galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

Конгрес ЄНП ухвалив резолюцію про розробку так званого «Плану Маршалла для України» YES!!!


Браво, пане Презіденте!
Конгрес Європейської народної партії ухвалив резолюцію про розробку довгострокового плану підтримки України — так званого «Плану Маршалла для України».

Про це президент України Петро Порошенко повідомив у Facebook.

«Чудова звістка з Мальти за результатами мого візиту для участі в Конгресі Європейської народної партії. Щиро дякую родині ЄНП за схвалення за ініціативою наших литовських партнерів дуже важливої Резолюції про розробку довгострокового плану підтримки України, так званого «Плану Маршалла для України»!», — написав Порошенко.

За його словами, ця резолюція є доказом рішучості «найвпливовішої політичної родини Європи у підтримці нашої держави на шляху реформ і прагненні всіма можливими засобами допомогти Україні реалізувати її євроінтеграційні прагнення і досягти відповідності Копенгагенським критеріям членства в ЄС відповідно до статті 49 Договору про Європейський Союз».

«Іншими словами, Європейська народна партія визнала європейську перспективу України і готова у конкретний спосіб допомогти нам досягти цієї стратегічної мети», — зазначив президент.

Він додав, що з нетерпінням очікує на подальші кроки європейських партнерів із реалізації ідеї створення «Плану Маршалла для України» і висловив готовність обговорити це питання під час наступних контактів з лідерами інституцій та держав-членів ЄС.

Також президент подякував ЄНП за засудження агресії з боку Російської Федерації проти України.

«Високо ціную підтверджену в резолюції тверду підтримку незалежності, суверенітету та територіальної цілісності нашої держави з боку Європейської народної партії, а також рішучість продовжувати політику невизнання спроби анексії Криму та здійснення санкційного тиску на Росію до повного виконання Мінських угод та відновлення контролю Україною над українсько-російським державним кордоном». – написав він.

Крім того, Порошенко додав, що повністю поділяє «чітку обумовленість подальшої нормалізації відносин між Європейським Союзом та Росією з припиненням російської агресії проти України».

«Як я наголошував під час свого виступу на Конгресі, «без миру та стабільності в Україні не може йти мови про безпечне і процвітаюче майбутнє Європи. Маємо об’єднати наші зусилля для повернення Донбасу і Криму в Україну і для вигнання російського агресора з України», — наголосив він.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments