та роботи на пасажирських маршрутах, модель повинна пройти випробування, передає ЦТС.

У 26-метровому трамваї 70% салону мають низьку підлогу, високий він лише над передньою і задньою візками. Середній візок в короткій секції дозволяє зробити над нею низьку підлогу за рахунок відсутності моторів. В салон ведуть четверо дверей, дві з них – у низькопідлоговій частині.

Продовження не забариться.

Добірка за допомогою ресурсів Національний Промисловий Портал , Укрінформ, Зроблено в Україні, прес-служб органів влади, підприємств, харківського камрада onosamo, читачів та інш.
*****
Допомога антимосковському українському блогу (за бажанням) / Помощь блогу (при желании и наличии средств):
Реквизиты: карта “ПриватБанк” № 5168 7422 0772 0016

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments