galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

Category:

ПРОВОКАЦИЯ. КТО ПРОВОКАТОР?

Азовское море и Керченский пролив исторически являются внутренними водами Российской Федерации и Украины. - что следует из ДОГОВОРА. mid.ru - www.mid.ru/foreign_policy/international_contracts/2_contract/-/storage-viewer/bilateral/page-169/46287

Кто бы говорил о провокациях да только ни путин!
Вот карта, показанная вчера по NBC всему миру. Украинские суда хотят перейти по нейтральном морям из украинского г.Одесса в украинский г.Мариуполь. ГДЕ здесь провокация?


А когда россия перегораживает проход судов ВСЕХ стран, включая Украину, под незаконно построенном мостом в незаконно аннексированном Крыму якобы "севшим на мель❓(какая там глубина?) танкером", это НЕ провокация?


Російська Федерація продовжує перешкоджати роботі українських портів 29/11/2018 https://ua.interfax.com.ua/news/economic/549429.html
Вантажне судно "ATA", яке прямувало до Маріупольського морського порту, через тривале очікування проходу Керч-Єнікальського каналу відмовилося слідувати до пункту кінцевого призначення та вирушило назад, повідомило ДП "Маріупольський морський торговельний порт".

"Напередодні одне судно - "ATA" - після багатодобового очікування за рішенням власника вантажу вирушило назад", - зазначив порт на своїй сторінці у Facebook у четвер.

За його даними, станом на 11:00 четверга проходження Керч-Єнікальського каналу очікували ще 12 суден, що прямують до Маріупольського морпорту, а також сім суден, що прямують із морпорту.

Держпідприємство також уточнило, що три судна, що розташовуються наразі в морпорту, вже завантажені, але не виходять в море через сильний вітер, погодні умови в каналі ще більш несприятливі.

Як повідомлялося, міністр інфраструктури Володимир Омелян в середу ввечері заявив, що Російська Федерація продовжує перешкоджати роботі українських портів Маріуполя і Бердянська в Азовському морі, фактично заблокувавши 35 суден. Рух здійснюється лише в напрямку російських портів на Азові.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments