galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

🇺🇦УКРАЇНСЬКІ РЕФОРМИ🇺🇦 частина 3 *Банківська сфера*

ПАВЛО ПРАВИЙ 04.04.2018
Банківська сфера України була жахливою. Не вдаватимуся в деталі — спеціалісти зроблять це краще. Головне, що вдалося зробити — значно підвищити прозорість цієї сфери, а також ліквідувати «кишенькові» банки олігархів (привіт борцям з олігархією) через які перекачувалися десятки мільярдів доларів у тінь та до закордонних офшорів і банків. Або просто тирилися.
Наочний приклад — «Приватбанк», який видавав своїм же власникам «безнадійні» кредити, а потім йшов за позичками та рефінансуванням до НБУ.

А ви гадали, чому ціла зграя продажних журналістів та блогерів «мочила» Гонтарєву? Не замислювалися, чому той таки Тарута оголосив їй персональну війну? І Коломойський. І Фірташ…
Замисліться над цією цифрою: за 3 роки в Україні ліквідовано майже 90 банків! Серед них 20 використовувалися лише для «відмивання» коштів. І кожен мав власника. Тих, кого у нас називають олігархами (знову привіт борцям).
Висновок: не треба слухати телевізор. Бо він належить тим, у кого забрали ці 90 банків. І саме вони фінансують і підтримують тему «народного імпічменту»

Система державних закупівель теж потребувала негайного реформування. Бо це була чорна діра, через яку зі свистом щороку пролітали десятки мільярдів бюджетних коштів.
Тепер працює система ProZorro. Знов-таки не без питань, але ось вам лише одна цифра: на тендерах через цю систему лише «Укравтодор» зекономив 2,5 мільярди гривень. Які раніше лягали в чиїсь кишені.
І ті, в чиї кишені лягали мільярди від оборудок з держзакупівлями, хотіли б, аби все повернулося взад. Тому наймають цілі зграї продажних журналістів і блогерів, завдання яких вити що «так, як краде нинішня влада, не крали ніколи» та про «неефективність ProZorro». І знайте: саме ті, хто втратили мільярди є найгарячішими прихильниками та спонсорами «народного імпічменту».
більше: “БУТАФОРСЬКІ” РЕФОРМИ, або чому ненавидять Порошенка http://doslova.com/butaforski-reformy-abo-chomu-nenavydiat-poroshenka/
P.S.: «… я не перелічуватиму зараз список реформ, які були впроваджені в дуже важких умовах, проте, якщо ви цього не бачите – ви або ідіоти, або люди з обмеженою точкою зору. Якщо ви сумніваєтесь, скажіть мені, і я вам висловлю весь список надзвичайних амбіційних реформ, які були розпочаті». Це не слова якогось там блогера. Це слова посла Евросоюзу в Україні Хьюга Мінгареллі.


Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments