galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

Миротворці ООН та реформи: Порошенко розказав, про що говорив із Трюдо 23/9/2017


Президент України Петро Порошенко та канадський прем’єр Джастін Трюдо обговорили під час зустрічі питання миротворчої місії ООН на Донбасі та українські реформи.
Про це повідомляє прес-служба Порошенка.
“Щойно разом з Прем’єр-міністром Джастіном Трюдо ми мали дуже хороше і продуктивне обговорення широкого діапазону напрямків, в яких Україна та Канада виступають справді винятковими партнерами”, - заявив Президент України на брифінгу для ЗМІ.
За його словами, він презентував уявлення України про те, як можна налагодити партнерство у сфері безпеки та оборони з новими ініціативами.
“Я вірю, що миротворча операція ООН стане реальним проривом у мирному врегулюванні. У цьому прагненні досвід та поради наших канадських друзів були б для нас дуже корисними”, - наголосив Порошенко.
Він додав, що разом із Трюдо обговорив хід реформ в Україні.
“Я ціную, що Україна залишається однією з пріоритетних країн для міжнародної допомоги Канади. Ми вдячні Канаді, яка залишається одним із лідерів підтримки України, яку ми так високо цінуємо”, - сказав Президент. https://www.ukrinform.ua/rubric-polytics/2310996-mirotvorci-oon-ta-reformi-porosenko-rozkazav-pro-so-govoriv-iz-trudo.html
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments