galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

Буду делать все возможное, чтобы вернуть каждого воина – Президент


27 декабря 2017 года - 20:44
«Как Верховный Главнокомандующий, как Президент буду делать все возможное, чтобы вернуть каждого воина. Сегодня мы с вами все должны объединиться, чтобы вырвать оставшихся там. Мы должны это сделать, мы должны обеспечивать международное давление. Все сделаем для того, чтобы вытащить ребят как можно скорее. Сегодня вы здесь. Нас больше. Мы сильнее. Мы победим», - подчеркнул Президент.
Вместе с Главой государства освобожденных украинцев встречали посол Франции в Украине Изабель Дюмон, Постоянный заместитель Посла Федеративной Республики Германия в Украине Вольфганг Биндзайль, Министр обороны Украины Степан Полторак, а также ранее освобожденный из плена Владимир Жемчугов с женой Еленой.
http://www.president.gov.ua/ru/news/budu-robiti-vse-mozhlive-shob-povernuti-kozhnogo-voyina-prez-45254

Зустріч Президента зі звільненими з ворожого полону українцями
https://youtu.be/1I3hUk1S7Uk

Президент доручив негайно відновити переговори про повернення усіх українських полонених
28 грудня 2017 року
Президент Петро Порошенко повідомив, що дав доручення негайно відновити переговори з РФ щодо повернення тих, хто в Росії і тих, хто знаходиться в заручниках на окуповані території. «Ми не можемо їх ні зрадити, ні забути», - підкреслив Петро Порошенко під час робочої поїздки на Одещину. «Саме тому я дав доручення негайно відновити переговори з Російською Федерацією щодо і повернення тих, хто в Росії, і повернення тих, хто знаходиться в заручниках на окупованій території», - додав Президент.
«Звільнення наших заручників – це не подія вчорашнього дня і не подія тижня – це подія історична. Це друге народження наших хлопців і дівчат», - підкреслив Президент.
«Ключове, що ми пообіцяли, що серед тих кількох десятків, які все ще залишилися в полоні, а також (тих, кого - ред.) не віддали вчора нам – найкращих наших воїнів, спецпризначенців, нацгвардійців, що ми їх повернемо – повернемо усіх», - сказав Президент. Він підкреслив, що «з ними вся країна» і «ми про них пам’ятаємо і будемо боротися за них».
«Немає зараз для нас більш важливої справи, ніж зберегти Україну, ніж зберегти нашу єдність – таку саму єдність, як відчувалася вчора по усій країні, і не лише серед тих, хто разом з нами вітав наших хлопців і дівчат в Борисполі», - сказав Президент.
«Мені на все життя запам’ятається і слова Ігоря Козловського про важливість духовного єднання», - сказав Президент, згадуючи вчорашнє звільнення українців. Петро Порошенко підкреслив, що існує величезний контраст з Російською Федерацією і з «их там нет».
«Вони заарештовані в наших в’язницях за те, що вони вбивали українців. Але про них ніхто не піклується – президент не піклується, батькам сказали забути про них. Це та прірва, яка відрізняє сьогодні Україну від Росії», - зазначив Президент.
«Будь ласка, так заберіть їх. Тільки нам поверніть нашого кінорежисера Сенцова, нашого журналіста Сущенка, нашого Кольченка, і багато, багато інших, які безневинно зараз знаходяться у в’язницях Російської Федерації лише за те, що вони носять український паспорт, відмовляються його віддати, і пишаються тим, що вони є українці», - наголосив Президент України. http://www.president.gov.ua/en/news/budu-robiti-vse-mozhlive-shob-povernuti-kozhnogo-voyina-prez-45254
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments