galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

Я пишаюся нашим Президентом без всяких АЛЕ, Я ним просто пишаюся! Галина Шевченко

Слова из статьи Олега Маркова, которые я поставила в заголовок, отражают и МОЮ точку зрения!15/9/2018

Олег Марков: Взагалі то, цей текст писався як відповідь на напівзрадойобський пост, з серії - "Порошенко, звичайно хороший, але .... А взагалі то я ним пишаюся!"
АЛЕ відповідь моя вийшла настільки великою, що я вирішив винести її, відповідь цю в окремий пост.І, так - я пишаюся нашим Президентом без всяких АЛЕ, я ним просто пишаюся!
Мені дуже подобаються фрази типу -"Порошенко не ідеальний, у мене до нього повно питань, АЛЕ ....." А в чому він не ідеальний, дозвольте запитати? Єдиний його про@б - це внутрішня політика, та й то, думаю , що йому, з урахуванням повного знання картини (а не тих її обривків, які відомі нам) - видніше.Можливо, тільки так в наших реаліях і треба чинити, бо як показує практика Порошенко помиляється дуже рідко (на справді ніколи) Ще його часто дорікають в кадровій політиці ... люди, а з кого йому вибирати? З того безриб'я, що сформувалося за 27 років незалежності, навіть ті кастрюлі, що увійшли в його команду - солов'ї.Чим ви ще незадоволені? Тим що за помахом чарівної палички ми не стали жити краще арабських шейхів? Ось так відразу, опа - і готово, Емірати нервово курять в стороні? Так це вам в казку потрібно, тільки там по щучому хотінню чудеса відбуваються) Про те, що починати потрібно в першу чергу з себе самого, а потім вже грішити на владу - говорено переговорено, набридло повторювати) Реформи повільно йдуть? Так це заради вас самих, бо реформа - завжди шок, а ви навіть в чинному, найбільш м'якому з усіх можливих варіантів шокової терапії виєте про зубожіння - аж до знемоги.Уявіть собі, що було б, якби врубав уряд таку ж шокову, як це було, скажімо в Польщі, коли кілька років люди купували в магазині по ОДНОМУ яйцю, бо купити десяток просто не могли собі дозволити? Ціни ростуть? Ну, вже за що, а за ціноутворення наш Президент точно не відповідає, Так само, як і за винесення судових вироків (це я відповідаю на питання "Чому Ахметов не сидить?"). Раз не сидить - ні за що його садити (щонайменше, з точки зору ЗАКОНУ, а не понятій.І так далі.
Тому висловлювання, наведені на початку поста я розцінюю як поступку противнику, типу - і нашим і вашим. Особливо зараз, напередодні виборів
https://www.facebook.com/antivsepropalshik/photos/a.1441540246147338/1603155183319176/?type=3&permPage=1
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment