galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

Як в Україні ничегониделаеца: № 148 (огляд)

Оригинал взят у oleg_leusenko в Як в Україні ничегониделаеца: № 148 (огляд)
Ссылки на все части дайджеста "Як в Україні ничегониделаеца" находятся здесь (№№ 01-100) и здесь (№№ 101-...)

В Литві представили “План Маршалла” для УкраїниПлан фінансової допомоги Україні, ініційований Литвою, передбачає виділення $50 млрд упродовж 10 років на розвиток малого та середнього бізнесу, передає espreso.tv.

Програму допомоги Україні, яку називають “новим планом Маршалла”, представили в литовському Сеймі послам країн-учасників східного партнерства.

Литовський міністр закордонних справ Лінас Лінас Антанас Лінкявічюс наголосив на необхідності якнайшвидшого надання допомоги Україні.

“Нам дуже важливо, щоб допомога, що потрапляє до України, була б ефективною, щоб донори охоче виділяли для цього кошти, щоб їх не лякали прояви бюрократії та корупції, які ще є. Водночас ми бачимо, що час не є нашим союзником, адже люди втомилися від війни, бюрократії та поневірянь “, – сказав Лінкявічюс.

Посол України в Литві Володимир Яценківський наголосив, що ухвалення програми допомоги стало можливим завдяки зусиллям литовських політиків.

“Я б хотів наголосити, що спочатку це був план Литви для України на 2017-2020 роки, а потім це стало європейським планом завдяки зусиллям Литви. Цей план має особливе значення для України, і не тільки для України, оскільки те, що відбувається в Україні, важливо не тільки для наших громадян, але й для всього континенту, всього демократичного світу”, – сказав Яценківський.

Украинскому кино предоставили НДС-каникулы
українське кіномистецтво

Верховная Рада до 1 января 2023 года освободила от обложения налогом на добавленную стоимость производство украинских фильмов.

За принятие в целом законопроекта «О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины относительно государственной поддержки кинематографии в Украине» № 3238-д проголосовали 228 депутатов при минимально необходимых 226.

Так, до 1 января 2023 года освобождаются от обложения налогом на добавленную стоимость операции по поставке национальных фильмов, определенных Законом Украины "О кинематографии", производителями, демонстраторами и распространителями национальных фильмов, а также поставке работ и услуг по дублированию, озвучиванию на государственном языке иностранных фильмов на территории Украины, поставке работ и услуг по сохранению, восстановлению и реставрации национального кинематографического наследия.

При рассмотрении поправок к данному законопроекту прозвучала инициатива поставить на подтверждение поправки, которые были учтены комитетом, касающиеся не распространения освобождения от НДС иностранных фильмов, дублированных, озвученных на государственном языке на территории Украины. Эта инициатива не была поддержана и, соответственно, осталась редакция первого чтения, где освобождение от налогообложения распространяется на иностранные фильмы, дублированные, озвученные на государственном языке на территории Украины.

Кроме того, депутаты также приняли в целом связанный с предыдущим законопроект № 3239-д «О внесении изменений в Таможенный кодекс Украины относительно государственной поддержки кинематографии в Украине». За его принятие проголосовали также 228 депутатов.
Читайте также: Гройсман обещает должное внимание украинскому кино в бюджете следующего года

У Дніпрі встановили 18,5 тис вуличних LED-світильників


Фото: ecotown.com.ua

Як зазначив директор Комунального підприємства “Міськсвітло” Дмитро Костогриз, на даний момент зовнішнє енергоощадне освітлення відновили на 628 вулицях обласного центру, а до кінця року по новому засяють ще 86 вулиць, передає Інформатор.

“Нове LED-освітлення з’явилось переважно у приватному секторі, де його роками не було – прокладено більше 40 км кабелів, – розповідає він. – Всі світильники заведені на інтерактивну карту міста у диспетчерській “Міськсвітла”, що дозволяє оперативно відслідковувати їх роботу”. Завдяки світлодіодам освітленість вулиць становить 94% від денної, продовжує Дмитро Костогриз.

“Кожен світильник коштує близько 6 тисяч гривень, їх виготовляють в Україні, на заводі, що належить компанії “Шредер”, яка працює на європейському ринку, – розповідає комунальник. – Орієнтовний термін служби LED-освітлення становить 7-10 років, а гарантований безаварійний період роботи – 4-5 років, при цьому кожен LED-світильник, порівняно з натрієвим, за рахунок у рази меншого електроспоживання економить 860 гривень у рік”.

За словами заступника мера Дніпра Михайла Лисенка, у 2017 і 2018 році на всіх реконструйованих вулицях будуть встановлюватися тільки LED-світильники, а найбільш небезпечні пішохідні переходи облаштують світильниками на сонячних панелях.

“Вдень акумулятор заряджається від сонячної панелі і його заряду вистачає на освітлення переходу протягом всієї ночі, – прокоментував Дмитро Костогриз. – Сьогодні у Дніпрі вже встановлено 72 світильника на сонячних панелей – у 2018 році ми плануємо продовжити встановлювати їх у місцях, які визначить міськрада».

Украинский минометный комплекс "Барс-8ММК" поражает суперскоростью

Украинский минометный комплекс "Барс-8ММК" поражает суперскоростью

Мобильный минометный комплекс "Барс-8ММК", который разработан ГП "Укроборонсервис", входящей в состав ГК "Укроборонпром", продемонстрировал свои высокие боевые возможности во время практических занятий артиллерии на одном из военных полигонов Киевской области, сообщает пресс-служба “Укроборонпрома”.

“В соответствии с задачей, "Барс-8ММК", который оснащен 120-мм минометом и интегрирован в цифровую систему обмена информацией, выдвинулся на позицию вместе с традиционными минометами. Учитывая то, что время, которое необходимо расчету новой машины для приведения ее в боевое состояние, составляет до 60 секунд, а координаты цели были моментально обработаны системой управления огнем, "Барс-8ММК" первым открыл огонь и поразил все цели. После чего первым покинул позицию, еще до того, как закончили вести огонь другие минометы”, - рассказали в пресс-службе.Как пояснили в “Укроборонпроме”, "Барс-8ММК" интегрирован в систему обмена информацией на поле боя, когда расчет мобильного минометного комплекса получает точные координаты врага в режиме реального времени. Такая информация может одновременно поступать от дронов, контрбатарейной РЛС, а также других систем наблюдения. Эта система значительно повышает точность и эффективность огня.В общем, мобильность и точность огня "Барс-8ММК" дают решительное преимущество над противником в условиях современной маневренной войны и ведения контрбатарейной борьбы. Фактически, "Барс-8ММК" позволяет за минимальный срок выйти на рубеж, открыть точный огонь и оперативно покинуть позицию, избежав ответа врага.
ость огня.“Необходимо отметить, что система "Барс-8ММК" может быть интегрирована с любой информационно-управляющей системой высшего уровня управления войсками, в том числе С4, GIS, COM и другими. Именно эти системы используются в ведущих армиях стран-членов НАТО и доказали свою высокую эффективность”, - добавили в “Укроборонпроме”.

Український стартап “Go To-U” увійшов у світовий рейтинг ТОП-10 на міжнародному конкурсі ClimateLaunchpad


Фото: Go To-U

Ідея Go To-U полягає в тому, щоб об’єднати соціально-відповідальні бізнеси

Відзначається, що команда розробників ідеї отримає 95 тис. євро для розширення мережі безкоштовних зарядних станцій для електромобілів. Ресторани, готелі та інші заклади сфери послуг за свої кошти встановлюють зарядки для електрокарів, користуватися якими можна безкоштовно. Go To-U через мобільний додаток і хмарний сервіс, забезпечують потік нових клієнтів на електромобілях. Мережа таких зарядок включає вже більше 100 локацій в Україні, передає Фокус.

Для максимально зручного користування нашою партнерською мережею, ми придумали спосіб, як зарезервувати місце і час зарядки, щоб не виникало черг до зарядці і не було розчарованих клієнтів. Для бізнесу вартість електроенергії, витраченої на зарядку абсолютно не відчутна, особливо на тлі витрат на кондиціонування влітку або роботи кухні, – зазначає засновник проекту Назар Шимон-Давида.

Отримані кошти команда витратить на розвиток платформи і вдосконалення сервісу. За словами автора ідеї, кошти будуть виділятися в три етапи. На першому етапі команда буде працювати над тим, щоб масштабувати проект на глобальному рівні, організовувати різні освітні проекти.

Турция заинтересовалась "зелеными" проектами в Украине

Турция заинтересовалась "зелеными" проектами в Украине

Турецкая компания Solaray Renewable Energy расширяет рынок и рассматривает возможность реализации проектов по производству «чистой» энергии в Украине, сообщает Госэнергоэффективности по результатам встречи руководителя ведомства Сергея Савчука и генерального директора турецкой компании Энгина Мумджу.

Как отмечается, кроме солнечной энергетики, турецкие инвесторы заинтересовались и другими проектами: установка биогазовых установок, биоТЕЦ и тому подобное.

В ходе переговоров руководитель Госэнергоэффективности сообщил, что в Украине есть значительные ресурсы, благоприятная законодательная база, а также высокий спрос на проекты по производству тепла и электроэнергии из «чистых» источников энергии.

По результатам встречи стороны договорились сотрудничать. Агентство предоставит компании дополнительную информацию относительно законодательных условий и возможностей реализации «зеленых» проектов в различных регионах страны. Также турецкие предприниматели ознакомятся с потенциальными проектами на Интерактивной карте UAMAP.

Компания Solaray Renewable Energy специализируется на проектах по возобновляемой энергетике, в основном солнечной. Самый мощный партнер компании - это немецкое предприятие Enerparc AG, которое установило более 1,6 ГВт солнечных станций в странах Европы, Азии, а также в США.

Вместе с Enerparc AG турецкие предприниматели возвели ряд солнечных станций мощностью от 2,8 МВт до 85 МВт.

Київська міська дитяча клінічна лікарня №2Відремонтували приймальне відділення та травмпункт…було придбано сучасну медичну апаратуру для відділення екстреної допомоги та оновленого травматологічного пункту. Це дає можливість в короткі терміни провести огляд пацієнта безпосередньо у приймальному відділенні.

В Украине открывают биржевую торговлю газом из подземных хранилищ

В Украине открывают биржевую торговлю газом из подземных хранилищ

Компания «МЕТ Украина» впервые выставила на биржевые торги на «Украинской энергетической бирже» (УЭБ) природный газ с точкой передачи в подземных хранилищах ПАО «Укртрансгаз». Об этом говорится в бюллетене аукциона, запланированного на 15 ноября, сообщает enkorr.

«МЕТ Украина» выставила 3 млн куб. м газа с разбивкой на 30 лотов по 100 тыс. куб. м с поставкой в ноябре.

Стартовая цена составляет 8 350 грн/тыс. куб. м, что на 100 грн/тыс. куб. м (1,2%) меньше, чем была стартовая цена на сегодняшних торгах ГК «Украинский энергетический альянс» и «Крафт Энерджи» и на 455 грн/тыс. куб. м (5%) ниже цены НАК «Нафтогаз Украины».

Для участия в торгах компаниям необходимо пройти комплаенс «МЕТ Украина», условия которого обнародованы на сайте биржи.

Впервые с природным газом на УЭБ компания вышла в середине июля этого года.

На этих торгах покупателями ресурса могут быть только компании, имеющие действующий договор хранения газа с «Укртрансгазом» и выкупленную мощность для хранения.

Напомним, в конце августа швейцарский энерготрейдер компания MET Gas and Energy Marketing AG начала прямые поставки природного газа в адрес своей дочерней украинской компании «МЕТ Украина». В сентябре украинская компания импортировала порядка 3-4 млн куб. м газа.

Как сообщал enkorr, украинская структура «МЕТ Украина» была учреждена в Киеве 22 июля 2016 г. с уставным капиталом 1,5 млн грн. 100%-м собственником ООО «МЕТ Украина» выступает швейцарский MET Holding, руководитель «МЕТ Украина» – Вадим Онищенко.

Україна домовились про збільшення поставок зернових до Китаю


Фото: cfts.org.ua

Державна продовольчо-зернова корпорація України (ДПЗКУ) домовилася зі своїм стратегічним партнером – Державній індустріальної корпорацією Китаю (ССЕС) про збільшення поставок зернових до Китаю, повідомила прес-служба з посиланням на виконуючого обов’язки голови правління ДПЗКУ Дмитра Гавриша.

“Для нас важливо зосередитися на успішне виконання домовленостей між Україною і КНР. Тому ми будемо докладати максимум зусиль до забезпечення стабільних поставок українських зернових в КНР”, – цитує прес-служба Гавриша.

У результаті буде створена українсько-китайська міжвідомча робоча група, яка відпрацює механізм подальшого двостороннього співробітництва між корпораціями. Також сторони підкреслили важливість переговорних процесів та висловили готовність до активізації взаємодії за всіма напрямами можливого співробітництва.

Нагадаємо, державна продовольчо-зернова корпорація України в січні-червні поточного року отримала 297,58 мільйона гривень чистого прибутку проти 79,6 мільйона гривень чистого збитку за аналогічний період 2016 року.

Около 90% налогов Roshen платит в Украине

Около 90% налогов Roshen платит в Украине

Корпорация Roshen по итогам января-октября 2017 года оплатила 1,213 млрд грн налогов в государственный бюджет Украины, что составляет около 90-95% налогов, уплаченных компанией, сообщили в пресс-службе корпорации.

"Преимущественно (около 90-95%) налоги уплачиваются в государственный бюджет Украины. Остальное выплачивается в бюджеты тех стран, где есть представительства компании "Рошен", а именно: Польши, Венгрии, Литвы, Казахстана, РФ, Румынии, Болгарии", - заявили в Roshen.

Поступления от налога на прибыль составили 296,6 млн грн, военный сбор - 10,5 млн грн, НДС - 634,1 млн грн. Как единый социальный взнос (ЕСВ) было выплачено 135 млн грн. В местные бюджеты уплачено 136,6 млн грн, из которых поступления от налога на доходы физических лиц (НДФЛ) составили 126,4 млн грн, а также налог на землю и др. - 10,2 млн грн.

В Roshen напомнили, что по результатам 2016 года корпорация оплатила 1,545 млрд грн налогов, а в 2015 году - 1,337 млрд грн.

В Україні зросло виробництво цілого ряду крупВідповідно до офіційних даних, в січні-серпні 2017 р. в Україні зафіксовано суттєве збільшення обсягів виробництва цілого ряду видів круп, повідомляє “АПК-Інформ”.

Зокрема, випуск гороху колотого у звітний період збільшився на 21% в порівнянні з показником за підсумками перших 8 місяців 2016 р. – до 52,2 тис. тонн, гречаної крупи – на 25%, до 31,4 тис. тонн, рису обрушеного та подрібненого – на 81%, до 3,6 тис. тонн, вівсяної крупи – у 2,1 раза, до 3,2 тис. тонн.

Відзначається, що в цілому в Україні за 8 місяців п. р. було вироблено 222,4 тис. тонн круп і пластівців всіх видів, що на 13% перевищило показник аналогічного періоду роком раніше.

Украинский мультик по Шевченко поедет на фестивали в Греции и Иордании

Украинский мультик по Шевченко поедет на фестивали в Греции и Иордании
Фото: 5 канал

Украинский короткометражный анимационный фильм Андрея Щербака "Причинна", уже имеющий фестивальные достижения, будет участвовать в конкурсах кинофестивалей в Греции и Иордании. Об этом сообщает пресс-служба Госкино.

"Лента "Причинна" отобрана в конкурсную программу 3-th Animation Marathon, которая пройдет с 9 по 12 ноября в Греции, и на кинофестиваль в Иордании Karama Human Rights Film Festival, который пропагандирует защиту прав человека и состоится с 5 по 10 декабря в городе Амман", - отмечается в сообщении.

Свою первую награду - Специальный приз жюри - лента получила на Международном фестивале анимационных фильмов "КРОК" (это первая награда украинского фильма на этом фестивале после приза Гран-при, который получил фильм "Йшов трамвай №9" режиссера Степана Коваля в 2002-ом году).4 ноября "Причинна" одержала победу на фестивале "Киномаршрут" в международной анимационный программе, став лучшим анимационным фильмом.

Национальная премьера мультфильма состоялась на Одесском международном кинофестивале в рамках Национальной конкурсной программы короткометражных фильмов. "Причинна" была также представлена в рамках Национальной конкурсной программы кинофестиваля "Молодость. Пролог".

Помимо украинских, мультфильм участвовал в фестивалях Боснии и Герцеговины и Южной Кореи. Он также был представлен на Украинском стенде на кинорынке Mifa Market Международного фестиваля анимационных фильмов в г. Анси (Франция).

Фильм "Причинна" создан по мотивам одноименной поэтической баллады Тараса Шевченко. По сюжету, война разлучает влюбленных. Молодая невеста, не выдержав разлуки, сходит с ума и умирает. Жених возвращается живым и невредимым, но, увидев гибель любимой, разбивается на смерть. Однако несмотря ни на что, эти двое остаются вместе навсегда.

Картина создана компанией "Магика Фильм" при поддержке Госкино Украины. Андрей Щербак является режиссером, автором сценария и художником-постановщиком ленты. Продюсер картины - Геннадий Кофман.

В аграрній галузі України реалізовується 233 інвестиційних проекти загальною вартістю 36,7 млрд грн.За результатами І півріччя 2017 року в агропромисловому комплексі країни реалізується 233 інвестиційних проекти. Загальна вартість інвестиційних проектів становить понад 36,7 млрд гривень.

Головним джерелом фінансування капітальних інвестицій залишаються власні кошти підприємств та організацій – понад 76% від загальної вартості, повідомляє Мінагрополітики.Найбільша кількість таких проектів впроваджується у: Полтавській та Черкаській – по 23 од., Херсонській – 22 од., Вінницькій – 20 од., Київській та Кіровоградській – по 18 од. областях.

Вартість інвестиційних проектів, що реалізуються в регіонах варіюється від 0,9 млн грн до 9,6 млрд грн.А саме:
* до 100 млн грн – 205 од. інвестиційних проектів (або 88% до загальної кількості);
* від 100 млн грн до 500 млн грн – 21 од. (9%);
* від 500 млн грн до 1 млрд грн – 1 од. (0,4%);
* понад 1 млрд грн – 6 од. (2,6%).

Вінницька, Одеська, Сумська, Київська та Черкаська області є лідерами серед регіонів із капіталовкладень в аграрний сектор, сумарна частка яких становить 79% до загальної вартості інвестиційних проектів, що реалізуються в АПК країни.Найбільша активність інвестиційної діяльності у січні-червні 2017 року спостерігалася у Херсонській, Запорізькій, Чернігівській, Полтавській, Кіровоградській областях. Обсяги освоєння капітальних інвестицій у цих регіонах склали понад 1 млрд гривень.

Напрями реалізації інвестиційних проектів (будівництво та реконструкція):
* розвиток скотарства – 59 одиниць (або 25,3% від загальної кількості);
* розвиток свинарства – 33 од. (14,2%);
* розвиток птахівництва – 23 од. (9,9%);
* обробка, зберігання та переробка зернових та технічних культур – 48 од. (20,6%);
* овоче – та фруктосховища – 21 од. (9%);
* переробка сільськогосподарської сировини – 16 од. (6,9%);
* багаторічні насадження – 11 од. (4,7%);
* зрошення – 10 од. (4,3%);
* інші – 12 од. (5,1%).

«Укрбургаз» в этом году на четверть увеличил объемы бурения

«Укрбургаз» в этом году на четверть увеличил объемы бурения

Буровое управление «Укрбургаз», что является подразделением ПАО "Укргаздобыча", за январь - октябрь 2017 года увеличило объемы бурения по сравнению с аналогичным периодом прошлого года на 25% - до 198 тыс. м., информирует пресс-служба УГВ.

"Укргаздобыча, силами собственного бурового подразделения Укрбургаз, за 10 месяцев 2017 года достигло объемов бурения в 198 тыс. м, что равно показателю всего 2016 года. Объемы бурения Укрбургаза в Украине за 10 месяцев 2017 года выросли, по сравнению с аналогичным периодом 2016 года, на 25%", - говорится в сообщении.

Коммерческая скорость бурения за январь-октябрь 2017 года повысилась, по сравнению с 10 месяцами прошлого года, на 27% – до 391 метра/станко-месяц.

Также с начала 2017 года «Укрбургаз» увеличил количество скважин, переданных заказчику, до 52 единиц, по сравнению с 41 единицей в январе - октябре 2016 года.

Вінницьке державне підприємство «Електричні Системи» виготовило свою першу продукцію17 жовтня на Державному підприємстві «Електричні системи» було випущено першу продукцію – перший електричний джгут для автомобіля Mercedes.

Нa території «45-го експериментaльного зaводу» у м. Вінниця розпочало свою роботу нове підприємство: ДП «Електричні Системи» у співпрaці з aмерикaнською компaнією Delphi відкрили виробництво електроджгутів для автомобільного концерну «Mercedes», повідомляє Моя Вінниця.

Протягом двох місяців наші робітники проходили навчання на ДП “ВО “Карпати” у місті Івано-Франківськ, де на діючому підприємстві вони дізнавалися таємниці виготовлення елекропровідникової продукції для автомобілів Mercedes-Benz. Це початок виробництва продукції високої якості у м. Вінниця для Європейських заводів.

Ми вже випустили перші джути для автомобіля «Mercedes». Сьогодні на підприємстві працюють 32 робітника, хоча офіційно працевлаштовані 300. Інші проходять навчання на ДП ВО «Карпати» в м.Івано-Франківськ. Очікуємо найближчим часом ще одну партію обладнання. Це початок виробництва продукції високої якості у Вінниці для європейських заводів, – зазначила помічник керівника підприємства Анжела Шимчук.

Інтерпайп та французька компанія Vallourec створять спільне підприємство з виробництва труб у ЄвропіУкраїнська промислова компанія «Інтерпайп» і світовий лідер у виробництві сталевих труб, французька Vallourec планують створити спільне підприємство в Європі. Відповідну заявку в антимонопольні органи Німеччини German cartel office дві компанії подали 4 жовтня, повідомляє UAprom.

Згідно з інформацією, сторони просять дати дозвіл на «створення спільного підприємства і передачу істотних активів». “Інтерпайп” підтвердив факт подачі заявки.

«Інтерпайп» – українська промислова компанія, виробник безшовних труб і ж / д коліс. Її продукція поставляється більш ніж в 80 країн світу через мережу торгових офісів, розміщених на ключових ринках СНД, Близького Сходу, Північної Америки та Європи. У 2016 році «Інтерпайп» реалізував 572 тис. т трубної і колісної продукції. В «Інтерпайп» працюють 11,5 тис. співробітників.

В Україні з’явилась нова товарна онлайн біржаУкраїнський бізнес отримає сучасний і прозорий інструмент продажів і покупок, який успішно працює на світових ринках

Творці нової біржі запускають електронну платформу з високим рівнем безпеки угод, в тому числі застосувавши для цього в програмній розробці технології blockchain, передає “НафтоРинок“.

В Україні офіційно розпочала роботу товарна біржа “КИЇВ меркентайл ЕКСЧЕЙНДЖ” (КМО), що реалізує світові стандарти торгів на ринках нафтопродуктів, сільськогосподарської та хімічної продукції. Пробні, успішні торги на новому майданчику стартували ще 2 жовтня, зараз сервіс проходить фінальну стадію налагодження – йде тестування інтернет ресурсу і «розгортання» функціоналу торгової платформи.

Серед пропонованих біржею послуг – впровадження електронного документообігу для учасників торгів, можливість проведення торгів з використанням центрального контрагента, а також торги по стандартах подвійного зустрічного аукціону – “біржового стакана”. Учасникам торгів буде доступна послуга по укладанню договорів в електронній формі.

Додатково біржа надає можливість реєстрації позабіржових угод на різних ринках. Біржа також створить додаткове забезпечення торгів за рахунок власного гарантійного фонду. Відкрита акредитація страхових компаній, складів, сюрвейних компаній.

Творцями також передбачено розгортання електронного майданчика, побудованої за технологіями “BlockChain”, що говорить про високий рівень безпеки. Процес розгортання інфраструктури буде проходити в кілька етапів, зі збільшенням функціоналу, ринків і послуг для учасників ринку.

ЕБРР подтвердил стабильный рост ВВП УкраиныЕвропейский банк реконструкции и развития (ЕБРР) пересмотрел прогнозы экономического роста на нынешний и последующий годы, подтвердив прогнозы для ВВП Украины на уровне 2% в 2017 и 3% в 2018 году. Об этом идет речь в официальном сообщении на сайте ЕБРР.

В частности, ЕБРР представил таблицу по регионам Европы, в котором Украина указана в группе восточноевропейских и кавказских стран. В приведенных данных идет речь, что фактический показатель ВВП Украины поднялся с минус 9,8% в 2015 году до + 2,3% в 2016. На нынешний год прогнозируется рост ВВП на уровне 2,0%, с нового года - 3,0%, что отвечает предыдущим прогнозам ЕБРР, выпущенным в мае этого года.

Европейский банк реконструкции и развития отслеживает динамику экономического роста в 37 развивающихся странах, с которыми ЕБРР имеет программы финансовой поддержки и реализации реформ, которые способствуют стабильному экономическому росту.

Лозовські машини випустили перший трейлер-зерновоз «Albion-26», продукт англо-українського співробітництваЗ виробничого конвеєра Лозовського ковальсько-механічного заводу зійшов перший трейлер «Albion-26», продукт англо-українського співробітництва

Це причіп-зерновоз ємністю понад 26 тонн, який буде забирати зерно з полів. Трейлер створили на основі британського бренду Larrington. Зерновоз агрегируется з трактором понад 150 кінських сил, передає ТРК Сигма

Він трохи довше, ніж інші конкуренти, і ємність його, вже з наставні бортами, буде 30-36 м³. Тобто, він зможе перевозити ширшу номенклатуру вантажів. кузов зроблений з більш товстого металу. Як відомо, під час перевезення, під час вивантаження йде абразивний знос, довговічність цього кузова буде набагато вище. Прослужить він набагато довше, купив і забув, – каже заступник головного конструктора УКБТШ «УПЕК» Вадим Скляров.

Серійне виробництво причепів ЛКМЗ планує почати в 1 кварталі 2018 р. Маркетологи «Лозовських машин» стверджують, що попит на продукцію є вже зараз.

Є пропозиція від великого холдингу, є від «Украгролізингу », тобто від приватних замовників. Вони опрацьовуються зараз, узгоджуються ціни. Також ціни узгоджуються для країн СНД. Аграрії для перевезення зерна все більше користуються тракторними причепами та все менше виїжджають КамАЗами і МАЗами, – говорить віце-президент з маркетингу та продажів ІГ «УПЕК»Роман Гіршфельд.

Лозівські трейлери хоч і з англійської лінійки, але на ¾ є українською продукцією, тому потрапляють під програму компенсації вартості вітчизняної техніки.

Турчинов рассказал о “тест-драйве” украинских боеприпасовСостоялись успешные военные испытания боеприпасов, произведенных на украинских предприятиях.

Об этом сказал секретарь Совета национальной безопасности и обороны Украины Александр Турчинов после завершения испытаний на военном полигоне в Девичках, сообщили в пресс-службе СНБО.

По словам Турчинова, СНБО поставила задачу перед украинским оборонным комплексом наладить производство боеприпасов. «Это очень важная тема для укрепления обороноспособности страны, ее актуальность значительно увеличилась после того, как были уничтожены два наших мощных арсенала», - сказал он.

«И что очень важно, это самая дефицитная группа боеприпасов, а именно: 152-мм снаряды, гранаты (ВОГ) для АГС и 60-мм мины для новых украинских минометов, которые уже поставлены на вооружение Вооруженных сил Украины», - сказал он, добавив, что во время стрельб все боеприпасы подтвердили заданные боевые характеристики.Турчинов отметил, что после проведения в ближайшее время государственных испытаний и принятия на вооружение этих боеприпасов начнется их серийное производство.

Секретарь СНБО подчеркнул, что после начала серийного производства «у наших военных на фронте уже не будет проблем ни с гранатами для АГС, ни с боеприпасами крупного калибра, ни с минами для минометов».


Продовження не забариться.

Добірка за допомогою ресурсів Національний Промисловий Портал , Укрінформ, Зроблено в Україні, прес-служб органів влади, підприємств, харківського камрада onosamo, читачів та інш.
*****
Допомога антимосковському українському блогу (за бажанням) / Помощь блогу (при желании и наличии средств):
Реквизиты: карта “ПриватБанк” № 5168 7422 0772 0016

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments