galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

Порошенко руйнує олігархічну систему України

Порошенко руйнує олігархічну систему України

Подання закону «Про податок на виведений капітал» до Верховної Ради вщент розгромило російську пропаганду проти Президента України. Виявилось, що Порошенко не словом, а ділом руйнує олігархічний режим в українській державі. Податок на виведений капітал не тільки повністю руйнує офшорні схеми олігархів, які стають не дієвими. Він знищує корупцію по податку на прибуток підприємств, починаючи від місцевого рівня і закінчуючи національним. Адже, в Україні склалася «традиція»: якщо ти при владі або налагодив корупційні зв’язки, то податок на прибуток підприємств можна платити по мінімуму, а то й взагалі показувати збитки і роками нічого не платити.

Після введення податку на виведений капітал «нещасні олігархи» вже не зможуть прикриватися високими витратами, збитковістю і не платити податків. Це вже нікому не цікаво, так як податок на прибуток платити не треба. А от коли власники підприємства будуть виводити кошти, в тому числі за кордон, то треба буде сплатити податок 15 або 20 відсотків, в залежності від операції. І тут уже посада або зв’язки у владі нічим не зможуть допомогти.

Варто зазначити, що податок на виведений капітал не подобається Заходу. З його введенням Україна перестає бути «перевалочною базою» для імпортних товарів. Прийдеться або займатися реальним виробництвом, або платити 15-20 % при виведенні грошей з України. І податок на виведений капітал – прозорий, його не вдасться мінімізувати за допомогою консалтингових фірм, юристів, сильних бухгалтерів, і навіть судових позовів проти податкової, як це зараз відбувається з податком на прибуток підприємств.

Якщо Порошенко демонтує українську олігархічну систему, то Путін, навпаки, робить все для збереження російської олігархічно-феодальної системи. Зокрема, у російського уряду знайшлися гроші на «спасіння» російських олігархів, які потрапили під санкції. Для того ж Вексельберга чи Дерипаски. Але ж економіка Росії у стагнації, грошей не вистачає, тому за все заплатять прості росіяни. Податок на додану вартість уже підвищили, а на черзі пенсійна реформа.

Як кажуть, відчуйте різницю, як діє Порошенко і як діє Путін. Детальніше в цьому відео:
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments