galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

У Сенат США внесли законопроект про додаткові санкції проти Росії 10/1/2017

За попередньою інформацією, санкції торкнуться енергетичного сектору і сфери суверенного боргу.

Група американських сенаторів, з-поміж яких демократ Бен Кардін, республіканець Джон Маккейн і демократ Роберт Менендес, внесли на розгляд сенату законопроект про введення додаткових санкцій відносно Росії через передбачувані кібератаки.

«Ми хочемо оголосити сьогодні, що вносимо відповідний законопроект, який передбачає додаткові санкції щодо РФ», — сказав сенатор Кардін у вівторок журналістам. За його словами, «нас атакували». «І нас атакувала Росія», — заявив він.

Як підкреслив Кардін, «доповідь розвідки від 6 січня ясно говорить про те, що атакою керував президент Путін, і що вона була націлена на підрив довіри нашої виборчої системи».

«Коли нашу націю атакували в Перл-Харборі, коли її атакували 11 вересня, ми робили кроки щодо тих, хто нас атакував», — сказав Кардін.

«Ми не можемо вести справи як завжди. Ми повинні зробити кроки, щоб було ясно, що подібні дії будуть мати наслідки, і наш законопроект робить це», — підсумував сенатор, додавши, що санкції торкнуться енергетичного сектору і сфери суверенного боргу.

Нагадаємо, раніше група американських сенаторів обох партій підготували законопроект, яким передбачаються нові санкції проти Кремля.
http://olegponomar.com/writer/news/strong-u-senat-ssha-vnesli-zakonoproekt-pro-dodatkovi-sankciyi-proti-rosiyi-strong/
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments