galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

🇺🇦УКРАЇНСЬКІ РЕФОРМИ🇺🇦 частина 4 Медична реформа

ПАВЛО ПРАВИЙ 04.04.2018
Медичну реформу критикують багато і певні підстави для цього є. Не буває нічого ідеального. Але очевидно одне: це настільки масштабна реформа, що назвати її «бутафорською» може лише власник додаткової хромосоми.
Уже те, що ми з вами матимемо право лікуватися на первинному рівні не в того терапевта, якого нам нав’язали за місцем проживання, а в того, хто лікує краще — величезна перемога А далі буде другий етап, третій…
Не забуваймо і про програму «Доступні ліки». На кінець 2017 року в проекті брали участь 6744 аптеки. Так, хотілося, щоб всі ліки були безкоштовні, правда? Але так не було не є і не буде.
Чому такий шквал критики медичної реформи? А ви вийдіть якось до районної лікарні й подивіться на яких автівках приїздять на роботу «зубожілі» медики: головлікарі із заступниками, хірурги, урологи, акушери-гінекологи, начальники відділень тощо. Їм зміни не потрібні. Вони й так непогано живуть. Не сьогодні придумано визначення “Медична мафія”

Висновок: коли вам кажуть з телевізора, що медична реформа убиває вітчизняну медицину — не вірте. Труп повторно вбити не можна. Але цей труп у стані зомбі наполегливо воює з тими, хто прагне щоб в Україні була цивілізована медицина.
Про пенсійну реформу, реформу поліції, мовної політики у ЗМІ, управління державними підприємствами, енергетичного сектору, фінансів, освіти тощо залишимо поки що – бо надто великий текст вийде.
Так, є ще багато зловживань. І розробники того ж таки “Прозорро” не встигають затикати дірки, які використовують меткі ділки аби обійти прозорі умови тендерів. І корупція нікуди не поділася. І саботаж реформ. І величезний кадровий голод, коли на посаду голови райдержадміністрації не можна знайти людину, яка була б патріотичною, чесною і до того ж професійною. Через це маємо багато помилок. Але це все ми пройдемо. Крок за кроком. Дорогу здолає той, хто нею йде.
Треба лише пам’ятати одну важливу річ, яку критикани намагаються сховати: реформи не дають миттєвого результату. Та сама освітня реформа розрахована на 10 років. Приблизно такий самий термін знадобиться для розгортання пенсійної та медичної реформ.
Зрештою, в Сінгапурі, на який так люблять посилатися деякі «борці», лише з корупцією боролися протягом 20 років, притому драконівськими диктаторськими методами.
більше: “БУТАФОРСЬКІ” РЕФОРМИ, або чому ненавидять Порошенка http://doslova.com/butaforski-reformy-abo-chomu-nenavydiat-poroshenka/
P.S.: «… я не перелічуватиму зараз список реформ, які були впроваджені в дуже важких умовах, проте, якщо ви цього не бачите – ви або ідіоти, або люди з обмеженою точкою зору. Якщо ви сумніваєтесь, скажіть мені, і я вам висловлю весь список надзвичайних амбіційних реформ, які були розпочаті». Це не слова якогось там блогера. Це слова посла Евросоюзу в Україні Хьюга Мінгареллі.

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments