galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

*В Австралии откроется еще одно почетное консульство Украины* 8/11/2017


Міністерство закордонних справ України призначило Ярослава Думу почесним консулом України в австралійському Сіднеї.
Про це повідомляє власний кореспондент Укрінформу з посиланням на посольство України в Австралії.
«Це важлива ініціатива, спрямована на розбудову української дипломатичної присутності в Австралії. Відкриття почесного консульства України в Сіднеї є давно назрілою необхідністю, яка реально відображає взаємну зацікавленсть сторін у розширенні співробітництва між двома країнами, а також відкриває нові можливості для більш ефективного використання потенціалу української громади Сіднея», - йдеться у повідомленні дипустанови.
63-річний Ярослав Дума - колишній очільник української громади Сіднея, а нині - активний її член, приватний підприємець, член Сіднейського ротарі-клубу, спеціаліст у галузі права та фінансових питань.
Офіційна церемонія відкриття почесного консульства відбудеться в середині грудня. У планах консульства – робота з громадянами, урядовими та бізнесовими делегаціями двох країн, просування економічного та культурно-гуманітарного співробітництва між країнами. 
Одним із основних завдань почесного консула на наступний 2018 рік є підготовка та сприяння участі української команди воїнів-ветеранів в Іграх нескорених, що пройдуть у Сіднеї.
Досі Україна не мала свого почесного представництва у найбільш густонаселеному мегаполісі Австралії, діяло лише почесне консульство у Мельбурні. https://www.ukrinform.ua/rubric-diaspora/2339768-v-avstralii-vidkrietsa-se-odne-pocesne-konsulstvo-ukraini.html
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments